Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ta slova su samo oznaka prvog slova imena pošiljalaca (ako isti nema "Google+" nalog sa slikom).
 
A sta znace one boje pored posiljaoca na novom Gmail-u? Meni je npr. svaki posiljalac obelezen drugacijom bojom: ljubicastom, zutom, zelenom itd. :)
 
Gdje se nalaze emailovi koji se arhiviraju. Desi mi se slucajno kad listam da swipeujem neki, a ne upratim koji i ne stignem na undo :sly:
 
Meni Tunel Meda nece da radi preko WiFi, ali hoce preko GSM/WCDMA.

Sta da trazim u ruteru da dozvolim ovakvu vrstu saobracaja? TD-W8901G je ruter
 
i to sam uradio ne pomaze

Očisti dalvik cache pomoću titanium-a, ili link2sd (ne treba da aktiviraš sd ext). Probaj onda da instaliraš aplikacije preko gp, ako neće instaliraj neku stariju verziju gp, sam će se ažurirati. Napravi backup roma prethodno, pošto čišćenje dalvika zna ponekad da ubije sistem. Gp mora biti sistemska aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Gde si procitao ovo sto si napisao?

>>...pošto čišćenje dalvika zna ponekad da ubije sistem???<<
 
^ Netačna izjava. Ne obraćajte pažnju.
 
Koristi neko Blic aplikaciju na full hd ekranu?
Neupotrebljiva je.
 

Prilozi

  • Screenshot_2013-06-05-16-38-41.png
    Screenshot_2013-06-05-16-38-41.png
    655.4 KB · Pregleda: 288
Poslednja izmena:
Da li jos nekome na Viberu kad pristigne poruka a ekran ugasen, automatski pali ekran :banghead:
 
Ima samo unlock za popup. Znaci da li popup da otkljucava ekran, ali ne i pali. Ja sam iskljucio popup svakako me nervira. Izgleda da je to tako ili je bag do CMa ili Vibera.
 
To ti je to.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1370463928134.jpg
    uploadfromtaptalk1370463928134.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 256
Ja sam odcekirao "new message popup" samim tim je i ta opcija ispod onemogucena, tako da valjda nema veze sa tim. Iskljucio sam lock opciju na telefonu od kada ga imam, mozda ga to buni, nemam pojma.
 
Poslednja izmena:
Thank you for the details of the problem.

It's important to be accurate here - as far as we understand, the problem is that Viber lights up the screen. It doesn't unlock the phone (and if it does - then there is an option - that works, to the best of our knowledge - that prevents this from happening. This option can be found in Viber's "More" tab).

The "lighting up" problem will be addressed in future versions of us.
 
Poslednja izmena:
Коначно сам добио update за gmail :d
 
Probaj iskljuciti Firewall :)
Kakve veze ima virtual server sa tim :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Gde si procitao ovo sto si napisao?

>>...pošto čišćenje dalvika zna ponekad da ubije sistem???<<

Dešavalo mi se da mi tb obriše dalvik neke od sistemskih aplikacija i nakon toga ta aplikacija više ne radi, niti se može instalirati/deinstalirati, konkretno za gp kada sam hteo da instaliram noviju verziju kao user aplikaciju.
 
^ To je apsolutno nemoguće. Dalvik se generiše iznova. To je samo keš.

A to što opisuješ je problem koji se javlja kada patchuješ dalvik, a posle ga ne ukloniš kako treba.
 
Poslednja izmena:
Već treći put mi se nova Opera sama briše iz mob. Kad je opet instaliram sve stoji kako je zadnji bilo (stranice, history itd.) jel se vama dešava to?
 
Malo cudno da se sama brise... :D
Mozda si je prebacio na SD Card pa nesvjesno obrises.
 
Znam da je čudno. 3x slučajno je nemoguće a ne prebacujem na sd card ništa, sve aplikacije sede u mob, evo sad sam je opet instalirao.
 
Nazad
Vrh Dno