Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^
Obaveštenje svakako izađe.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Jel ima neka opcija na one drive koja brise duplikate, pre svega mislim na duplirane slike?
Cini mi se da sam na gphotos video da ima, na onedrive ne mogu da nadjem. [emoji1745]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije aplikacija, pa ne znam mogu li ovde da pitam...
Potreban mi je neki "search engine" (ili kako se to već zove), koji prepoznaje da li je fotografija koju vam je neko poslao preuzeta sa interneta negde, tj nije autentična.
Bio sam u dodiru sa takvim nečim, ali sada ne mogu da pronađem ovako na brzinu.

Pronašao sam nešto. Radi izgleda...
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neka app koja na zaključanom crnom ekranu simulira led notifikaciju? Promenio sam telefon, i to mi bas fali, moram uvek da upalim ekran da vidim jel sam nesto propustio dok nisam bio pored telefona :(.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Microsoft ih kupio, oni su majstori da ukenjaju aplikacije koje inače rade kako treba, kamen za kupus bi pokvarili. Zbog njih sam i prestao da koristim Swift key.

Mi 9T Tapatalk
Čudno se ponaša vraćanje backup-a, kad idem na opciju zapamcenih reči, pokazuje 0, tj krenuo je da broji od 0, ali vidim da mi nudi reči koje sam koristio ranije, pogotovo reči za neku robu, koju prodajem, tako da vrati reči, ali samo ne pokazuje da je ucitao. Jedino šta backup nije vratio je stelovanje koje sam sam napravio, izgled tastature, raspored...

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Nije aplikacija, pa ne znam mogu li ovde da pitam...
Potreban mi je neki "search engine" (ili kako se to već zove), koji prepoznaje da li je fotografija koju vam je neko poslao preuzeta sa interneta negde, tj nije autentična.
Bio sam u dodiru sa takvim nečim, ali sada ne mogu da pronađem ovako na brzinu.

Pronašao sam nešto. Radi izgleda...
Kako se zove,kako radi ?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Čudno se ponaša vraćanje backup-a, kad idem na opciju zapamcenih reči, pokazuje 0, tj krenuo je da broji od 0, ali vidim da mi nudi reči koje sam koristio ranije, pogotovo reči za neku robu, koju prodajem, tako da vrati reči, ali samo ne pokazuje da je ucitao. Jedino šta backup nije vratio je stelovanje koje sam sam napravio, izgled tastature, raspored...

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
То ти је микрософт, само пусте апдејт и апликација крене чудно да се понаша, о вину да не причам. Једино им за офис скидам капу, ту кидају деценијама, вероватно посебан сектор који овим уништитељима не да ни да им приђу, а камоли да прчкају по коду [emoji2]

Mi 9T Tapatalk
 
^Migrate je takođe odlična za tu svrhu [emoji106]
 
Treba mi predlog aplikacije koja bi mi omogućila da preko Wifi učitam ili skinem ceo youtube video a da kasnije to samo pustim bez interneta.

Ili aplikacija koja pušta samo audio youtube snimak.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
TubeMate Video Downloader



Nakon instalacije, može se koristiti na dva načina:

1) Iz zvanične YouTube aplikacije, kod željenog klipa se ode na "Share" button te odabere "TubeMate"
2) Iz TubeMate aplikacije se pronađe video i klikne na download button

Nakon toga biće ponuđen izbor rezolucije, video formata kao i toga da li se želi skidanje samo audio sadržaja. Program skida i titlove ukoliko postoje u video klipu.

Obzirom da se YouTube klipovi sastoje od delova, TubeMate za svoj rad zahteva instaliranje "Video MP3 Converter" by FunDevs LLC, za koji sam nudi i auto install, koji posle automatski radi merge skinutih delova video klipa.
 
Treba mi predlog aplikacije koja bi mi omogućila da preko Wifi učitam ili skinem ceo youtube video a da kasnije to samo pustim bez interneta.

Ili aplikacija koja pušta samo audio youtube snimak.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
YMusic, sve odradi u 2 klika. Može play, ili download. Može audio, ili video. U oba slučaja biraš kvalitet. Zakon aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Može link za taj YMusic, izlaze mi 2-3 aplikacije sa ne baš dobrim ocenama :)
 
To je ovaj ymusic.io verovatno, hvala :)
 
Danas mi je skroz izbrljavila SwiftKey, morao sam da je preinstaliram da bi proradila i sad ne mogu da se prijavim na MS nalog. Jel imao neko ko je koristi sličan problem?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Verovatno misli na ovo.
371aeaec17af65bb5873f8ac08a29a21.jpg
 
Nazad
Vrh Dno