Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li je moguce dodati svoj kontakt u android phone?
 
We are experimenting certain feature in GB that's why the current beta miss the 2.2 support. I am pretty sure we will support Froyo in final version.

Evo sta je problem i zasto mi pojedinci ne mozemo da instaliramo TT beta 5.
 
Na ics-u on sam napravi kontakt skroz na vrhu liste pod nazivom me i on je automatski povezan sa tvojim mailom i ti samo dodaj u njega svoj broj.
Možeš i sam da napraviš novi kontakt i poveži ga sa mailom.
Mada možda nisam dobro razumeo pitanje :)
 
Preporuka za neku alfanumericku keyboard app? Malo je zeznuto kucati u portait modu sa full qwerty tastaturom na 3.14" :)
 
GO keyboard, perfect keyboard...
 
T9 nikad nisam ni koristio :d. Ok su tastature (GO i perfect), ali sam zaboravio koliko je sporo kucanje sa alfanumerickom tastaturom :). Namestio sam Swiftkey i sad je mnogo bolje.
 
Nema nikakve razlike.

Gokhanmoral je rekao da je drugacije i da zato mora u kernelu da menja sensitivity. A i mnogo njih su rekli da je drugacije...

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
Meni ima male razlike, ali na bolje, mada ceo UI je puno poboljšan u ICS pa ne mogu tačno da kažem šta je u pitanju.
 
Na ics-u on sam napravi kontakt skroz na vrhu liste pod nazivom me i on je automatski povezan sa tvojim mailom i ti samo dodaj u njega svoj broj.
Možeš i sam da napraviš novi kontakt i poveži ga sa mailom.
Mada možda nisam dobro razumeo pitanje :)

Dobro si razumeo pitanje. A kako ovo isto uraditi na HC ili GB ?
 
Jel se zna kada će finalna verzija?
 
Sutra ce final TT 2.0, objavili na Twitter-u.
 
Da li ce final verzija raditi na 2.2?
 
T9 nikad nisam ni koristio :d. Ok su tastature (GO i perfect), ali sam zaboravio koliko je sporo kucanje sa alfanumerickom tastaturom :). Namestio sam Swiftkey i sad je mnogo bolje.

Е па, алфанумеричка са т9 лети. Имам на нокији па знам. Зато жељно чекам за андроид.
 
SwiftKey je stvarno neverovatan, u par navrata sam uhvatio sebe kako samo tapkam po suggestion-sima, dok on sam sklapa recenice. Odlicna tastatura.
 
Malo zna da pobrka prediction između jezika... al sve u svemu mnogo bolje od default tastature...
 
Da da, upravo sam gledao podešavanja i igrao se malo... svaka čast na preciznoj predikciji i u beta verziji...

Trenutno se navikavam a raspored znakova interpunkcije, brojeva i nekih specijalnih zakova...

Kad ne koristim predikcije čini mi se da malo sporije reaguje na pritisak tastera i ponekad preskoči po neko slovo ili znak, al' ništa strašno :)


EDIT:
Zbog čega je različit raspored znakova na tasterima kad kucam recimo preko ttalka i twittera? Sad recimo na pritisak enter tastera dobijam novi red ili u browseru pretragu, a na twitteru ili kod sms poruka ubacuje smajli...
To mi takođe malo unosi zabunu...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno