Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To je izgleda neki smart space dodatak u 3-ci. Iskreno ni ja jos nisam 100% sta radi ;)
 
otkad imam android koristim swift..bila bas istrenirana tastatura dok mi nije crkla sd kartica i sve otislo. kako su mi poslali novu stavio sam swift 3. malo bodu oci ona velika slova u prediction...s tim jos i mogu da zivim ali kad pritisnem tacku pa mi ostane otvoren taj deo sa znakovima...s tim ne mogu...nadam se da je do bete. inace lepo napreduju u odnosu na 2
 
Ja nisam imao taj problem sa tačkom, tj nije mi ostajalo otvoreno. Ali imao sam problem sa tim što u 90% slučajeva nije pogađao reči.
 
Гађате се са овом swift pa swift 3 па 2 па Бета... јел то ова са маркета? Ја сам ту скинуо и нема српски!? О каквим речницима тј предикцијама и језицима ви причате?
 
Ja nisam imao taj problem sa tačkom, tj nije mi ostajalo otvoreno. Ali imao sam problem sa tim što u 90% slučajeva nije pogađao reči.

ako imas neku lepsu kolicinu sms-ova...daj joj neka proceslja pa vidi posle kako pogadja, i naravno stavi na precise
@milkobgd
forum se uvek cita od prvog neprocitanog posta :D
 
Dao sam mu da čita sms—ove, nije pomoglo. Možda ću pokušati kada bude izašla puna verzija. Ali i dalje će Swype biti zanimljiviji :)
 
Zanima me koje su najbolje mapre za iGO? Za sad mi treba samo Srbija. Ako moze link na PM, za SGS II (ako ima veze sa rezolucijom, ali kapiram da to nema nikakve veze, samo je bitan model za iGO).
Takodje me zanima koji iGO da skinem.
 
Market problem...

Neke aplikacije koje sam instalirao i obrisao, konkretan primer, SD Maid, na kompu vidim kao instalirano i ne da mi mogućnost ponovne instalacije. Sivo mi polje gde biram svoj phone...

Još neko ima ovakav problem?
 
Zanima me koje su najbolje mapre za iGO? Za sad mi treba samo Srbija. Ako moze link na PM, za SGS II (ako ima veze sa rezolucijom, ali kapiram da to nema nikakve veze, samo je bitan model za iGO).
Takodje me zanima koji iGO da skinem.

Ima veze rezolucija itekako.... Moraš tražiti instalacioni apk prema rezoluciji tvog telefona. Kad instaliraš javi se na pm i daću ti link za mapu...

P. S Šta je sa tapatalk-om, nema još update-a...?
 
Mislio sam da rezolucija ima veze sa odgovarajucim APK, ali ne i sa mapama...
 
Pa nema veze sa sa mapama, ja sam shvatio da ti treba da prvo instaliraš iGo pa ne znaš kako i šta... :)
 
Šta koristite da vidite preostalo vreme baterije? Ono, imate 10% i onda vidite koliko je to sati razgovora, koliko standby...
 
Kad ce TT 2 final?
 
Šta koristite da vidite preostalo vreme baterije? Ono, imate 10% i onda vidite koliko je to sati razgovora, koliko standby...

ZDBox, ima jos mnogo drugih funkcija. Procenat baterije se pojavljuje u nottification bar-u, umesto njega mozes staviti Traffic counter, broj aktivnih aplikacaja... Ima veoma korisan widget pomocu koga mozes pristupiti nekim funkcijama telefona samo jednim klikom, da ne trazis po menijima, app killer... Veoma korisno je i automatsko ukljucivanje Flight Moda u predefinisanom vremenu, ovo dosta stedi bateriju tokom noci.
 
Hvala, nemam twiter pa tako da nisam pratio sta kazu.
 
Imao sam neki "htc.bgp.com" (ili tako nesto) force close koji mi se cesto desavao pa sam trazio kako da resim to, morao sam da cistim cache i data na Gmail-u, Calendaru itd, sad mi je isti zvuk za Gmail i GTalk a nema sanse da se setim kako sam stavio drugacije zvukove..
 
Al su sakrili ne verujem da je ovako bilo u ranijoj verziji, ide se na Labels to Notify, pa Inbox, pa onda tu.. .
 
Poslednja izmena:
Ja se vise ni ne secam kako je bilo na GB-u :) ili si ti na Froyo-u i dalje? :p

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
Hvala telep

Nego ima li neko resenje kako podesiti ringtone na "ring once"?
Imam "facebook pop" sound kao ringtone ali se neprekidno ponavlja.
 
Facebook pop ti je notification za poziv ili za poruku? Najgluplji moguci nacin za resavanje prvog slucaja - uzmes Ringdroid ili bilo koji sound editor, ucitas mp3 fajl i posle jednog sempla dodas minut tisine i voila.
 
Jel vidite Market Unlocker aplikaciju na marketu? Ja je ne vidim...:p
 
Facebook pop ti je notification za poziv ili za poruku? Najgluplji moguci nacin za resavanje prvog slucaja - uzmes Ringdroid ili bilo koji sound editor, ucitas mp3 fajl i posle jednog sempla dodas minut tisine i voila.

Upravo to uradih, izgleda glupo ali radi :)
 
Nazad
Vrh Dno