Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

je l zna neko kako da sklonim ovo obavestenje sa Duo-a?

kad udjem u aplikaciju i kliknem na bilo koji kontakt, odmah pocinje da zove..
bfa4d4523c2ca64459490ba432974b30.jpg


Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
pa ok ali kako da vidim kakvo je to obavestenje i kako da ga sklonim?

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Verovatno imas neki propusten poziv ili poruku...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
sve je to meni jasno ali kako da pogledam sta imam i da nemam vise obavestenje?

Sent from Galaxy S8
 
Pa pritisnes ikonu i vidis gde je crvena strelica,to je propušteno a možda je samo obaveštenje od Dua.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Користим Automatic call recorder (ACR) pro, мислим да је и купљен, међутим не чујем снимљени разговор. У чему може да буде проблем?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne radi na Pie, pretpostavljam do toga

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Сад сам проверио први позив, тад још нисам био на пити и ради. Тако да је највероватније до тога.
Која је добра замена?
На Mi5 сам снимач разговора имао интегрисан у дајлер.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Koristio sam ih nekoliko na više telefona, najvise ACR ali je svaki brljavio odnosno nekada su radili kako treba a nekada ne, ovaj sto dolazi uz xiaomi radi bez greske

Sent from my MI MIX 3
 
Ljudi postoji li notes aplikacija u koju mogu da ubacim pdf file npr i da ga kasnije otvaram offline? Vidim da evernote(pro) to može ali je free aplikacija "osakacena", nije mi problem da kupim aplikaciju ili da platim pro opcije ali ne bih pretplate (godišnje, mesečno) i to, radije bih ako ima nešto da se plati jednokratno.
 
Poslednja izmena:
One note si probao?
Otvaranje offline nisam probao, ostalo može

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ima li neko programče za opel vozila da povežem kineski blutut odb konektor.... kupio sam ovaj i imam "narodsku" verziju torque pro ali nema skoro ništa mogućnost za parametre....
0204729992cd5bb00383cf2d2fabfaf2.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko programče za opel vozila da povežem kineski blutut odb konektor.... kupio sam ovaj i imam "narodsku" verziju torque pro ali nema skoro ništa mogućnost za parametre....
0204729992cd5bb00383cf2d2fabfaf2.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
Skini pro verziju torque,ali nemoj se nadati necem epohalnom [emoji16]

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Да, али на чистом Андроиду тога нема, или ја не могу да нађем.
Koristio sam ih nekoliko na više telefona, najvise ACR ali je svaki brljavio odnosno nekada su radili kako treba a nekada ne, ovaj sto dolazi uz xiaomi radi bez greske

Sent from my MI MIX 3

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
da li ste nekada koristili neku aplikaciju za pravljenje porodicnog stabla? slucajno sam naleteo na www.myheritage.rs postoji i prateca aplikacija i cini mi se ok, mada ima ogranicenje na 250 ljudi. to mi se u pocetku cinilo i vise nego dovoljno ali sada sam skoro popunio sve, a pretplata za vise unosa je bas skupa, nesto tipa 6$ mesecno.. ima li neka slicna aplikacija a da je jeftinija? nije mi puno da platim 5-10-20$ ali da to bude jednokratno a ne u vidu pretplate..

Sent from Galaxy S8
 
Ima li kakva pouzdana i precizna apk za merenje temperature u sobama tj kucama

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
zavisi od senzora na telefonima, na tvom nema potreban senzor.

Sent from Galaxy S8
 
Telefoni imaju gomilu preciznih senzora za temperaturu ali su svi interni, prate temperaturu procesora, baterije i slično i prema tome nisu pouzdani kao merilo za temperaturu van telefona. Internet kaže da su eksterne termo senzore imali Galaxy S4, Note 3 i Motorola Moto X. Prva dva i senzor za vlažnost vazduha.
Barometar na S7 dok sam ga koristio mi je često bio korisniji od meteo aplikacija i prognoze vremena.
 
Мислим да је S4 имао сезор за температуру.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока

ma mogli su oni da imaju i 10 senzora, ali sami telefon zagrijava taj senzor, ruka, džep, ne može nikako da, kao što se traži, pouzdano mjeri.

Ja sam uzeo Xiaomijev termometar, kači se na zid, pokazuje temperaturu, vlažnost i preko BT LE šalje te podatke na telefon :)
Oko 10e je bio
 
ma mogli su oni da imaju i 10 senzora, ali sami telefon zagrijava taj senzor, ruka, džep, ne može nikako da, kao što se traži, pouzdano mjeri.

Ja sam uzeo Xiaomijev termometar, kači se na zid, pokazuje temperaturu, vlažnost i preko BT LE šalje te podatke na telefon :)
Oko 10e je bio
Nesto kao ovo?
58fcc85f2e9712bc9997dc7348333f9b.jpg


Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno