Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Problem je sto u free verziji lastpass nema sinhronizacije vise od jednog uredjaja, ne?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni LastPass sinhronizuje računar i telefon, više od toga nisam ni pokušavao.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li vam radi voice typing na Srpskom ? Radilo sve normalno i odjednom prestalo da prepoznaje nas jezik :p
 
Kod mene na swiftkey radi normalno.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Hajde probamo da li radi ili ne radi. Evo radi

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kad smo vec kod voice typing-a, na koju foru staviti znakove interpunkcije i poslati poruku samo uz pomoc glasa?
 
Нека поуздана data usage апликација у којој могу да избацим одређене апликације за које имам неограничен нет да ми их не узима у обзир приликом обрачуна укупног коришћења мобилног интернета на месечном нивоу?
 
Ja probala da izgovorim tačka, zarez al ne vredi, ne razume [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Google voice typing u podešavanjima jezika i tastature ili direktno u gboard podešavanjima, dodaš jezike koje hoćeš i aktiviraš voice input key
a05639d2f1035b84376323277efa3c2a.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Treba mi aplikacija za menjanje izgleda notcha. Konkretno da izgleda kao na OnePlus 6T.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nije kompatibilan uređaj

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Opet sam u potrazi za dialerom. Ovaj prethodni posle nekog update-a ima bagove i skoro da je neupotrebljiv.
Treba da ima 1. grupe prema (Google) labels, 2. dodeljivanje melodije grupi, 3. jednostavan meni za favorite (ovo nije presudno)
 
Ima li neki program za vraćanje velikih video fajlova koji su greškom obrisani? Preko 400-500 mb i sl?

Probao sam neka 2-3 programa ali ne pronalaze te velike fajlove koji su greškom obrisani
 
Ima. Ja koristim lastpass na dva telefona i sve je sinhronizovano.

Meni LastPass sinhronizuje računar i telefon, više od toga nisam ni pokušavao.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

U pravu ste, nesto sam se ja istripovao.
A da li se trba brinuti sto je lastpass imao problema sa kradjom podataka u proslosti, u smislu zato sto bih tamo drzao i podatke za netbanking username/pass i tan tablice, znaci neko uzme ima sve na tacni :D?
Ja se bas dvoumim izmedju lastpass i 1Password. 1Password ima lepsi UI na racunaru, al opet lastpass je free?
 
A da li se treba brinuti sto je lastpass imao problema sa kradjom podataka u proslosti
LastPass je mnogo više puta od ostalih bio na udaru (zato što je najveći) pa je opet bilo jako malo proboja. Besplatan je i ima multi platform sinhronizaciju. Potpune sigurnosti ni kod jednog nema pa kad je već tako ja sam izabrao LastPass.
 
Nazad
Vrh Dno