Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ko nikad ne resetuje telefon radiće mu pro verzija dok koristi taj telefon. Za ostale mu dođe kao probni period. Probaš, koristiš dok ne resetuješ fon, pa ako ti se dovoljno sviđao lančer kupiš pro verziju.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Jel neko ima problem sa Novo-om da nece da odreaguje double tap gesture ponekad,pa mora da se restartuje launcher da bi opet reagovao gesture.

Sent from Mi A1
 
Nisam imao tih problema, doduše, ne koristim double-tap češće od jednom dnevno.
 
Nemam taj problem a non stop koristim double tap.
Koristim plaćenu verziju.
 
Da li jos nekome gmail brljavi?
Znaci sliku u mailu ne mogu da otvorim, udjem preko pretrazivaca skinem sliku, udjem na gmail app posaljem tu istu sto sam skinuo i taj kome sam poslao ne moze da otvori.
Uslikam sliku posaljem, pogledam u gmail app sta sam poslao i opet ne moze da se otvori slika...
 
Jel neko ima problem sa Novo-om da nece da odreaguje double tap gesture ponekad,pa mora da se restartuje launcher da bi opet reagovao gesture.

Sent from Mi A1
Meni ponekad, ugasim na dugme i posle radi.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
I to je napusten projekat. Dok radi, sta radi, radi...
 
Poslednja izmena:
Još uvek radi....mada sam u zadnje vreme isključivo na Enigma Sat risiveru za koji su napisani odlični pluginovi za gledanje online filmova i serija i sve je bukvalno na dva klika....
A Morpheus dok radi,radi...
3d86eb9581726cc758acaee1a79aae19.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Daj malo više informacija.
Je li app samo kompanjon nekog sat boxa?
 
Primetio sam na tuđim telefonima ali sam mislio da su nešto korisnici zeznuli. Sad vidim na jednom telefonu u kući (Xiaomi Redmi 4x), kada pošaljem link u Viber poruci, npr link ga Gplay aplikaciji, na taj telefon, Viber je ne prepozna kao link već običan tekst. Jedini način da otvorim link je da radim copy poruke pa paste u browser. Ima li kakvog načina da se to ispravi?
 
Primetio sam na tuđim telefonima ali sam mislio da su nešto korisnici zeznuli. Sad vidim na jednom telefonu u kući (Xiaomi Redmi 4x), kada pošaljem link u Viber poruci, npr link ga Gplay aplikaciji, na taj telefon, Viber je ne prepozna kao link već običan tekst. Jedini način da otvorim link je da radim copy poruke pa paste u browser. Ima li kakvog načina da se to ispravi?
Kod mene radi prepoznavanje, probao sam link sa PS-a, i link koji počinje sa www i bez njega, prepoznao je sva tri.


Hvala 6pack :)
 
To sam i ja primetio juče. Majstoru sam poslao link za neki deo i čoveku stiglo samo kao obična tekstualna poruka. Kod njega je neki stariji Samsung.
 
Zna li neko da li može i kako da se na YouTube pošaljete privatna poruka onome što je postavio video,a da nije u komentarima da svi vide...
Pitao bi privatno nešto lika...
Znam da je to pre moglo!!!!

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Može, naravno. Najjednostavnije je da na YT pronađeš tutorial kako da pošalješ PM.
 
Koju bi dobru aplikaciju preporucili da se uci svakodnevno po par novih engleskih reci? Jel ima neka kojoj je napravljen dobar koncept?
 
Memrise i Duolingo ako hoćeš da učiš jezik.
Ako ti treba samo da proširuješ rečnik, onda je Ankidroid jednostavnija varijanta.
Ja koristim sva 3 :)
 
Recimo u Duolingo i u tim drugim aplikacijama, izaberem da zelim da ucim engleski, kad me pita koji jezik ja vec pricam tu nema Srpskog, sta izabrati?
 
Neki drugi koji znaš :D
Nema druge opcije osim toga ili da ne koristiš tu app.
 
+1 za Rosetta Stone. Meni se svidelo kada odredim koji izgovor koristim, da ne pušta dalje dok ne izgovorim sa 90% tačnosti.
 
Memrise, Duolingo i Rosetta Stone sve tri odlične.
 
Nazad
Vrh Dno