Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Radi i na OnePlus 6
c1d7ef51a9bd84457dee10b29434aecb.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Na pie zvanično ne radi snimanje razgovora jer je Google to onemogućio...xiaomi je to ipak omogućio na svojim telefonima fabrički, bez obzira na verziju os...na oreo aplikacije za snimanje razgovora i dalje rade
 
Šta treba ubaciti u whitelist-u AdAway-a kako bi se iz Tapatalk-a otvarali AliExpress linkovi?

Znam da je pisano ovde pre nekog vremena, ali ne uspevam da nađem. Na pojedine AE linkove mi otvara samo početnu stranu u internet browseru, ali ako iskopiram taj isti link, onda normalno otvara.
 
Prekopiraj ovo.
f1ef061e9b20c499c73848de13c99720.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nema na čemu, javi rezultat.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Prodaj Dialer Drope...ima opciju snimanja...
897d62499165e6084d8a31ce68fd70cd.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Proveravano vise puta, ne radi na mom telefonu.
S9+ iz MTS, kupljen u preorderu.

Da li MTS nesto prepravlja update telefona sa novijim verzijama Androida i zakrpama koje pristizu?
Da li bi oni mogli prilagoditi nekako Pie da telefonima dozvole snimanje razgovora?
Neće MTS time da se bavi čak i da mogu to da urade...to može samo proizvođač telefona da ubaci kao fabričku opciju poput xiaomija...
 
Jesi li primjenio listu i restartovao telefon?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Može neka preporuka za reklame koje se pojavljuju u aplikacija a (novine, YouTube itd) neki ad blocker, tel nije rutovan.
Unaprijed hvala.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Može neka preporuka za reklame koje se pojavljuju u aplikacija a (novine, YouTube itd) neki ad blocker, tel nije rutovan.
Unaprijed hvala.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
Ako imaš Android 9, u Wireless & Networks > Private DNS ubaci dns.adguard.com.
 
OK hvala.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav!

Imam jedno pitanje.

Da li je moguće flesovati ili odraditi factory reset na Samsung j7 prime, a na telefonu neradi home button i back senzor.?

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
 
Šta koristite za čuvanje lozinki, pinova i sl? Treba mi neka jednostavna free aplikacija, ako moze da se zakljuca otiskom prsta jos bolje. I da ima backup na cloud (google?) Postalo je nemoguce sve zapamtiti...
 
Ako imaš Android 9, u Wireless & Networks > Private DNS ubaci dns.adguard.com.

Da li mogu to da uradim za odredjen wifi ili kako vec na android 8 dok mi ne stigne android 9? Takodje bih ubacio onaj 1.1.1.1 dns kao sto sam stavio na komp i sada vidno brze ide po netu komp..
 
Šta koristite za čuvanje lozinki, pinova i sl? Treba mi neka jednostavna free aplikacija, ako moze da se zakljuca otiskom prsta jos bolje. I da ima backup na cloud (google?) Postalo je nemoguce sve zapamtiti...
LastPass

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Deluje ok lastpass, hvala

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Jos jedan glas za lastpass. Tek pre mesec dana sam odlucio da koristim pass manager da vise ne pamtim glupe paterne koje bi svako sa jednom mojom sifrom provalio patern za ostale sajtove :D

Sa lastpassom ne moram nista da znam, aplikacija radi odlicno, sve cuva i sve to u free verziji.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Jos jedan glas za lastpass. Tek pre mesec dana sam odlucio da koristim pass manager da vise ne pamtim glupe paterne koje bi svako sa jednom mojom sifrom provalio patern za ostale sajtove :D

Sa lastpassom ne moram nista da znam, aplikacija radi odlicno, sve cuva i sve to u free verziji.

Kao i Enpass...
 
Nazad
Vrh Dno