Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa ja kad hoću da mi se slika prebaci sa vibera u google kontakte, prvo izbrišem kontakt iz google kontakata, pa ga snimim iz vibera, samo podesim dole nalog na google. To jest pješke, ali za drugi način ne znam!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Neka app gde mogu alarm da stavim da se ponavlja na svaka 4 sata npr?
 
Preporuka za dobru Podcast aplikaciju kao i za aplikaciju za cuvanje screenshotova kreditnih kartica i ostalih kartica (neki wallet u sustini) ? Da su graficki lepo odradjene prvenstveno :D
 
Zbog čega mi gsam ne radi kako treba?

Tek sam je instalirao, ali vec sam u par navrata pokusavao da je podesim koristeci telefon nekoliko dana i svaki put ovo vreme screen on meri bukvalno svaki sekund nebitno da li je upaljen ekran ili ne.
Mi note 10 lite
764e8b00799bb932037e2e2abb6cb0c5.jpg
 
Moraš mu kroz adb dati dozvole. Imaš uputstva u samoj aplikaciji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel dobio lawnchair konacno podrsku za a10 geste?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako misliš na MIUI gestures, radi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne znam koji te podcasti zanimaju, domaci ili strani. Sto se domacih tice, meni je posao odlicno zavrsavao podcast addict. Ima dosta domacih podcasta (rts radio emisije, b92sport, danas i jos mnogi drugi), kao i strani podcasti, e sad sto se stranih tice, to moras sam da vidis kad instaliras ima li tih koji te interesuju. Ima i onlajn radio foru, tako da mozes da sastavis i listu radio stanica koje slusas i sve ti je na jednom mestu.
 
Da li još neko ima problem da pređe sa Google Drive pretplate (100GB) na Google One? Danas je sve isteklo i sada mi stiže obaveštenje da sam prekoračio limit (imam oko 50GB podataka) te da mi je gmail blokiran. Pokušao sam da uradim manuelno upgrade plana (pošto me Google sam prebacio na free) ali mi stalno iskače greška da "Google Play payments are not supported in your country"... A Srbija je na listi podržanih zemalja. Probao i da obrišem pa dodam drugi payment metod, adresu itd i ništa ne pomaže. Google podrška je u fzn da l sam res računar...

Imam i drugi novi, skroz free google nalog, na njemu nemam ni 10MB prostora od mejla zauzeto i Google One izgleda normalno radi.



Pokušao sam da nađem pravu temu, ali pretraga ne ide baš najbolje, pa molim modove da uklone post ako je nepotreban i nek mi jave gde da gledam.
 
Vidi koji ti je kod države. Liči na problem sa starijim Google Wallet nalozima kada smo bili označeni kao CS, a sada smo RS. Ubaci istu karticu, samo stavi RS za zemlju.
 
Vidi koji ti je kod države. Liči na problem sa starijim Google Wallet nalozima kada smo bili označeni kao CS, a sada smo RS. Ubaci istu karticu, samo stavi RS za zemlju.

Gde mogu da proverim taj kod države?

Zbunjuje me što mi dozvoljava da bez problema uradim upgrade na drugom (novijem nalogu) sa istim podešavanjima (ista kartica, adresa itd) a na ovom starom ne...

EDIT: Uf, sorry sada sam proverio i u pravu si, u Payment profile (google account) storiji Srbija (CS) a da promenim to moram da napravim novi payment profile. Hvala! (valjda ću se snaći sada)

EDIT2: Uspeo! Hvala na pomoci!
 
Poslednja izmena:
Redmi Note 8 Pro battery indikator gore desno od noča baš sitan, izmestio sam procenat van baterije ali i dalje prilično sitno.
Koji je najbolji battery widget?
 
Probaj Gsam battery. Može da ispiše vrednost u notification bar-u.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Probao sam sada Gsam battery, ali ne znam da namestim da mi stalno čuči negde u uglu, probao sam i Battery Widget Reborn ali opet lutam po podešavanjima i nikako da ih nateram da mi stoje na ekranu kao npr widget za vreme?
 
Probao sam sada Gsam battery, ali ne znam da namestim da mi stalno čuči negde u uglu, probao sam i Battery Widget Reborn ali opet lutam po podešavanjima i nikako da ih nateram da mi stoje na ekranu kao npr widget za vreme?
https://tinyurl.com/yynfmfa2
Koristim Nova launcher. Možda je do njega. Mogu da postavim vidget gde hoću.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Koristim stock MIUI na Xiaomi Redmi Note 8 Pro, u svakom slučaju hvala na predlogu [emoji106]
 
Treba ni neka "lista za kupovinu" koja ima opciju da ako stavim da mi treba više komada nečega a ne uzmem sve, da mi piše koliko je ostalo i koliko sam uzeo. Npr. stavim "pivo 5 kom" I uzmem 3 - da piše "pivo 2 kom" a u listi završenih ispod "pivo 3 kom".

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Zna li neko koja aplikacija sa IR-om radi kao daljinski za Altec dock?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Moras sve redom da probas, tesko da ce se naci neko sa instant resenjem za nesto starije zvucnike.
 
Veruj mi da jesam, da pitam ovdeu temi mi bila poslednja slamka spasa ali kako stoje stvari izgleda nemoguca misija

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno