Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Može li preporuka za neki camera translator app? Onaj Google translate ne fokusira baš najbolje.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Treba mi programčić koji će da alarmira na određeni prag osvetljenja, koji može da se podesi.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Хвала, мада је тај преобиман. Треба ми нешто једноставније.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Хвала, тај ће да одговара намени.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Kako se isključuje opcija Crvena/Plava linija kad kucam tekst(ispod reči koje kucam)...ako je bitno koristim GBoard....

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Hvala...bilo je uključeno u sistemu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jel postoji neka mogućnost da preko svog naloga/kartice platim drugoj osobi aplikaciju?

Radi se o Aquamail-u, ja sam je kupio (USA nalog), a kupio bih i supruzi (srpski nalog).

Ako ne može da se šeruje (legalno) ili kupi preko moje kartice, da li može bilo kako da se kupi. Čekanje na karticu sa deviznog računa nije opcija.

Ako ni to ne može onda dajte neku pouzdanu aplikaciju za mejl. Gmail na Xiaomi A2 ne daje notifikacije kako treba (čas radi, čas ne), sve ostalo je provereno (podešavanja, powersaving...).
 
dodas tvoju karticu na njen nalog, mislim da moze

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da li postoji neki 3rd party Streamable uploader? Meni redovno zaglavi pre nego što krene da puni % bar kad pokušam da aploudujem nešto sa telefona, a kreira link koji se vidi i sa PC-ja. Dakle, zaglupi se na poslednjem koraku, kad treba još samo upload da odradi.

Android 10 je u pitanu, OnePlus 6 telefon.
 
Imam problem sa startovanjem Android auto aplikacije.
U pitanju je Huawei P30 sa android 10; i fabrička multimedija na Golfu 7.5 (7 restyle). Povežem kablom, ništa se ne dešava. Menjam opcije izmeđ Charge only / Transfer photos / Transfer files - ništa.
Samo aplikaciju ne mogu da pokrenem, nemam je nigde u laucnher-u; ali vidim da je instalirana u Installed Apps. Tamo mogu da je Force Stop, i Disable...

Dajte bilo koji savet, probao sam sve što mi je palo na pamet; i sve što sam izgulgao (sem zamene kabla; nemam drugi trenutno sem ovog BlitzWolf koji koristim)...
 
Jel postoji neka mogućnost da preko svog naloga/kartice platim drugoj osobi aplikaciju?

Radi se o Aquamail-u, ja sam je kupio (USA nalog), a kupio bih i supruzi (srpski nalog).

Ako ne može da se šeruje (legalno) ili kupi preko moje kartice, da li može bilo kako da se kupi. Čekanje na karticu sa deviznog računa nije opcija.

Ako ni to ne može onda dajte neku pouzdanu aplikaciju za mejl. Gmail na Xiaomi A2 ne daje notifikacije kako treba (čas radi, čas ne), sve ostalo je provereno (podešavanja, powersaving...).
Jeste probali family sharing? Ako ste oboje na gmailu i ako Aquamail podržava sharing, možeš sa njom legalno podeliti kupljenu aplikaciju.
 
Ne verujem da su aktivirali family sharing za Srbiju
Vidim sad da ima USA nalog. Google play, podešavanja, nalog, porodica... tu ti je pa probaj
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa startovanjem Android auto aplikacije.
U pitanju je Huawei P30 sa android 10; i fabrička multimedija na Golfu 7.5 (7 restyle). Povežem kablom, ništa se ne dešava. Menjam opcije izmeđ Charge only / Transfer photos / Transfer files - ništa.
Samo aplikaciju ne mogu da pokrenem, nemam je nigde u laucnher-u; ali vidim da je instalirana u Installed Apps. Tamo mogu da je Force Stop, i Disable...

Dajte bilo koji savet, probao sam sve što mi je palo na pamet; i sve što sam izgulgao (sem zamene kabla; nemam drugi trenutno sem ovog BlitzWolf koji koristim)...

Na Samsung S7 sam imao problem zbog kabla. Od nekoliko kablova mi je radio original Samsung i data kabal od Nokia E72. Svi ostali su odbijali saradnju. Ne pokrećeš Android Auto na telefonu, već zakačiš telefon na USB i onda na ekranu u kolima pokreneš Android Auto. Posle toga navigaciju više ne možeš da koristiš na telefonu, sve ostalo može. Na fabričkom sistemu na Kia Sportage, kada pokreneš AA, automatski taj telefon poveže i na BT. Malo me to smatra, jer drugi telefon mi ima prioritet na BT.

Kad već pomenu, na Samsung telefone je potrebno ručno instalirati Android Auto, a na Huawei P30PRO mi se sam instalirao nakon backup sa Samsung i uredno ga vidim na Play store.
 
Zna neko šta je ovo? Pojavilo mi se danas na dva telefona (oba Samsung) u kući.
3473a308026b10e7d73a98abe107708e.jpg
f29e16d4c5e282216beaed495a43c457.jpg
 
Matori kolega obrisao kontakte službene,
ne zna ni sam kako, nisu na sim kartici, nisu na gmailu.
Postoji li neka app koja vraća izbrisane kontakte ili kako ih već vratiti?!
 
Matori kolega obrisao kontakte službene,
ne zna ni sam kako, nisu na sim kartici, nisu na gmailu.
Postoji li neka app koja vraća izbrisane kontakte ili kako ih već vratiti?!
Mozes na gmail nalogu da vratis kontakte 7 dana...ja sam isto to jednom uradio i uspeo sam da ih vratim. Ne secam se kako guglaj malo nacices sigurno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ to sam odmah i uradio, ne vraća ni jedan kontakt, samo vrti u prazno.
 
Meni je uspelo... Mozda mu kontakti nisi ni bili na gmail nalogu pa zbog toga i ne moze da ih vrati

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pojavio mi se problem posle restarta telefona...
Telefon normalno digne Sistem...rade aplikacije,ali kad hoću da uđem u Galeriju ili File Manager prijavi( SdCard Is not Found)...
Da naglasim da nemam ubačeni externu karticu...
Ima li rešenje...?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Posle restarta je proradili...ali sa novim praznim folderima....
Nije frka,nov Rom nisam imao ništa bitno ..
Ebem ga...sad radi Galerija,Menadžer...
d18a1137f560fae34dead5646076811b.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno