Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

da ubacis odredjenu hranu za obroke i to sabira kalorije, proteine, hidrate ali ne snalazi se sa Engleskim jezikom
Koristim LoseIt godinama.
Na engleskom je ali ima dosta naših namirnica i mogu se definisati svoje najčešće korišćene. Skenira i sa bar kodova.
Probao sam i MapMy... ali ne pamti koje si već unosio pa da ih ponudi prve kao LoseIt i još par sitnica mi zasmetalo.

Češće ga koristim iz web browsera nego aplikacije jer mi je lakše...
 
Poslednja izmena:
Da li vam Google photos automatski kreira album sa slikama sa nekog izleta ili posete nekoj lokaciji?
Ranije je kod mene to odlično radili, ali poslednjih dva meseca ne nudi više tu opciju...

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Da, ni ja nisam primetio ali sad kad kažeš mi meni više ne nudi te filmiće... svakako radim sa Quik-om.
 
Da li imate preporuku za neku aplikaciju za fm radio, koja ima rds? Znaci, ne internet radio, nego bas klasican fm. I da ima tablet mode tj. da izgleda pristojno na vecem ekranu, treba mi za auto.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Zar auto nema svoj FM? RDS nije nesto na sta se mozes osloniti, bolje je da imas spreman Shazam dok ti ide radio sa fabricke muzike. Nece biti kompatibilne druge FM aplikacije za tvoj telefon (neke hoce), ali dok iskopas i testiras svaku sa XDA (jer ih na PS neces naci), proci ce te volja za zivot, a kamoli volja za FM.
 
Poslednja izmena:
Ima aplikaciju, nego ne pišu nazivi stanica, samo frekvencija,za to mi treba rds, be za pesme. Možda može da se podesi, nisam stigao detaljno da testiram. Ako imaš neku preporuku, piši, pa da probam. Za sad sam našao car radio, probacu sutra.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
U Beogradu nema ni 10 "normalnih" stanica, osim ako slusas domaci mainstream - u tom slucaju je maltene svejedno, sve su iste. Trebalo bi da moze da se preimenuje sacuvana stanica na tom Mi 8 Lite, da ne gubis vreme eksperimentisuci.
 
Nije mi 8 lite u pitanju. Svakako cu da probam, ali mislim da nema mogucnost da se preimenuje stanica [emoji51] Dobro, zapamticu ove 3 koje slusam [emoji1]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
To sam primetio i na ovim budzevinama od android radio uredjaja za kola. Ili nemaju RDS ili stidljivo pise nekim sitnim fontom a frekvencija tipa 20x vecim!?
 
I dalje ne uspevam da nadjem neku fm aplikaciju, sve su za internet radio...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sta sad protiv reklama, Blokada, nesto sa marketa, adguard private dns ili?
 
Neka alternativa za Everybody? Vise ne otkriva ni 30 posto brojeva kao nekad...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Имам питање везано за Zoom апликацију. Имао сам вечерас видео конференцију поред које је и размењена неколико порука преко чета.
Сад по завршетку меетинга те поруке су нестале, као и цела конференција.
Како могу да видим те поруке, да ли су негде сачуване у некој историји?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Koliko ja znam ne, to je vezano za trenutnu sesiju. Pricam za free verziju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Да, то је онда то. Нешто је писало у том чету што ми треба.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Bio sam u sličnoj situaciji par puta, tako da uglavnom ne koristim nikad tah chat, osim da obavestim da izlazim u sred sastanka[emoji16]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Da li ima neka app koja može da vrati video snimak iz nekog temp foldera ili već gde gde moze da se nalazi snimak?

Šta se desilo, snimao sam vrlo bitan video koji je trajao 5 min, nakon pritiska stop, telefon se zaledio [emoji35]. 5 min sam čekao, ni tamo ni vamo, na kraju sam morao da ga ugasim. Nakon paljenja snimka nije bilo [emoji17].

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li imate preporuku za neki dobar mail klijent nesto mi se ne dopada kako gmail radi zadnjih par nedelja. Mail bi se koristio za tri mail adrese, jedna na sbb druga na mom domenu, treca je protonmail.
 
Ja sam koristio outlook, bio mi je ok

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
protonmail mislim da mora samo preko svoje app, ili preko browsera.
outlook radi skroz ok, probaj ako nisi.
 
Hvala probacu outlook, da izgleda da je protonmail samo za njihove mailova ali cak mi je ona vrlo dobra da ne kazem odlicna.
 
ProtonMail ima svoju Bridge aplikaciju baš za integraciju sa drugim email klijentima, ali je samo za korisnike koji plaćaju uslugu.
 
Ja Spark koristim već nekoliko meseci. Notifikacije na vreme stižu, ostalo sve lepo radi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Potvrdjujem, Spark radi odlično!

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno