Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li neko iskustva ili preporuku za neku app meditacije ali da naracija bude na srpskom?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Teško :) Poprilično uska, gotovo nepostojeća niša.
Jednostavnije će ti biti da nađeš nekog instruktora koji bi ti to snimio. Ja imam 15ak minuta "naracije" na engleskom i to mi je bolje od bilo koje app.
 
Je l je moguce preko neke aplikacije,spojiti telefon i tablet,pustiti preko telefona muziku a da se cuje na tabletu?

Treba mi tablet da je povezan na zvucni sistem a da sa telefona strimujem muziku na njega.
 
Spotify imma tu opciju u relaciji telefon-kompjuter.
Probaj da li radi I telefon-tablet.
 
Vise sam mislio na neku varijantu strimovanja sa youtube-a ili dizera. Preko blututa nikako nije moguce?
 
jednostavnija ti je varijanta da nabavis neki bluetooth adapter i zakacis ga na zvucni sistem...oslobodis tablet a strimujes onda sa cega hoces...ne vidim potrebu da tablet bude fizicki zakacen za zvucni sistem, osim ako sam nesto propustio...?
 
jednostavnija ti je varijanta da nabavis neki bluetooth adapter i zakacis ga na zvucni sistem...oslobodis tablet a strimujes onda sa cega hoces...ne vidim potrebu da tablet bude fizicki zakacen za zvucni sistem, osim ako sam nesto propustio...?
Vise sam mislio na neku varijantu strimovanja sa youtube-a ili dizera. Preko blututa nikako nije moguce?
Onda ovo što reče Altru. Jedino što moje iskustvo sa tim BT adapterima nije baš sjajno. Imao sam doduše jeftine Kineze. Možda bi nešto kvalitetnije i držalo konekciju i brže se konektovalo.
 
Pravim drvenu kutiju koja bi u sebi sa prednje strane imala ugradjen tablet a sa obe strane zvucnike. Zato mi je potreban tablet a ne bt adapter.
 
Teško :) Poprilično uska, gotovo nepostojeća niša.
Jednostavnije će ti biti da nađeš nekog instruktora koji bi ti to snimio. Ja imam 15ak minuta "naracije" na engleskom i to mi je bolje od bilo koje app.
Znači mrka kapa... ja sam ekstra zadovoljan jače od godinu dana sa recimo Buddhify i Meditation ali drug jedan nije baš najbolji sa engleskim pa sam mislio da možda postoji neko rešenje.
Gde da navatam nekog našeg sa blagim glasom da snimim nešto slično [emoji848][emoji16]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kontaktiraj škole yoge po Srbiji, kaži šta ti treba, možda se nađe neko ko bi bio voljan da to uradi.
Ili da drugaru uradiš prevod osnovnih fraza iz svoje app, pa neka krene sa učenjem tako.
 
Je l' vam radi offline rutiranje u Yandex mapama? Imam skinutu mapu ali se program ponaša kao da je nema (za rutiranje, samo pregledanje je u redu)!?IMG-8a9e8e77506cb36aa30299544be3edf5-V.jpegIMG-f30fba69d605f8c9671e439cf0dad4a6-V.jpegIMG-1e74b38bcec156d0cd260e8a46248b0f-V.jpeg
 
Isti problem sam imao.

I ne shvatam zašto imaju dve odvojene aplikacije - mape i navigaciju?

Odakle ti srpski jezik u aplikaciji? Jel ti je i sama navigacija na srpskom?
 
Poslednja izmena:
Alternativa za Terrarium TV? Ugašen.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imaš npr. VivariumTv na redditu, u suštini modovan Terarijum koji i dalje radi. Ima ih još nekoliko, npr Troypoint.
 
pa pustas to sto hoces sa tableta, ili sam opet nesto propustio :)
Propustio si brate,poenta je da mogu da strimujem sa telefona. Necu valjda za svaku pesmu da ustajem sa kreveta,da idem do kutije,da kpecim pored nje i da kuckam na tabletu. Poenta je da iz fotelje mogu da menjam muziku preko telefona.
 
Tebi onda treba neka vrsta team viewer-a...

Jesi razmišljao o chromecast audio adapteru?
 
Ima chromecast samo za audio...tako se i zove chromecast audio...nakačiš na sistem, ubaciš ga u mrežu i sve voziš sa telefona, svoju muziku, internet radio, muzičke servise...
 
Je l je moguce preko neke aplikacije,spojiti telefon i tablet,pustiti preko telefona muziku a da se cuje na tabletu?

Treba mi tablet da je povezan na zvucni sistem a da sa telefona strimujem muziku na njega.
Za YT mozes ovako:
- na tabletu otvoris https://www.youtube.com/tv
- uparis YT aplikaciju na fonu ( settings -> watch on tv)
- profit :)
Radice kao chromecast. Ja sam to koristio dok nisam kupio chromecast recevere. Radi lepo, ali samo za YT, naravno.

Druga varijanta je da za tablet koji kupis ima prepakovan Android TV, sa njim imas receiver.

Treca varijanta je da zasuces rukave i napravis svoj uredjaj ( imaju cast SDK sada).

Cetvra da kupis YT audio, ali tablet gubi svrhu, mada uvek mozes da stavis prekidac i biras ulaz.


Itd... :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
jel još nekoga zavitlava keep posle apdejta?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Инсталирао сам мало пре неку апликацију коју сад не могу да деинсталирам. Како деинсталирати апликације које то одбијају.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Proveri da li je ta aplikacija stavljena za device administrator. Ako jeste, ukloni je kao administratora, pa ćeš moći da je obrišeš.
 
Nazad
Vrh Dno