Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Skini samo host file sa ovog linka, otpakuj, ubaci u system/etc, podesi permissions na rw-r--r-- i za svaki slučaj restartuj telefon...
 
Sa AdAway-om je pre 15-ak dana postojao problem, nije preuzimao sve hostove, mislim da je merdžovao 2 od 3 fajla (onaj glavni, najveći je izostajao). Od tad koristim host fajl iz mog prethodnog posta, i za sad sve funkcioniše u najboljem redu...
 
koja aplikacija ce da mi prikaze koliko mi je preostalo baterije na bluetooth zvucniku?

Poslato sa Note3
 
Koja je najbolua app za docx fajlove..koristim office suite pro i neke dokumente uopste nece da otvori ili ih otvara jako lose tipa u horizontalnom redu jednu stranicu prosiri na 20..takodje i default app sa telefona otvori isto tako
 
Koja je najbolua app za docx fajlove..koristim office suite pro i neke dokumente uopste nece da otvori ili ih otvara jako lose tipa u horizontalnom redu jednu stranicu prosiri na 20..takodje i default app sa telefona otvori isto tako
Meni je Microsoft office top.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Smart Office 2, potpuno besplatna i bez reklama.

Sent from Xperia T
 
Ima li neka alternativa za BUS Plus aplikaciju? Dešava se da neće da učita prevoz ponekad ma koliko puta da resetujem aplikaciju.
 
1424559263_282167287.jpg
Moovit
 
Deluje OK mada mi se cini da ne moze da prikaze vise linija na jednoj stanici u isto vreme...

Cini mi se da sam video i neku aplikaciju gde su autobusi crno-zelene ikonice, ima neko ideju za naziv?

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Adguard "radi" reklame samo tako

Ali i srče bateriju samo tako :)
Ja sam batalio sve moguce blockere pa i obične firewall-ove jer jako žderu bateriju.
Najbolje je ko ima rutovan telefon da mu promeni host fajl i da preko luckypatcher-a proba da pečuje sve programe koji sadrže reklame, meni je to uspevalo na većini programa
a tim programom moze takodje i da mu promeni taj host fajl koji sam spomenuo, odličan program koji kasnije možete i obrisati kada on odradi svo pečovanje koje tražite.
 
Poslednja izmena:
Baš tako ili AdAway ili zezanje sa LP...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ima li načina da se ubije prokleta reklama koja na Viberu iskače nakon završetka razgovora!? Probao ovaj host file, Lucky Patcher... Ikako? Hvala svima! Užasno me nervira.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ima li načina da se ubije prokleta reklama koja na Viberu iskače nakon završetka razgovora!? Probao ovaj host file, Lucky Patcher... Ikako? Hvala svima! Užasno me nervira.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Postoji. Obrišeš viber...

Ili npr kao ja obavljas razgovore preko Signala ili Whatsapp-a, a dopisujes se preko Vibera. Svakako kvalitetniji zvuk na Signalu, a reklama nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ali i srče bateriju samo tako :)
Ja sam batalio sve moguce blockere pa i obične firewall-ove jer jako žderu bateriju.
Najbolje je ko ima rutovan telefon da mu promeni host fajl i da preko luckypatcher-a proba da pečuje sve programe koji sadrže reklame, meni je to uspevalo na većini programa
a tim programom moze takodje i da mu promeni taj host fajl koji sam spomenuo, odličan program koji kasnije možete i obrisati kada on odradi svo pečovanje koje tražite.
Sama aplikacija nema nikakav značaj, pa i ne može nikako da ždere bateriju.
Aplikacija zapravo samo skine i apdejtuje hosts fajl.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sve ja to znam ali i vi znate da je u praksi nemoguće, svi su na Viberu ili WA i drugo ih ne zanima.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Poturi priču neku da je to neki malware koji kupi podatke ako se slučajno klikne i nećeš da rizikujes da ti se to desi kada kreneš da prekidas razgovor. Kažeš desilo se tvom drugu i eto. Možda upali fora [emoji1362]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sama aplikacija nema nikakav značaj, pa i ne može nikako da ždere bateriju.
Aplikacija zapravo samo skine i apdejtuje hosts fajl.

Ne pričamo o istoj aplikaciji, ta aplikacija koja samo promeni host fajl ne ždere bateriju već sam mislio na Adguard (jer taj program je čovek spomenuo)
i na sve firewall programe koji na licu mesta uklanjaju reklamu
to toliko trosi bateriju da je bolje imati reklame nego takav program
 
Poslednja izmena:
Moze li se namjestiti da one alatke (<I>, Translate, G search...) uvijek stoje iznad GBoard-a da se ne mora stalno pritiskati ">" ?
 
@Jericho
@hsv.stoned

Probao sam Lightning browser, na prvu je delovao super, ali nije mi cuvao user/pass za sajtove i posle nekog vremena je toliko sporo ucitavao stranice da je postalo nepodnosljivo.

Probao Boat browser, video reklame u sred home screena(home u browseru, ne u telefonu) i ruzan UI, obrisao.

Samsung browser skinut sa apkmirror ne radi na mom telefonu.

Operu(mini i normalnu) sam koristio ranije, kao i Dolphin, oba su imala bagove kod mene.

Koji god da probam, naidjem na neki problem. Vratio sam se na UC browser, definitivno najbrze ucitava, lepo pamti user/pass, ima dobar interfejs.. Pisao sam developeru sto se tice onog ogavnog Office Readera, rekli su da ce resiti problem(problem je sto ide neki pdf Reader uz UC i kada se iz UC downloads otvaraju pdf-ovi uvek otvara preko tog, nebitno koji je default..).

Mozda je do mog telefona, P9 Lite 2GB, nije prepunjen telefon niti bilo sta, ima mesta u ram-u i u storage, jednostavno svaki browser osim UC-a ima neki problem kod mene..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno