Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Мени не пише, а јуче сам скинуо cerberus, тако да је прошло више од 15мин...
 
Jako nelogicno. Ja sam "kupio" "Where is my Water" kad je bila free (AppSales), u medjuvremenu je obrisao, s pod tabom "all" u PS mi stoji kao "Purchased"
 
^ To je izuzetak, ne znam ni kako su to uspeli. I meni su sve Disney igre "Purchased", jer sam tada ugrabio. Play Store nema mogućnost da besplatna aplikacija pređe u plaćenu, pa onda developeri prave "nove" linkove do plaćenih aplikacija sa "Special" u nazivu za ove "App Of The Day" prilike. I kasnije uklone da se ne vide u pretrazi. Možeš ponovo skinuti aplikaciju ako ti je ostala u All, ali nema update-a.
 
Ne znam koliko ste upoznati sa tim sta je Duolingo, al je sjajna stvar za ucenje drugog stranog jezika (podrazumeva se da jedan veliki svetski jezik znate), a izasla je napokon aplikacija za Android
 
Skinuh je pre neki dan. Vrlo dobra aplikacija, baš htedoh da preporučim ovih dana.
 
i ja skinuo, posto sam preko nje ucio nemacki ranije. trebalo bi nastaviti. odlicna je
 
Sta predlazete za ucenje Englekog, sta je najbolje.

Tu ti ne mogu pomoci, jer engleski znam iz skole i kasnije svakodnevnim koriscenjem u mojim sferama interesovanja. Mozda da krenes na neki kurs uzivo, jer ne znam na koji nacin mozes preko neta uciti engleski bez znanja nekog drugog jezika koji je opsteprihvacen
 
Neka alternativa za Facebook aplikaciju?
 
Свиђа ми се ова гоогл тастатура али има само ћирилицу. Да ли има нека фора да се убаци и латиница? Имаче ово је тастатура са најбољом предикцијом коју сам имао а користио сам све.
 
Probaj holo locker plus verziju
 
Poslednja izmena:
Probaj holo locker plus verziju

Pa to je to ali polovicno,na slim bean romu je moglo dosta vise precica da se izbaci na locker,ovde moze koliko vidim samo 4 i to ne moze da se bira nego ti daju opciju samo za nekih desetak. Ovaj locker na slim romu je imao sigurnih 8 ako ne i vise precica za locker, plus je moglo da se stavi bukvalno sve.
 
Pa ti se vrati na slim ako ti je to važno. Ako nije zadovolji se onim što možeš da imaš.
 
Kupio sam microsd karticu od 32gb ubacio je i registrovalo ju je,samo kako da namestim da instaliram aplikacije direktno na nju.
 
Jel kartica klase 10? Ako nije, sporo je to za aplikacije. Instaliraj apps2sd ili neku slicnu tome.
 
Klasa 4
Imali rešenja

Ako može neko da mi objasni detaljno kako se aktivira,pa onda kako da namesti to da mi se app instaliraju na sd.Mozda sam nešto pogrešio.
 
Poslednja izmena od urednika:
Bice sporuje ali ce raditi....
Kao sto je napisano gore Instaliraj apps2sd i pokreni
 
Ako možeš detaljno da mi objasnis prvo kako aktivirati micro sd card
 
Kartica je fabricki formatirana. Cim je ubacis telefon je mora prepoznati. Nista ti ne prijavljuje?
 
Jel koristi neko TweetCaster pro? Zanima me da li vam rade interakcije, posto kod mene nece da ih ucita ( pise failed to load ). Inace sve drugo radi normalno.
 
I kod mene isto ne učitava Interactions
 
Kartica je fabricki formatirana. Cim je ubacis telefon je mora prepoznati. Nista ti ne prijavljuje?

Detektuje je,da nema neki program ili hak da instaliran aplikacije na sd,inače ne shvatam pojentu iste kad nemogu ništa da prebacim na nju bez roota
 
Ovo sam vec video ja mislim na IOS-u ljudi su svasta lupali, smejao sam se do suza
 
Nazad
Vrh Dno