Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sve što ima Go u nazivu bežati kao djavo od krsta.

Joxy vidi modovana da li ima na xda.

Ne možeš official da koristiš traži Samsung framework (a ti nemaš to).
 
Probao sam jedno 10-ak apk sigurno, uglavnom sa XDA ali nisam uspeo da uradim nista. Ili nece uopste da se instalira ili pise da nece da radi dok se ne odradi unlock i reboot. Znaci ipak nista bez ruta i otkljucavanja BL ne moze da se uradi.
Jedino ako je neko uspeo da nadje negde neku apk koja radi i bez ruta neka okaci link ovde ili u PM ako nije problem, ako nema onda nista, moracu se navici na SK i Gboard. [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Cao drugari,
Molim Vas pomozite mu.
Kupila sam juce suprugu Huawei Y6 u tenoru. Radi tel, sve je ok, ali gmail notifikacije o primljenom emailu ne stizu, pa mora da se rifresuje manuelno u aplikaciji. Takodje viber i what up isto zezaju, pogotovo kad je ekran ugasen. Ovo za email je posebno bitno, jer mu stizu mejlovi sa posla koje mora odma da vidi. Molim Vas ima li ko rešenje, jer sam sinoc vec izgrdjena kako ne znam ni tel da kupim [emoji22]


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Ne daj na sebe Mimitze, već ti njemu reci kakav je on muškarac kad ne zna da namesti optimizaciju baterije na telefonu!
Udri ga istim argumentom [emoji16]
 
Cao drugari,
Molim Vas pomozite mu.
Kupila sam juce suprugu Huawei Y6 u tenoru. Radi tel, sve je ok, ali gmail notifikacije o primljenom emailu ne stizu, pa mora da se rifresuje manuelno u aplikaciji. Takodje viber i what up isto zezaju, pogotovo kad je ekran ugasen. Ovo za email je posebno bitno, jer mu stizu mejlovi sa posla koje mora odma da vidi. Molim Vas ima li ko rešenje, jer sam sinoc vec izgrdjena kako ne znam ni tel da kupim [emoji22]


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Pored toga u bateriji još na jednom mestu treba da uključiš ignorisanje optimizacije.
Otvori aplikacije, pa dole onaj zupčanik (podešavanje), specijalni pristup, ignorisanje optimizacije.
Ti izaberi da vidiš sve programe pa sama izaberi koje hoćeš da ti rade u pozadini.
I treća stvar posle toga je da u aplikacijama jednu po jednu otvaraš, pa otvori obaveštenja i tu uključi sve što vidiš, a to je vibracija, zvono, prioriteti... Ovako kao kod mene na slici, dakle na tri mesta treba da uključiš i opet ti nešto neće raditi, takav je Huawei, ali zato baterija traaaaajeee :)
daf74bc97d12bb0817911aacacc5b8be.jpg
464976e17fb6539e3c4b9986f6774232.jpg


Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Treću sliku sam zaboravio...
Otvoriš bateriju, pokreni... I tu opet izaberi programe koji ti trebaju mada nema baš smisla...
Svaki program kod mene koji je isključen je u stvari na ručnom režimu, pa sam mu tu dozvolio da radi u pozadini, a to ovako izgleda:
eb6bcb33fbdbfef5fdde33055a9a3070.jpg
6046d2ac3d3a373b068e3fa4fce81a40.jpg


Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala, podesicu, nadam se da cu uspeti.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Jel rade bus plus i kad ce mi bus na Pie romovima?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Probao i ne rade.
Možda je do samog roma.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Да ли је неко користио Yandex Taxi апликацију, да ли је користио такси и промо кодове са попустом.
Занима ме да ли се приликом прве активације добија промо код?


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne sećam se da sam čeprkao ali očigledno jesam,
kako da vratim na "klasičan" pregled otvorenih stranica u Chrome?20181017_234420.jpeg
 
Koju aplikaciju za merenje predjenih kilometara u toku dana? Ako moze preporuka za neku koja je laka za koriscenje..
 
Google Fit, ne znam da li bi ti onda bila u kategoriji laka/teška, ali to radi dobro, a ima i mnogo više, ako ti bude trebalo.
 
Kad pokrenem Mx player izbaci mi : otkriven je element koji prekriva sadržaj ekrana...
Šta da uradim da ga pokrenem?
Edit :
To isto se desava i kod još dosta aplikacija.
Zna li neko rešenje za ovu pojavu "otkriven je element koji prekriva sadržaj ekrana"?
 
Daj na engleskom, pošto njihovi prevodi su zlo. Kako neko može telefon na srpskom izludeo bih.
 
Drugari jel ima nesto kao 'new pipe' za plutajuci yt prozor, vise mi ne radi a i nema ga na playstoreu..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Yt vanced i micro g.
 
Hvala :)
 
Greenify na Pie romovima, ima li svrhe i koje aplikacije označiti?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da nema potrebe za Greenify niti sličnim aplikacijama na Pie sistemu, kod mene na sGSI nema draina uopšte.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Jel' moze preporuka za neku aplikaciju u kojoj mogu da napravim razlicite profile za odredjene dane u koje vreme ce mi aktivirati silent mode i da ima whitelist za barem 5 brojeva? :)
 
Koji telefon je u pitanju? Oreo to vec ima, samo dodas label za ljude koje zelis da stavis na whitelist.
 
Samsung J7 2017. Znam da ima,ali nisam uspeo da napravim da za radne dane bude jedno vreme, a za vikend drugo...
 
Ocito su genijalci iz Samsunga osakatili opciju, tj. izbacili "visak".
 
Ima li neko ovaj problem sa instagramom? Cim refresujem insta direkt i pojavi mi se ovo. Moram da ubijem aplikaciju da bih izasao. Cim udjem u direct opet isto...
cb368e22c56e004c130b14c3d0156131.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno