Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Locus Map Pro - Outdoor GPS navigation and maps je u pola cene do kraja godine.

https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.locus.pro

Možete dodavati svoje mape, koristiti online ili kupiti male iz njihove prodavnice. Mislim da prve 2-3 mape daju besplatno.

Probao sam i Orux, ali mi je Locus bolje legao.
Za koje aktivnosti ga uglavnom koristiš i šta ti se više sviđa u odnosu na Orux?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Za koje aktivnosti ga uglavnom koristiš i šta ti se više sviđa u odnosu na Orux?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Isključivo za trekking. Par puta i za vožnju biciklom, ali za to imam neke druge aplikacije.

Sada se već ne sećam šta je bilo, gledao upravo na PS-u da vidim da uz ocenu nisam ostavio i komentar, ali vidim da su napisali da je obrisan sa PS-a.

Instaliraću ga baš opet da se prisetim :)
 
Ma nema veze... Ubedio si me :) a nije ni skup

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ma nema veze... Ubedio si me :) a nije ni skup

Hahaha, argumentovano, nema šta :D

Stavio sam Orux, ima prelepe topo mape Španije i nekolicine drugih zemalja, ali su samo online. Nisam video takve offline do sada nigde, tako da mi se ipak onda više sviđaju ove kojie se "kupe" u Locus šopu.
 
^ja koristim Wikiloc aplikaciju za šetnju po planinama. Za moje potrebe odlična. Probajte.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala kraljuu... Sve sam ih vratio... Odličan program, skinuo sam na telefon nasao je preko 15k slika... Hvala jos jednom [emoji4][emoji4]

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Inače, odmah ispod tvog pitanja sam ti ostavio odgovor, pre par strana...
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    67.4 KB · Pregleda: 194
Inače, odmah ispod tvog pitanja sam ti ostavio odgovor, pre par strana...
Vidio sam nego nijesam htio da probam aplikacije na tefon nego sam htio preko kompjutera da ih vracam... Nijesam se nadao da cu ih vratiti samo preko telefona.. Hvala

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Jel ima neko problem sa aplikacijom Google photos, sa share-ovanjem? Kad odaberem sliku, i hoću preko TT da je podelim, i odaberem forum, krene da ulazi u temu i izadje iz TT, nema FC. Pokušao sam da kopiram link slike u Google Photos, ali kad je podelim, ne pokazuje uopšte sliku. Jedino na kompu kad kopiram link komplet slike, uradim "paste" u temi, slika se pojavi normalno.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka zamena za Any.do? Hoću da mi aplikacija šalje npr. svakog ponedeljka da treba da završim to i to, da ne pravim stalno novi task. Any.do je odlična ali treba da se plati premijum od 2.5€ mesečno za tu namenu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj Wunderlist dok sam ga koristio moglo je to, sad ne znam da li su prebacili tu funkciju u premijum

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Imas GTasks, koji ima vise opcija od Google desktop "podsetnika", pa i ponavljanje - a sinhronizuje se sa Google nalogom, sto je uvek pozitivno na Androidu, kad vec trosi resurse, da barem budu dobro iskorisceni.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka zamena za Any.do? Hoću da mi aplikacija šalje npr. svakog ponedeljka da treba da završim to i to, da ne pravim stalno novi task. Any.do je odlična ali treba da se plati premijum od 2.5€ mesečno za tu namenu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Meni to završava google keep
 
Isključivo za trekking. Par puta i za vožnju biciklom, ali za to imam neke druge aplikacije.

Sada se već ne sećam šta je bilo, gledao upravo na PS-u da vidim da uz ocenu nisam ostavio i komentar, ali vidim da su napisali da je obrisan sa PS-a.

Instaliraću ga baš opet da se prisetim :)
Šta ti se konkretno više sviđa na Locusu u odnosu na OruxMaps? Ja sam par puta pokušao sa Locusom, ali nema šanse da se naviknem posle Oruxa, ja pošto sam baš baš dosta na terenu bez Oruxa ne mogu, ne u smislu ruta, jer mi za to ne treba [emoji4] nego za beleženje GPS podataka, i dalje ne verujem šta je čovek napravio za džabe. Ja dedicated uredjaj više ni ne koristim, jer nema desetinu opcija Oruxa.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Do skoro sam koristio program vpn root za uspostavljanje vpn konekcije sa serverom na poslu. Mislim da je protokol PPTP. Program već izvesno vreme ne radi. Ima li kakva alternativa.

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
 
Do skoro sam koristio program vpn root za uspostavljanje vpn konekcije sa serverom na poslu. Mislim da je protokol PPTP. Program već izvesno vreme ne radi. Ima li kakva alternativa.

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
Svaki android vec ima u sebi pptp vpn.
2d3a327a81ba66a5584203df428ae815.jpg
 
Znam, to i koristim, ali elegantnije je kroz aplikaciju, plus ako koristiš ovo što je ugrađeno u sistem onda moraš da uključiš zaključavanje telefona passwordom ili fingerprintom a ja to ne bih ako ne moram...

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
 
Da li je moguće na Samsungu iz Camera aplikacije za pregled slika da se pokrene QuickPic, a ne njihov Gallery?
 
Mislim da može, ali treba modovana kamera što znači i root :)
 
Odradim ovaj poslednji update za novu prime koji su juce ili danas izbacili,od tada ne mogu da postavim nijedan widget. Jel ima jos neko taj problem?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno