Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Postoji li neka aplikacija koja provereno radi prebacivanje user app u system app, probao sam Titanium i opciju iz same aplikacije koju pokušavam da prebacim i neće. Aplikacije koje hoću da prebacim su Android lost i Google keep, Miui 9 Android 7.0.

Do sada sam ručno prebacivao ali svaki put kad imam update sistema moram sve ispočetka, malo me mrzi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Titanium Backup takođe :)

Edit: Vidim da si probao već. Verovatno je do MIUI-a. Ja bih pisao developeru TiBackupa.
 
Poslednja izmena:
Mislim da može preko lucky patcher-a al nisam sigurna 100%. Koristim ga od kad imam android. Služi mi da obrišem sistemske aplikacije koje mi ne trebaju. Isto, miui, kad stigne apdejt sve aplikacije mi vrati pa sve ponovo brišem. Ne mogu da se setim kad sam poslednji put neku ubacila u sistem app da ti kažem da li ostaju posle apdejta. Znam da budu sistemske ali ne znam desi li im se šta u toku nadogradnje.

Bacila je svemir zeku
 
Hvala društvo, odradio sam pomoću system/app/ mover. Ali u svakom slučaju ću postati feedback za Titanium.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije ni meni htelo sa TB, ja sve to ručno odradim

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Neka app da prikazuje u notification baru koja je temperatura. Sigurno znate na sta mislim. Svaku koju sam do sad nasao izbaci s vremena na vreme reklamu.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Probaj weather bz

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I na jednoj i drugoj aplikaciji namesti auto refresh ali dzabe opet nece dok rucno ne udjem

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
I na jednoj i drugoj aplikaciji namesti auto refresh ali dzabe opet nece dok rucno ne udjem

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Iskljuci battery optimization (ima u podesavanjima aplikacije), ako ni posle toga nece onda ukljuci i agressive clock refresh...

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Opet isto. Evo sacekao sat vremena da prodje opet nece. Stavio sam refresh na pola sata

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Mozda je i za must-have. Premesticemo ako ...

Stavi i ovo (generalno za sve Li-ion baterije)...

Li-ion.jpg
 
Da li se još nekome pokarambasila Nova, ne mogu vise na swipe up sa Dock-a da uđem u app drawer? Nema ni one strelice na gore, samo prikazuje page indicator.
 
Jel ti uključeno swipe to open i swipe indicator?
 
Interesantno, iz nekog razloga mi se swipe to open isključilo samo od sebe. Sada je sve ok.
 
Ko ima root ne treba nikakvo igranje sa adb-om
Ja sam probao ali mi nije praktično, ipak je nav bar zakon

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nikako ne mogu da se ulogujem na Chrome, stalno mi izbacuje da account već postoji na telefonu. Ne može ni posle ubacivanja teksta traženog ispod. O čemu se tu radi?
7d4bbe8016dc05056a554184bff5e5be.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Neka pouzdana VPN aplikacija? Sa Tunnel Bear-om već nedelju dana ne uspevam da se povežem na USA...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nikako ne mogu da se ulogujem na Chrome, stalno mi izbacuje da account već postoji na telefonu. Ne može ni posle ubacivanja teksta traženog ispod. O čemu se tu radi?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Obrisi podatke iz google play service (settings/apps/google play service/storage/manage space/clear all data).
 
Nazad
Vrh Dno