Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Poweramp po mom misljenju.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Meni GoneMAD Music Player najbolji. Ima Album Artist tag, jako mi je bitan zbog sortiranja izvođača po tom tagu, pošto često na albumima imaju saradnju sa nekim. Drugi plejeri onda npr. E-Clip vs Egorhytmia i E-Clip vide kao dva posebna izvođača, a GMMP prepoznaje album artist kojim se takve pesme grupišu na album sa kojeg su, tako da u listi izvođača stoji samo jedan, ovde konkretno E-Clip.
 
Poslednja izmena:
Huawei P10 lite, Music aplikacija, poslednji apdejt poremetio neke stvari koje sam redovno koristio, a i radi primetno sporije.

Koja je najbolja muzička/audio aplikacija za Android?

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
Ja koristim musicolet.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Ja godinama vec ne drzim kuziku u telefonu. Deezer je zakon [emoji2]
Inace pre toga sam koristio Pulsar.
 
Da li možete da mi preporučite neku dobru app koja mi neće dozvoliti da koristim telefon ili neku app određeno vreme koje podesim?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja godinama vec ne drzim kuziku u telefonu. Deezer je zakon [emoji2]
Inace pre toga sam koristio Pulsar.

I meni je Spotify prioriter, ali nekad nema mreže (tipa kad idem po brdima ili poljskim putevima u Vojvodini) ili ono što mi treba ne postoji na Spotify/Tjubu/Bandcampu.
 
Možda je do verzije, ali pulsar audio plejer ponekad sporo pušta muziku, važi i za next track...inače mi se sviđa kao muzički plejer...
 
Probaj AIMP, čita i FLAC-ove

from komsa's A40
cec56b02e726cd055faa613cd086f925.jpg
 
Poslednja izmena:
Po toj teoriji i Spotify ima offline mode [emoji3][emoji3][emoji3]
bb3e89e3fff42e3e2fd6137d251be423.jpg


from komsa's A40
 
I Spotify i Deezer imaju offline mode (download) ali samo na premium nalozima.
 
Jedino možda da instaliras neku stariju verziju pa da ne apdejtujes...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kod samsunga kad iskliucis na telefonu dark mode,gadi se i tamo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Baš mi je čudno da nema u samoj aplikaciji neko on/off dugme kao što postoji svugde gde ima opcija dark moda.
 
Zato imas u deezeru opciju Download pa možeš da slusas i u offline modu.

Kao što rekoše ljudi, ima i Spotify istu funkciju (radi, proverio sam), ali onda nema neke razlike u odnosu na slušanje onoga što prebacim sam sa računara. Svakako mi se zbog žanrova koje slušam mnogo češće događa da nečega nema na Spotify/YT, nego da mi nestaje mreža.
 
Nije pitanje za ovde, mada mozda i jeste u pitanju su apk. Cesto mi ne radi mikrofon na viber i WA, na gsm pozive radi normalno, onda restartujem telefon, onda radi i na viberu i WA, par poziva i opet isto.

Pisao sam u Galaxy S6 temi, ali slabo ko to prati više, ova je posećenije tema.

Zna li neko sta moze biti? Znaci, samo se desi da ne radi na apk, dok se na gsm pozive nikad nije desilo da ne radi.

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Ima li neki rss reader sa amoled crnom temom?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nije pitanje za ovde, mada mozda i jeste u pitanju su apk. Cesto mi ne radi mikrofon na viber i WA, na gsm pozive radi normalno, onda restartujem telefon, onda radi i na viberu i WA, par poziva i opet isto.

Pisao sam u Galaxy S6 temi, ali slabo ko to prati više, ova je posećenije tema.

Zna li neko sta moze biti? Znaci, samo se desi da ne radi na apk, dok se na gsm pozive nikad nije desilo da ne radi.

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока

Mozda ima veze sa dozvolom aplikacijama za koriscenje mikrofona.
 
Pa jasno da su odobrene kada sve proradi nakon restarta, ali ako tvoj telefon ima agresivnu kontrolu nad aplikacijama, onda je moguc takav bag. Ne vidim drugi razlog zasto ne bi radio mikrofon u bas te dve aplikacije.
 
Pa jasno da su odobrene kada sve proradi nakon restarta, ali ako tvoj telefon ima agresivnu kontrolu nad aplikacijama, onda je moguc takav bag. Ne vidim drugi razlog zasto ne bi radio mikrofon u bas te dve aplikacije.
Ako je i to, kako da rešim? Jel bi factory reset rešio?

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Da li postoji aplikacija koja bi pokazala naziv pozivaoca?
Mislim na firmu,ne na pojedinca.
Sluzbeni telefon je u pitanju,i kad recimo imam propusten poziv da mi uz to izadje na koju je firmu registrovan broj pozivaoca?
 
Da li postoji aplikacija koja bi pokazala naziv pozivaoca?
Mislim na firmu,ne na pojedinca.
Sluzbeni telefon je u pitanju,i kad recimo imam propusten poziv da mi uz to izadje na koju je firmu registrovan broj pozivaoca?
Nesto slicno vec ima Google Dialer, ukoliko broj telefona postoji na netu. Korisna opcija.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno