Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Testirao brdo online radia, i zadrzao se na dva, . . Xiialive i Ioradio. Xiia ima mogucnost odredjivanja kvaliteta stream_a, pa tim i odredjujes potrosnju megabajta. Sto se tice same potrosnje, nisam se bakcao time jer imam dobar net paket.
Mala ispravka, ... Nije Io nego Yo.Tuner radio.
 
Poslednja izmena:
Ja sam se zadržao na TuneIn Radio. Kao i @triak66, imam dobar paket pa ne gledam na MB - te.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Hvala Vam na pomoci, ne mogu da nadjem opciju gde se aktivira da pise preko slike kada je snimljena?

Treba mi da imam dokaz kod sebe, radi se o elektrodistribuciji, stigao racun sa potrosnjom koja nije utrosena, odnosno pise da je potroseno vise nego sto pise na strujomeru ili ti u prevodu gospda nisi ni ocitala strujomer nego odokativno umetnicki upisuju potrosnju energije.

Hvala jos jednom, nasao sam.

Ne moras uopste da se cimas sa tim. Imas kada odes na detalje fotke, pise kad je kreirana.
 
tune in.. tesko bolje za radio stream.. ne trosi puno ako ti je paket u Gb

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Скоро је неко поставио апликацију за препознавање врхова планина, сад не могу да је нађем.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
PeakLens
 
Излази ми порука "No peaks in current location". GPS ради. Скинуо сам и мапу.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
I meni izlazi ista poruka. Doduše, gledam sa terase na Banovom Brdu u pravcu zapada i jugozapada, ne uspevam da utvrdim koje se planine vide u daljini. Pretpostavljam da sam predaleko da bi ih PeakLens registrovao.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ја седим у неком кафићу (не виде се планине) у Босни, мање место али је окружено планинама.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Sta preporucujete za wallpapere? Osim Zedge-a?

Galaxy S8+
 
Ја седим у неком кафићу (не виде се планине) у Босни, мање место али је окружено планинама.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Probaj da skineš mapu.
 
Скинуо сам мапу, раније.
Кад сам изашао на чистину прорадило је.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Hvala Vam na pomoci, ne mogu da nadjem opciju gde se aktivira da pise preko slike kada je snimljena?

Treba mi da imam dokaz kod sebe, radi se o elektrodistribuciji, stigao racun sa potrosnjom koja nije utrosena, odnosno pise da je potroseno vise nego sto pise na strujomeru ili ti u prevodu gospda nisi ni ocitala strujomer nego odokativno umetnicki upisuju potrosnju energije.

Hvala jos jednom, nasao sam.

Imao sam takvu situaciju. Neće prihvatiti fotografiju kao dokaz, nego moraš da uložiš primedbu i poslaće ovlašćeno lice da slika stanje merača na brojilu, a potom će uvažiti reklamaciju, korigovati račun i poslati novi račun na kućnu adresu.
 
Imao sam takvu situaciju. Neće prihvatiti fotografiju kao dokaz, nego moraš da uložiš primedbu i poslaće ovlašćeno lice da slika stanje merača na brojilu, a potom će uvažiti reklamaciju, korigovati račun i poslati novi račun na kućnu adresu.

Neka barem neko na državnim jaslama ima mozga.
 
Izvinjavam se sto tema ide u off, samo jos ovo pitanje,

sta se desava kada na lokaciji na kojoj se nalazi merno mesto nema potrosnje ili minimalna je, ljudi nose stanje u ED i to stanje oni prihvataju (tako rade kada se objekti nekoriste)?

Zasto bih morao da idem da podnosim primedbe kada je njihova greska, ovde se radi o virmanskom brojilu koji je van upotrebe, potrosnje nema, ako je takva stvar, neka dodju sledeci mesec da ocitaju struju pa ce sami da vide da to sto stoji na stanju kod njih nije tacno jer se ne poklapa sa stanjem na brojilu, da li sam u pravu?
 
Jel nalazite Asus ZenUI launcher na Play Store?

Meni je instaliran, ali ga nema medju instaliranim app, radi normalno, na PS ga nema..
Zato i ne mogu da koristim Vertumusove ikonice verovatno..

Edit:
Nasao preko googla, "your device isn't compatible with this version".. p9 lite Nougat
 
Poslednja izmena:
Probao sam Open Camera i mogu da priznam da ima zaista lepih funkcija, kao sto su bit rate za video i pravi hdr, gde pravi 3 slike i posle ih spaja u jednu. E sad, jedino sto me buni je sto taj hdr izadje jaaaaako tamno. Da li open camera ima neki svoj editor gde bi to mogao da nastelujem?
 
Jel se pojavio neki jednostavan app za merdžovanje kontakata? Ono, izaberem dva spojim i ćao?

Toga ranije nije bilo ni za lek.

Hawaii Mate 9
 
Dajte predlog za dobru podcast app, da ima notifikacije kada se epizoda pojavi, da ima sleep timer, download limit samo da je free.

Sent from my Nokia 5
 
Jel se pojavio neki jednostavan app za merdžovanje kontakata? Ono, izaberem dva spojim i ćao?

Toga ranije nije bilo ni za lek.

Hawaii Mate 9
U drupe dialer-u je to prilično jednostavno, pored toga, odličan dialer generalno
 
Ako su ti kontakti i na Googleu (Gmailu), to možeš i tamo da uradiš.
 
Našao sam, mora da se uđe u kontakt pa odande.

Hvala. Probaću I na Gmailu.

Hawaii Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno