Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li neko problema da mu notifikacije ne javljaju poruku na messengeru i viberu, da zapisti tek kad se udje u app?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam imao taj problem kada sam radio restore aplikacija preko Titanium Backup-a. Reinstalacijom aplikacija kojima ne rade notifikacije sam rešavao problem svaki put.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
А ови још увек немају намеру да то среде, зар не?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene radi i sa unošenjem broja stanice, a i sa stanicama koje su sačuvane.
Ni meni nije jasno kako radi, kad kod većine neće.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna da li i ako ima gde ima da se skine aplikacija Work shift calendar? Ali onaj stari? Uklonili ga sa pley prodavnice.
 
Googlaj my ime i dodaj APK, pa ćeš ga naći na nekom od repoa, APKPure i sl.
 
Aj da probam ovde.
Da li zna neko neku apk za Samsung Smart TV za IPTV liste a da nije "Smart IPTV"
Hvala

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Aj da probam ovde.
Da li zna neko neku apk za Samsung Smart TV za IPTV liste a da nije "Smart IPTV"
Hvala

Sent from my Huawei Y7 prime
Nije android. Mislim da je to jedina app koja radi kako valja.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Mozda ima ottplayer, na lg tv radi ok

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Pa imaš besplatni SSIPTV koji odlično radi. U zavisnosti od serije Samsunga, instalacija je boza ili agonija, guglaj ako ti se ne pojavljuje u prodavnici.
 
Poslednja izmena:
Bio je SSIPTV koji sam koristio ali su ga pre nekog vremena sklonili tako da više ne postoji na store za Samsung TV niti može da se koristi.

Ali odosmo već u off...
 
Da li je realno da kupite televizore i telefone za xxxeur ili još vise, a onda vam je zao 5e za aplikaciju?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Treba mi aplikacija koja ce moci da automatski sinhronizuje fajlove sa kompom.

Dropbox mi je pun, ne mogu da placam subskripciju. Hteo bih da mi se slike, kada dodjem kuci i nakacim se na wifi automatski prebace na hdd kompa. Google Photos koristim ali hocu da imam i slike na kompu, u punoj velicini.
 
Treba mi aplikacija koja ce moci da automatski sinhronizuje fajlove sa kompom.

Dropbox mi je pun, ne mogu da placam subskripciju. Hteo bih da mi se slike, kada dodjem kuci i nakacim se na wifi automatski prebace na hdd kompa. Google Photos koristim ali hocu da imam i slike na kompu, u punoj velicini.
Mega daje 50gb sa free nalogom i app je dosta dobra.
Ako ti treba samo za slike, onda mozes quickpic sa koristis. Ima tema gde se dele 1tb kodovi. Naziv je nesto tipa auto upload slika na više cloud

Sent from my Lenovo L78011 using Tapatalk
 
Hvala ali tražim baš nešto gde bih izbegao cloud već čisto android na PC rešenje, ako tako nešto postoji.
 
ekipa, može li predlog za aplikaciju, po mogućstvu fraj, ili "fraj za naći" no nije problem ni 5-10evra da košta na storeu
naime, hocu da audio "knjigu" tj. predavanja na srpskom snimljena u dobrom kvalitetu pretvorim u tekst/ebook. ćirilica latinica nebitno, lako je konvertovati karaktere. koje je provereno rešenje. PS. idealno bi bilo da ne radi real time tj. da mu ne treba 20ak sati da odradi, ali i ako treba ok...
kontam da to može i na kompu da se stavi majk da bude wave a google dokumenti da slusaju ali pošto mi je neophodan računar tj nemam laptop, ovako mi je lakše....tnx...
 
Hvala ali tražim baš nešto gde bih izbegao cloud već čisto android na PC rešenje, ako tako nešto postoji.

meni je jedan član sa foruma napravio fake studentski, "kanadski" gmail sa edu se završava i fercera lepo evo treću godinu....imam pa sigurno 100nak GB a neograničen je storage...možda je polu/ilegala ali radi....ako hoćeš mogu potražiti istoriju pp da vidim je li član aktivan
edit:auuuu oćoravio načisto... sad vidi dal ti odgovara, instaliraš gdrive ako nemaš na tel. i uploaduješ sa tel a sa kompa skidaš...ako sam te razumeo da ti to treba
 
Poslednja izmena:
Rešen je problem sa ljubičastim slovima na portu od QuickPic, skrinšot je sa Pie androida. Meni više ne znači (prešao odavno na Simple Gallery), ali drago mi je da je regulisana stvar QuickPic sam koristio godinama.
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/mod-gallery-quickpic-based-4-7-4-t3790425
d574de276f6cb02a5c9fcd828f272c34.jpg
 
Mene Simple Gallery počeo užasno da nervira, kad obrišem sliku, on počne da vrati i ne prikaže da je obrisana, sve dok ne izađem izvan foldera i ne vratim se.
 
Kod mene radi uredno, isključeno je sve u vezi brisanja fajlova i Recycle bin-a u podešavanjima, probaj možda to čini razliku. Jedina zamerka koju imam je da pojedine slike sa nezgodnim gradijentima ne prikazuje dovoljno kvalitetno i taj bug je prisutan u svim verzijama u zadnjih godinu i po/dve. Na sreću retkost, tako da nije strašno. Što se tiče ostalog meni je potaman.
 
Poslednja izmena:
Mene Simple Gallery počeo užasno da nervira, kad obrišem sliku, on počne da vrati i ne prikaže da je obrisana, sve dok ne izađem izvan foldera i ne vratim se.
Mene nervira što kad hoću da kropujem sliku ne mogu zbog gestova na miuiu. Ali može da se podesi da otvori sliku u nekoj drugoj aplikaciji za editovanje.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno