Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Svi imamo tih problema (bar na Androidu). Na ios-u nisam primetio.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
@ -V-O-Y-A-G-E-R- predji na neku od starijih verzija ako ne sredi stvar brisanje keša. 7.3.6 verzija radi dobro, otprilike jednom dnevno prijavi network error i ne može da se udje u neku temu, na ponovni pokušaj ulazi. Obzirom da sam na Tapatalku minimum sat i po dnevno i da je Tapatalk takav kakav jeste to se može smatrati super stabilnim radom :)
Ima ima, brljavi opasno
Posle brisanja keša čini se da radi opet normalno.
 
Posle toga nećeš moći da se uloguješ . Tako je bilo kod mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do sad sam koristio aplikaciju Everybody za caller id,posto me cesto zovu sa nepoznatih brojeva(takav posao).Sad ta aplikacija trenutno ne radi vec neko vreme.Jel znate neku takvu aplikaciju da radi,da kad me neko zove sa nepoznatog broja da mi izadje ime ko me zove?
Rekli su da će uskoro početi opet da radi normalno.. A do tada se ne javljam osim ako ne čekam poziv haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
@DGoran, gde da se ulogujem?
Ovo je sa Tapatalka :)
 
Pa na bench. Kad sam obrisao kes i data,nisam vise mogao da se ulogujem. Brisanje samo kesa nije pomoglo,bar meni.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
@DGoran svašta se se dešava kod Tapatalka, ako nema druge i tu je rešenje da isprobaš više verzija i skrasiš se na onoj koja ti radi posao. Svojevremeno sam video da se ista verzija Tapatalka potpuno drugačije ponaša na dva ista uredjaja sa istim softverom. Isti forumi koji se koriste, sve isto ali na jednom radi a na drugom gomila problema.
 
Skinuo prethodnu verziju, ona radi posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekli su da će uskoro početi opet da radi normalno.. A do tada se ne javljam osim ako ne čekam poziv haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Hahahaha isto :) imam nekad dnevno i po 100 poziva i sve su mi to klijenti.Neki su mi bitni neki zovu po 10 puta dnevno za svakakve gluposti.I sad ne znam vise ko je ko.Vec 2 nedelje se javljam samo ljudima iz imenika:D
 
Do sad sam koristio aplikaciju Everybody za caller id,posto me cesto zovu sa nepoznatih brojeva(takav posao).Sad ta aplikacija trenutno ne radi vec neko vreme.Jel znate neku takvu aplikaciju da radi,da kad me neko zove sa nepoznatog broja da mi izadje ime ko me zove?
Drupe, pisano vec odavno. Prva takva i najbolja koristim je od pocetka. Prezadovoljan.
 
Pa na bench. Kad sam obrisao kes i data,nisam vise mogao da se ulogujem. Brisanje samo kesa nije pomoglo,bar meni.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
A da predjete na 6.5.6 nikad nijedna greska nikakav NE ili odlogivanje, brisanje kesa, nista radi savrseno, batalite te nove verzije nista ne valjaju kao sto i sami vidite da brljave.
 
Već je više puta pisano, da ta verzija za sada odlično i bez problema radi.
Takođe je koristim, radi bez greske.

Sa S9 poslato
 
Pa to mi je i najbitnije. Da mogu da menjam VPN servere.
Imam ja neki rabbit VPN apk nego reko možda ima neka bolja.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Nije u pitanju aplikacija, ali isto radi kao i aplikacije za blokadu reklama.
Na svom S9 telefonu mi dns.adquard.com odlicno. Međutim na jos dva telefona(Samsung J6 plus i Huawei P10) sam takođe namestio, ali posle telefon nema pristup Internetu. Da li neko zna čemu je problem?

Sa S9 poslato
 
Ja se izvinjavam što se tiče pitanja,siguran sam da je bilo postavljeno skoro. Aplikacija za offline navigaciju,gde mogu da preuzmem mape cele Srbije. Nije mi problem i da se placa. Hvala i izvinite (hitno mi je :) )

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Do skora sam koristio alikaciju Everybody koja prepoznaje brojeve koji vas pozivaju i koja je sjajno radila ali više ne radi i pitanje je kada će. Da li postoji neka slična aplikacija koja radi isti posao? Probao sam nekoliko ali to nije ni približno kao Everybody

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Gore smo pisali, Truecaller.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Probao sam ga i identifikuje mi nekih 20% brojeva a Everybody je identifikovao bar 80%

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Drupe još više samo što su upropastili aplikaciju

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ni jedna nije ni prići Everybody aplikaciji.
 
Što je prestala sa radom? Sem one poruke da usklađuju propise oko sms poruka ili šta već beše...
 
Nazad
Vrh Dno