Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Čovek pita za kloniranje Vibera ,svi mu lepo damo savet da je najbolje koristiti fabrički klom na Xiaomiju. Ti ulećeš kako si najpametniji, kako mi ostali nemamo pojma ,samo si ti pametan, app cloner rulez i ostalo, da bi se ispostavilo da ti nisi nikad ni klonirao Viber.
Znam ja dobro šta sam klonirao, nego sad si se ispalio žestoko pa da ne ispadneš glup ,pišeš komentare od 6 kilometara.
Kloneri su glupost, pored fabričkog klonera koji radi, drugi ne treba.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Čovek pita za kloniranje Vibera ,svi mu lepo damo savet da je najbolje koristiti fabrički klom na Xiaomiju. Ti ulećeš kako si najpametniji, kako mi ostali nemamo pojma ,samo si ti pametan, app cloner rulez i ostalo, da bi se ispostavilo da ti nisi nikad ni klonirao Viber.
Znam ja dobro šta sam klonirao, nego sad si se ispalio žestoko pa da ne ispadneš glup ,pišeš komentare od 6 kilometara.
Kloneri su glupost, pored fabričkog klonera koji radi, drugi ne treba.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
Osetio sam potrebu da se izvinim drugom kolegi jer nisam lepo odreagovao na njegov post, pogotovo jer nisam bio u pravu, tako da to da ne ispadnem glup ili neki ego triping nemaš za šta da mi prišiješ [emoji8]
 
Osetio sam potrebu da se izvinim drugom kolegi jer nisam lepo odreagovao na njegov post, pogotovo jer nisam bio u pravu, tako da to da ne ispadnem glup ili neki ego triping nemaš za šta da mi prišiješ [emoji8]
Iskreno, ponadao sam se da si ti u pravu a da ja nisam, i da je App Cloner pronašao rešenje za kloniranje Vibera. Ali nažalost, to nije slučaj i ne postoji dobro rešenje za nas korisnike Huawei telefona. Da ne pomisli neko kako sam ja neki veliki ljubitelj Viber aplikacije, jer nisam. Ali jednostavno mi je neophodan i na privatnom i na službenom broju, a nemam tu mogućnost. Jedno vreme sam koristio tu kloniranu verziju dok je moglo. Prelaskom na A10 je otpala i ta opcija, pa sam probao nešto sa paralel space i sličnim aplikacijama, ali to nije dobro rešenje i na kraju sam odustao. Sada nemam Viber na službenom broju, a ne prođe ni dan da me neko od kupaca ne pita "a ti nemaš Viber na ovom broju?"
Uzgred, izvinjenje prihvaćeno

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
[emoji2373]
78572d1fcd0d3463fd56ac5547e7ad41.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
. Sada nemam Viber na službenom broju, a ne prođe ni dan da me neko od kupaca ne pita "a ti nemaš Viber na ovom broju?"
gledaj, ja imam neku viber app(ver 7.8 , sa foruma) koja se može instalirati pored postojeće viber app, jedina mana je što ne može da napravi backup poruka, ali radi bez problema [emoji108]


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
^
Znam, ja sam je postavio na nekolikeo tema ovde na forumu(ako na istu mislimo, zelena je ikona aplikacije, namerno sam tako napravio da se razlikuje). Ne radi na Androidu 10. Nemam Viber na tom broju i to je to. Ko hoće da mi nešto šalje ima whatsapp i telegram.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Jel zna možda neko kako popraviti Google Backup koji je zabo na "Waiting to back up".

Sve radilo perfektno do dana kad sam radio factory reset I sad vidim da više ne radi.


EDIT: Vidim da je masa ljudi na netu pisala o ovom problemu, pominje se neko rešenje preko ADB komande, jel probao neko?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li postoji android aplikacija koja pusta pozive sa odredjenog broja u odredjenom vremenskom intervalu? Van tog vremenskog intervala prijavljuje zauzece, odbijanje i sl.

Npr. od 9 do 17 od ponedeljka do petka dopusta pozive sa broja +3816X.
 
Da li postoji android aplikacija koja pusta pozive sa odredjenog broja u odredjenom vremenskom intervalu? Van tog vremenskog intervala prijavljuje zauzece, odbijanje i sl.

Npr. od 9 do 17 od ponedeljka do petka dopusta pozive sa broja +3816X.
Zvuči kao zadatak za Tasker.
 
Има опција 'Не узнемиравај' где подесиш којим данима од када до када да те не узнемиравају.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Već duže vreme mi SeriesGuide aplikacija uopšte ne pokazuje Cover-e serija. Isto je i u Widget-u i u aplikaciji.

Jel ima još neko ovaj problem?
Jel ima neko rešenje?
 
Meni je reinsralacija rešila jednom prilikom taj problem. Ja imam plaćenu verziju gde je backup vezan za nalog.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Tap, Tap is a port of the double tap on back of device gesture from Android 11 to any ARM v8 device. It allows you to use the gesture to launch apps, control the device (including pressing the home, back and recents buttons), take a screenshot, toggle the flashlight, open your assistant and more.

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-tap-tap-double-tap-device-gesture-t4140573

Ovo malo što sam je isprobao dobro radi, precizna je

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
^ aplikacija jezivo dobro radi kod mene, baš dobra stvar.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel troši dodatno bateriju?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Sta preporucujete za transfer svega (imenik, poruke, kalendar, beleske, multimedija) sa telefona na telefon, konkretno sa Huawei na (najverovatnije) Xiaomi, Phone Clone https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hicloud.android.clone&hl=en ili ShareMe (MiDrop) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.midrop ili google sync + jos nesto za backup/restore?
Ako je na xiaomi onda njihov program, kada upalis novi telefon koji god uzmes pitati ce te da prebacila podatke sa starog mobitela, onda na Huawei instaliras app i za nekoliko minuta imas kloniran telefon

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristio sam mnoge apk ali znaju da omanu, u zadnje vreme koristim FB i Marka Cubrila ( meteorolog) i daje 98% tacne prognoze

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Sada kada Dark Sky više ne radi, jel može preporuka za neku preciznu aplikaciju za vremensku prognozu? Kapiram da ništa ne može da priđe Dark Sky aplikaciji, ali koja bi bila osim nje ok?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Today weather u paid verziji inma dark sky kao source, a mislim da ce ali raditi bar jos godinu dana ako se ne varam.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Evo sada sam instalirao baš da probam, do sada sam koristio default aplikaciju za vreme (Huawei), ali ništa, samo crn ekran dobijam, Today Weather ne radi.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Kod mene radi već dve godine...
Redmi 5+...Android 10 Nitrogen

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li neko koristi Mi Broswer?Nisam ga nikad koristio, interesuje me kakav je u odnosu na Chrome? Takodje me zanima kako ukloniti ove sajtove u speed dailu, kad zadrzim prst na nekoj nista se ne desava, ne izlazi mogucnost brisanja.. I kako dodati neki po zelji na to mesto?
ce4e6baf52ded377a2d0ee7e842da727.jpg
 
Mala pomoc,pre par meseci sam ovde trazio pomoc oko aplikacije uz pomoc koje mogu da ubacim neku pesmu u video koji sam snimio kamerom.
Tad mi je proporucena aplikacija YOUCUT koja je odlicna za ovu namenu.
Od skoro se javio ovaj problem:




Na telefonu mi iskoci poruka da moj snimak sa posmom u njoj moze da se vidi u bar 50 drzava,ali ne moze u Srbiji.
Koliko vidim na mom profilu,par snimaka koje sam pravio su obrisani.

Klipovi su uglavnom sa pecanja,odem negde malo da bacam varalicu,snimim par minuta okolinu,ubacim neku Grcku pesmu i okacim na IG.

Da li postoji neka aplikacija sa kojom mogu da zaobidjem ovo?

Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno