Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne mogu da pronadjem taj app u gstore?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne može ni jedan da nadjes, jer je kršenje YouTube prava i ostalih stvari.
 
Куцај у google, па скини са интернета.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja koristim YMusic. Radi u pozadini za slušanje muzike a skida u aac i mp3 formatu. Nema je u Play Store ali može da se nađe na apkmirror.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
@ ilidan:

Tqk2lpo.png
 
Hvala svima na predlozima,skinuo Peggo, odlican je, jednostavan, bas ono sto mi treba.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Možda treba samo da se registruješ i uloguješ? Samo nagađam. Ne koristim tu aplikaciju.
 
Možda treba samo da se registruješ i uloguješ? Samo nagađam. Ne koristim tu aplikaciju.
Kreirao sam account i ulogovan sam već, a i piše da je za registrovane korisnike ograničeno na 2 fajla. Dakle, ništa bez Pro.
 
Poslednja izmena:
Pojma nemam, izgleda da imam neku stariju verziju kojoj to ne treba.. Uglavnom svakako ja rokam muziku preko Spotify (modovana verzija) pa ne koristim toliko download..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja koristim Peggo aktivno, nikad ovo nisam video. Biće da su nešto menjali u skorije vreme onda

Edit:

Poslata PP

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@nuk
Koju verziju koristiš?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mnogo priče oko tog Peggoa. Sugerisana ti je još jedna aplikacije, Videoder, skini nju i vozi.
 
@nuk
Koju verziju koristiš?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
2.0.5

Probao sam da skinem sadržaj koji kolegu @Dr.Cre muči i skida bez problema, nikakva ograničenja nema kod mene, ne znam u čemu je problem

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Како вам се чини овај гугл подкаст ап?
 
Meni je dobar, odnosno mogu reći i odličan.

Послато са Nexus 6P
 
Odličan.
 
Skinuo sam,nije lose ali ni u cemu se ne istice u odnosu od ostalih,cak nema ni kategorije. Neke preporuke za podcast sem tehnopolisa,dopisa i infinituma?
 
Da li vam radi MTS TV Go? Meni ne može da se uloguje a jedva se i startuje. Do juče je radio odlično?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nova verzija je izašla i sve pokvarila. Isto je i kod mene.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Eon je i mama i tata u odnosu na ovo sto iz MTS-a zovu aplikacijom.... Isto vazi i za web.
 
Jel ima neka dobra aplikacija za domaci internet radio, a da radi u landscape modu? Iz nekog razloga, od gomila domacih aplikacija, sve rade samo u portrait modu. Treba mi neka za multimediju u kolima, pa mi je potreban landscape mode.
 
Eon je i mama i tata u odnosu na ovo sto iz MTS-a zovu aplikacijom.... Isto vazi i za web.
MTS imam da gledam za džaba na mobilnom netu, Eon samo wifi....
Evo sad mi radi normalno.



Jel ima neka dobra aplikacija za domaci internet radio, a da radi u landscape modu? Iz nekog razloga, od gomila domacih aplikacija, sve rade samo u portrait modu. Treba mi neka za multimediju u kolima, pa mi je potreban landscape mode.

Radi TuneIn u landscape a ima stvarno puno domaćih stanica.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel neko koristi Facebook app, od jucerasnjeg updatea puca na svaki sekund...
 
Jel ima neka dobra aplikacija za domaci internet radio, a da radi u landscape modu? Iz nekog razloga, od gomila domacih aplikacija, sve rade samo u portrait modu. Treba mi neka za multimediju u kolima, pa mi je potreban landscape mode.

Pored tunein, imas xiialive, simple radio. Svi rade u landscape modu
 
Nazad
Vrh Dno