Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa kad hoću da vidim formatiran tekst moram ma odem na preview. A kad pišem onda vidim markdown tagove umesto formatiranog teksta. Više volim onako.
 
Zar nije najavljeno da ce BBS 2.3 pokazivati i potrošnju po aplikacijama, ja to ne vidim.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Može li neko da postavi novu verziju Kupujem Prodajem app?
 
Sa play ne mogu, nije kommpaktibilna, čim tražim da mi neko postavi :p
Ovaj drugi link, ni on ne radi kada treba da počne skidanje, izvinite, bla, bla...
 
Sad bi trebalo da moze preko tih sajtova za izvlacenje APK jer vise nije u beta fazi ?? Verzija je 1.0.0 build 147
 
^ skini sam, ali...
Screenshot_20180321-205205_Solid Explorer.jpg
 
^ Preimenuj iz .zip u .apk, pa instaliraj?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakvo crno kompajliranje, ako koristiš Samsung browser već ćeš tu imati opciju da preimenuješ fajl i moći ćeš da ga instaliraš odmah čim se skine.
 
Preimenovao u .apk. To je to. Hvala.
 
Buđavi tapatalk kod svakog radi različito ...
Kod mene npr skine apk bez problema :)

U principu samo se preimenuje iz ime.zip u ime.apk

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nba Live

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko ima problem kada hoce da iz same aplikacije otkljuca full verziju ili neke dodatne mogucnosti da mu google play prijavi da Srbija nije podrzana? I da ne mogu da izvrsim kupovinu.
Meni je podesena kartica, ima para na njoj, pre sam kupovao ali direktno sa play-a i nisam imao ovaj problem.
 
Ja sam najnormalnije otključao pro verziju Textra sms aplikacije iz same aplikacije.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li je neko ima problem kada hoce da iz same aplikacije otkljuca full verziju ili neke dodatne mogucnosti da mu google play prijavi da Srbija nije podrzana? I da ne mogu da izvrsim kupovinu.
Meni je podesena kartica, ima para na njoj, pre sam kupovao ali direktno sa play-a i nisam imao ovaj problem.
Koja app?
 
Jel ima neka aplikacija gde za gledanje programa sportskih. Sport klub recimo?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko neku foru za skidanje PayPal aplikacije iz Srbije? Imaju oni apkovi preko neta al ne znam da l je sigurno to

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ko koristi flickr zna kako da ga "nateram" da sam upload-uje sve slike iz galerije (slike koje sam sam napravio i slike koje su mi poslali preko vibera, wa i ostalih mreza)? Na iOS-u je sve to sam radio, a ovde sam primetio da ne radi upload svih slika, tj slika koje su mi poslali..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Probao brate i opet isto.
04d96a9764e4a65d6e734812cf9fd1bc.jpg
4bc70503a039dabd833218385436252a.jpg


Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
^
Skini paypal sa apkmirror...i kod mene nije dostupan preko google play-a...

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno