Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Izinjavam se ako je ovo pitanje vec postavljano...zasto ne mogu da update-ujem google maps na Desire-u? Ne nalazi mi uopste aplikaciju na Marketu.
 
Možda već imaš najnoviji? Ja ti savetujem da pojuriš prepravljenu verziju Google Maps koja se zove Brut. Kešira sve na karticu pa i offline možeš da pratiš.
 
Sta nabaviti od android aplikacija za LG GT540 optimus? pre svega bi mi trebao neki dobar navigacioni softver i jos ponesto zanimljivo sta ima..malo pre cisto da isprobam sam skinuo jednu finu igru angry birds..simpa..tek od veceras imam androdi pa hocu da udjem u tajne..
 
Nabavi Igo sto se tice navigacije.
Ne znam samo koja je rezolucija tog telefona.
 
pa u pictures folderu napravis folder recimo razno i tu smestis razne slike i pojavi ti se u galeriji novi album razno
 
napravi folder pictures u root sd card, pa u njemu folder razno pa u njega stavi slike. pa idi u gallery pa vidi imas li album razno sa slikama u njemu
 
@ crazydoc
Ne mogu ni ja, ali možeš da skineš na kompu. Potraži. Ja nisam hteo da updatujem, jer nemam memorije na telefonu.
 
nakacis telefon na usb mass storage, otvoris my computer, pa telefon, pa desni klik new folder. zar treba jednostavnije od toga :)
ili skines file manager pa u njemu menu i create new folder
 
Od nedavno imam HTC Legend, pa imam par diletantskih pitanja:

1. Da li neko zna u koji folder na SD se po defaultu smeštaju slike slikane kamerom?

2. Koji iGo treba staviti na ovaj telefon? Rezolucija je 320x480.
 
Poslednja izmena:
Od nedavno imam HTC Legend, pa imam par diletantskih pitanja:

1. Da li neko zna u koji folder na SD se po defaultu smeštaju slike slikane kamerom?

2. Koji iGo treba staviti na ovaj telefon? Rezolucija je 320x480

1. DCIM->Camera (bar je tako kod mene)
2. Najnormalniji obicni iGO for Android (on je projektovan za 320x480)
 
Hvala. :)

Nego da li neko možda zna tačan naziv i autora one aplikacije za kompas čiji su ekrani prikazani na prvoj strani? Pretraga sa terminom "compass" na AndroidMarketu daje xxxx različitih, ali taj konkretni ne vidim. :(
 
Hvala. :)

Nego da li neko možda zna tačan naziv i autora one aplikacije za kompas čiji su ekrani prikazani na prvoj strani? Pretraga sa terminom "compass" na AndroidMarketu daje xxxx različitih, ali taj konkretni ne vidim. :(

Compass v2.0
Catch.com,Inc

A mene zanima neka aplikacija kojom bi promenio način na koji se odgovara na poziv,da ne bude slider nego dugmad.
Nešto sam našao ,ali baš i ne radi kako treba
 
@dare023 TNX!

Imam jedan problem, pa sad ne znam da li je bug ili feature kod Android telefona. Naime do sada sam svoje dumb koristio kao budilnik. Gasio sam ih noću, a oni su se uredno palili u zadato vreme i tandrkali melodiju. E izgleda da to kod Androida ne može. Telefon je jednostavno iskulirao vreme zadato u alarmu. :S: Ako to zaista ne funkcioniše, na koji način problemu doskočiti?
 
Nikako. To nije radilo ni na mom starom symbianu. Jedino resenje ti je airplane mode.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
@dare023 TNX!

Imam jedan problem, pa sad ne znam da li je bug ili feature kod Android telefona. Naime do sada sam svoje dumb koristio kao budilnik. Gasio sam ih noću, a oni su se uredno palili u zadato vreme i tandrkali melodiju. E izgleda da to kod Androida ne može. Telefon je jednostavno iskulirao vreme zadato u alarmu. :S: Ako to zaista ne funkcioniše, na koji način problemu doskočiti?

Nema alarma ako ti je fon iskljucen...to je "feature" :D i ne moze se zaobici...

Kao sto je Tetsuo rekao, airplane mode ili neka dodatna aplikacija za automatsku promenu profila (ako te mrzi rucno svako vece)
 
Nema alarma ako ti je fon iskljucen...to je "feature" :D i ne moze se zaobici...

Kao sto je Tetsuo rekao, airplane mode ili neka dodatna aplikacija za automatsku promenu profila (ako te mrzi rucno svako vece)

Eh baš glupo. Toliko fenomenalnih stvari može da se uradi sa ovim telefonima, a ne može jedna banalna koju je mogao da odradi svaki "dumb-fon" u zadnjih 10 god. :(
Pretpostavljam da se to ni nekom aplikacijom ne može odraditi, mislim na paljenje u zadato vreme, pre alarma, pa potom da startuje alarm?

Koju bi mi onda aplikaciju za promenu profila preporučili? Mogu li se u njima definisati vlastiti profili?
 
Poslednja izmena:
Ne može nikakvom aplikacijom da se namesti paljenje telefona jer je u smartfonovima sve u OS-u koji kada je telefon ugašen nema nikakvu kontrolu nad njim.
Jednostavno je tako. U starim telefonima su te stvari bile hardverski regulisane, sada toga više nema.
 
Poslednja izmena:
Kupi sweet dreams. Cini mi se da su oni pobedili na Google takmicenju prosle godine.
-
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Koju navigaciju preporučujete za wildfire? Rezolucija ekrana je 320x240.
 
Postoji li mogućnost da se iskoristi GPS iz Android telefona u sprezi sa nekim softverom na laptopu?
 
Za Wildfire preporučujem iGO modifikovan za 320*240. Proveri PM. ;)
 
Hvala još jednom!! :wave:
 
zove se Navigon za Android,
 
Navigon nije isto što i iGO.
 
Motonav sam mislio, greska
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno