Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Bitwarden koristim ima više od godinu, prešao sa Lastpass, i ne okrećem se. Preporuka

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Da li si imao neki poseban razlog za prelazak?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Iskreno nikad cuo za Logmein. Takodje i ja sam open source zaludjenik :D Medjutim vidim da su odradili onaj review od firme koja radi testiranje sigurnosti, sto je dobra stvar.
A nisam znao da lastpass nema end-to-end encryption.
 
Takodje, uvek preferima open source softver, zato sam i preporucio bitwarden. Radi odlicno. Pored toga, postoji i "laksa" verzija pisana u rust-u (ne od strane originalnog developera), koju je lako selfhost-ovati, a ima i sve premium opcije originala.
 
Ima li neka aplikacija koja broji sms poruke ili jos bolje da onemogući slanje sms poruke ako one pređu zadati broj poruka?
 
Je l' vam radi AceStream na telefonima? Juče sam probao da otvorim neke strimove koji provereno rade na PC, ali je za svaki zvanična aplikacija izbacila playback error. Ako se neko susreo sa istim problemom, zamolio bih da napiše rešenje.
 
Kad smo vec kod voice typing-a, na koju foru staviti znakove interpunkcije i poslati poruku samo uz pomoc glasa?

Za ovo već nekoliko godina koristim "Write SMS by voice" od UX Apps. Pro verzija ovog programa nije skupa - ako je kupiš nećeš više morati da gledaš reklame.

Posle instalacije programa u Recognition language podesiš srpski jezik, a u Dictionary izabereš Edit i promeniš glasovne komande - na primer za zapetu umesto "comma" upišeš "zapeta" ili zarez" ili nešto treće. Možeš i dodavati (add) reči/rečenice/znakove po želji, pa na primer za izgovorenu reč "čestitaj" možeš podesiti da program ispiše " Ljubavi moja, čestitam ti rođendan. Mnogo te volim."

Vodi računa da cela stvar funkcioniše samo ako za unos reči glasom i za gore pomenute glasovne komande koristiš opciju za unos glasom iz samog programa, a ne Google Speech za unos glasom.
 
Poslednja izmena:
Hvala za preporuku. Neverovatno je da Google nije ubacio ovu opciju.
 
Kako da gboard dodam mikrofon ikonicu za voice unos?

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Nekoliko postova unazad...
Google voice typing u podešavanjima jezika i tastature ili direktno u gboard podešavanjima, dodaš jezike koje hoćeš i aktiviraš voice input key
a05639d2f1035b84376323277efa3c2a.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kod mene je isto tako podeseno ali nema precice na tastaturi
96ccfd6f998c693efde19a97f0b15c7a.jpg
32e1d3c934030d920f54f2736c8a7e95.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Moraš da aktiviraš google voice typing i odabereš jezike u podešavanjima

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li se jos nekom rusi gmail app?
 
Nop.
 
Kvalitet videa je lošiji nego fabrička kamera....
Probao sam isti kadar...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Peggo mi odavno više ne radi, pretrazivao sam temu ali nisam našao to što mi treba. Jel postoji neka aplikacija koja je sad aktuelna za skidanje YouTube to mp3? Hvala

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala obojici, to sam tražio [emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koja je to the verzija sa dark modom? Meni je obična i nema apdejt...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Obrisi pa instaliraj ponovo, meni se tad pojavilo

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno