Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

@-V-O-Y-A-G-E-R-
Jesi li uspeo da dodaš kartice u gPay?
 
Da li na Moon+ Reader Pro aplikaciji postoji opcija da se zumira. Ali ne povecavanje fonta, nego bas ono klasicni zoom in/out za dva prsta?
 
Ja je nisam našao. Samo uvećanje fonta.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pozdrav, molim preporuku za neki data counter. Treba mi na dnevnom nivou. Radim a nemam wifi tu gde sam, istrosih ceo net, bas se brzo trosi...
I ima li neka apk da blokira automatsko kacenje na net, da ja to uradim kad zelim.
Hvala.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako hoćeš da se zakacis kada ti hoćeš isključi pa uključi internet kada ti treba

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pre ere gigabajtova u paketu, koristili smo 3G watchdog, ali ima dosta slicnih aplikacija.
 
No Root Data Firewall, kontorlises svaku aplikaciju posebno.
Koristim ga godinama u inostranstvu gde imam ograničenu količinu protoka.
 
NetGuard - no-root firewall, ponekad koristim ovaj, nije los.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa Redit aplikacijiom.
Duže vreme, kada kliknem na Redit link iz mejla (koji su mi oni poslali) me vodi na početnu stranu u aplikaciji umesto na temu na koju sam kliknuo.

Jel ima jos neko isti problem i postoji li neko rešenje za ovo?
 
Now for reddit je isto top applikacija. Koristim je kad me nervira tromost boost-a.
 
Šta predlažete umesto Evernote. Traži mi da pređem na premium.
 
One note uvek na prvom mestu :) Za brzi backup na fonu, google keep ;)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
One note mi je favorit, jedino što nema reminder, ostalo radi extra.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
One note je vise za profi korisnike. Pitanje da li mu treba takav program.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za ozbiljnu upotrebu a ne za neke sitnice tipa spisak za kupovinu itd. Ne kazem da ne moze ali nema onda potrebe za njom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je SimpleNote super, a prešao sam na njega nakon što sam imao probleme u sinhronizaciji na OneNote.

Da li u tim alternativnim aplikacijama za Reddit radi clipboard? To mi je najveći problem sa native app i prešao bih odmah na neku drugu ako radi.
 
Keep je najjednostavniji a opet sasvim dovoljan za većinu korisnika. A sto prelazis sa Evernote-a? Za koje opcije ti trazi premium?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Keep je sasvim dobar za svakog korisnika ma koliko god zahtevan on bio,samo treba znati kako se koristi.
 
Nazad
Vrh Dno