Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Vrv GDPR....

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Je li imao jos neko problema sa Mega app (Mega upload - cloud)? Koristio sam je 2+ godine i radila je savrseno, medjutim od 15 decembra prošle godine nece da upload-uje. Imam slobodno oko 22gb/50.

Nadao sam se da će da proradi kad azuriram tel (RN5pro) na Pie ali nista.
 
Ja nemam problem sa mega app a i drupe radi savrseno.
I da, nijedna joj nije prici najbolja za te stvari i sve radi.
 
meni je mega app na androidu pojela sav data protok za nekoliko minuta, iako je bilo podeseno da NE koristi datu, tako da je ukinuta za sve vremena kod mene...daleko joj lepa kuca...zamisljam samo da mi se to desilo u romingu kojim slucajem...[emoji16]
 
Pozdrav
Da li moze da se nekako odradi backup sms poruka, bez roota. Hvala

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Može naravno, SMS Backup & Restore ja koristim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je li imao jos neko problema sa Mega app (Mega upload - cloud)? Koristio sam je 2+ godine i radila je savrseno, medjutim od 15 decembra prošle godine nece da upload-uje. Imam slobodno oko 22gb/50.

Nadao sam se da će da proradi kad azuriram tel (RN5pro) na Pie ali nista.
kod mene sve radi normalno, bez problema sa Mega app..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Koja verzija? Ja sam na 3.6.2 cini mi se. Izbrisah je danas jer sam isprobavao stariju verziju ali ipak ne može.
 
i ja sam na 3.6.2

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ništa mi nije jasno......
Na jednom Google nalogu u "Play stotu" mogu da skidam samo US. Aplikacije, i Play movie apk, a na drugom nalogu samo ove naše.
NEZNAM stvarno...


Sent from my Huawei Y7 prime
 
Verovatno si ga registrovao na stranu zemlju još u vreme kada kupovina nije bila moguća sa srpskog Play Store.
 
Ma neeeee......pre neki dan sam otvorio nalog za caleta zbog banke.....
Prvo što mi upalo u oči je "Play movie" apk koja radi normalno. Posle kad sam pogledao vidim npr. dostupno mi je na ps "YouTube TV" apk I tako neke.
Gledao sam u podešavanjima i stvarno NEZNAM sta sam uradio

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Da li ja ne gledam na pravo mesto ili GBoard ne uci brojeve, trebam neku cenu stalno da saljem, ali nikako da nauci . Ne znam gresim li negde
 
Đubre od aplikacije generalno, meni pola stvari nije uklavirio koje godinama kucam. Sync nemas gde da pališ/gasiš, navodno radi automatski, što nije tačno naravno.
 
Ni jedna Mimice nije savršena.
Swift Key je ljudima brisao naučene reče, što je gore od Gboardove tvrdoglavosti da nauči neku konkretnu reč.

Nego pogledaj ti Texpand Plus, u kome možeš da definišeš prečice koje mogu da se prošire na reči ili brojeve koji ti često trebaju.

Recimo, definišeš da se reč ccena pretvori u "Cena proizvoda je krompir dinara." :)
 
Samo SwiftKey [emoji106]
 
+1 za swift.. Koristim je godinama i nema bolje zbog raznih stvari

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Isto swift godinama bez greške.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Još ništa novo u vezi "everybody" aplikacije?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
A starije verzije?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Da, vidim sad nasao sam stariju isti je problem....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Kako da podesim da kada izbrisem sliku sa google photos-a da je automatski izbrise i iz memorije telefona?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam mislio da obriše sa uređaja kada obrišeš iz Google Photos. Za početak odradi u settings-u "Free up device storage". Tada će sigurno biti obrisana. Možda ti ta slika nije bila backup-ovana tako da kada si je obrisao odatle, ostala je u memoriji telefona?!
 
Obrise slike iz kamere, ali ne brise npr slike iz viber foldera.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno