Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kupovao sam ja na ebay-u pre jedno 2 godine kada su bile bas jeftine 32GB skroz pristojne sa sve adapterom lepo i brze i bile 3.5 evra sad iste te 10 :(

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nemam pojma dal sam u ovoj temi pitao al da se nadovežem.... našao sam neke Pandisk 64gb za 16e.... jel uzimao ko? Il da uzimam samsung koji je 22-23e

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Treba mi samo za kratke beleske, tipa sta da kupim, ime nekoga, lokacija necega.... Bukvalno najvise dve recenice i najbitnije je kada promenim telefon instaliram app da mi je sve sa starog telefona tu. Ako ima. Za racunar odlicno ako ne nije bas frka.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Ja koristim color note godinama, probaj obavezno. Ima backup isto na gdrive, verovatno je stvar i navike ali je odlična.

Sent from my SM-T813 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Koristi neko ovaj Rootless Pixel 2 Launcher with Google Now sa xda? Okačio neko pre par strana mislim. Koristim zadnju verziju i baš mi odgovara ,samo ne mogu da provalim da li su notifikacije odnosno dots samo za ugrađene aplikacije kao sms,play store i slično ili može i za viber. Meni ne pokazuje za viber .
 
Koristi neko ovaj Rootless Pixel 2 Launcher with Google Now sa xda? Okačio neko pre par strana mislim. Koristim zadnju verziju i baš mi odgovara ,samo ne mogu da provalim da li su notifikacije odnosno dots samo za ugrađene aplikacije kao sms,play store i slično ili može i za viber. Meni ne pokazuje za viber .

Radi na svim aplikacijama ... kao i na Lawnchair_u , po meni 2x bolji posto ima mnogo vise opcija, korisnih opcija...
 
Kako da instaliram HBO GO Serbia na rutovanom telefonu Samsung Galaxy Note 2 i Sony 55X8509C televizoru?

Na telenoru sam pa mislim da mora baš ta verzija aplikacije (ispravite me ako grešim).

Google Play mi je na USA, pa pretpostavljam da zato neće. Kada pokušam da instaliram piše da mi nijedan uređaj ne podržava ovu aplikaciju (što ne verujem da je istina).
Da li postoji neki način da se ovo zaobiđe?
Ili ako ne može onda da nekako skinem za oba uređaja?

P.S. Probao sam sa apkmirror ali ne daje rezultate za "HBO GO Serbia" niti "HBO Go Srbija", dok "HBO GO" daje razne verzije:
HBO GO Android TV, HBO GO i HBO GO VR (Daydream).
 
Koliko vidim na google, poprilicno dosta sajtova ima poslednju verziju aplikacija 4.8.0 (ili je bar kod mene poslednja).
 
Kako da instaliram HBO GO Serbia na rutovanom telefonu Samsung Galaxy Note 2 i Sony 55X8509C televizoru?

Na telenoru sam pa mislim da mora baš ta verzija aplikacije (ispravite me ako grešim).

Google Play mi je na USA, pa pretpostavljam da zato neće. Kada pokušam da instaliram piše da mi nijedan uređaj ne podržava ovu aplikaciju (što ne verujem da je istina).
Da li postoji neki način da se ovo zaobiđe?
Ili ako ne može onda da nekako skinem za oba uređaja?

P.S. Probao sam sa apkmirror ali ne daje rezultate za "HBO GO Serbia" niti "HBO Go Srbija", dok "HBO GO" daje razne verzije:
HBO GO Android TV, HBO GO i HBO GO VR (Daydream).
Probaj skinuti APK koristeći apk-dl.com sajt.

http://apk-dl.com/rs.hbo.hbogo
 
@ -V-O-Y-A-G-E-R-
Neće, prijavljuje: Sorry, We could not download this app right now, Maybe we are out of quota, Please try again later.
Da li bi mogao ti da probaš?
 
Zna li neko postoji li widget koji pokazuje bateriju ali da bude sličan ovom prozirnom što imam za vreme ?( Da bude što lakši za ram i što jednostavniji , bukvalno kao ovaj što imam za vreme samo naravno manji )

80ce1c0d6da08f65922dd1dea0039916.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Instalirao ga normalno preko Play Storea I onda bekapovao apk :)
 
Imam p9 lite, nije rootovan. Ili ne moze da se podesi ili sam negde prepustio u opcijama, a kako sam malo guglao izgleda da je to nekim razlogom nemoguce a to je da youtube aplikacija radi sa ugasenim ekranom. Posto volim da slusam muziku na yt, playlista, duze kompilacije itd pa sa upaljenim ekranom samo trosim brze bateriju. Jel ima resenja za ovo?
A ako ne, sta vazi ovako za #1 za slusanje muzike?
 
Zvanična aplikacija neće raditi, jer moraš da imaš youtube red. Instaliraj Newpipe aplikaciju i možeš bez problema da slušaš u pozadini. Čak može i samo audio umesto videa, pa troši dosta manje neta.
 
Da li nekome radi Slagalica na Oreo 8.0?
Meni na Nexus-u ne radi pa me zanima da li je do mog telefona ili uopšte ne radi na Oreo-u...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne radi, ja sam im prijavio da imam FC na 6p i 5x odavno, još na 7.1.2, ali boli ih patka.
Kažu problem je do mene.
Još sam im i logove slao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne radi, ja sam im prijavio da imam FC na 6p i 5x odavno, još na 7.1.2, ali boli ih patka.
Kažu problem je do mene.
Još sam im i logove slao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Hvala na odgovoru!
Koji smor...Ja bas mislio da prijavim al' ako su toliko neozbiljni, onda nema svrhe...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel postoji neka aplikacija, koja može da prikaže šifre WiFi mreža koje su već snimljene u telefon?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Može ako ti je rutovan telefon.
 
Data/misc/wi fi/wpa_supplicant.conf to ti je putanja do fajla pa ga otvori i pogledaj šifre.
 
Nikako ne mogu da dodjem do tog fajla. Koristim es explorer, kad udjem u data folder, prazan je?!?
Tel je sigurno root-ovan, apk root checker to potvrdi.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Skini root explorer, možda neće s tim es file explorerom.
 
Ne onaj data na internoj memoriji, nego na root particiji.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa to bi bilo donekle logicno jer mu za ovo ne treba root pristup. Mada mozda je bolje naglasiti za one koji ne znaju
 
Pa sigurno gleda onaj na internoj, on je prazan.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Skinuo sam drugi explorer, ES koji imam, iz nekog razloga ne vidi root particiju. Sa ovim drugim vidim i našao sam. Hvala!


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno