Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Google photos može to ako se ne varam.
 
E hvala vam... Smejacete se mozda ali najvise me odusevilo sto brightness moze da se podesava od 1 do 100%. To tako prija ocima... Na win phone bilo samo low, medium i high. Bukvalno kao da sam od magarca oresao na svemirski brod. :D Inace znam da ovde sve ima sto se tice app ali je tema ogromnaaaaa pa se unapred izvinjavam ako pitam nesto za neku aplikaciju.
P.S. Feedly mi je komplikovan pa sam skinuo neku Read app za vesti, tj rss reader. Hvala jos jednom.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Feedly je najbolji, ako ti ne odgovara snimi Palabre ili gReader ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako namestiti playstore da bude recimo indijski ili iz hong konga? Takodje viber za skidanje njihovih lokalnih stikera? Secam se da sam ovo radio sa vpnspeed aplikacijom ali sada ne reaguje..
Ne mislim na ono za PS da menjam adresu u payments itd..nego jednostavno da me prepozna kao da sam u indiji ili hong kongu i da mi na pocetnom PlayStore-u otvara njihove app, a na viberu nuei njihove stickere.
Moze meni pomoc? :)
 
Preporucite neku dobru alternativu sa Youtube, i ako neko zna neku note taking app koja radi sinhronizaciju sa Google Keep. Odlucio sam da probam malo bez Google servisa na telefonu pa mi treba alternativa za Keep.
 
OGY
35dd0eb0618ce60245d433991c55822a.jpg
 
Probao sam New Pipe za YT po predlogu kolega sa foruma i radi lepo posao.
Imaš i Videoder i još nekoliko često spominjanih.
 
Ne bih rekao da ima, ne vidim ga u opcijama.
 
Ne bih rekao da ima, ne vidim ga u opcijama.
Nisam ni ja video. Steta, jako retko pretrazujem sadrzaj na YT,uglavnom gledam sto kace ovi na loje sam se vec subscribovo.

Odlicna app,al dok ne ubace logovanje nije mi potpuna. Sledeca stanica Fire Tube.

FireTube update : Ne moze da se uloguje bez GServisa. Kako je cela ova potraga pocela zbog zelje da se resim GServisa, i ova app otpada.
 
Poslednja izmena:
Što ne ostaneš na browseru u tom slučaju? Samsung Internet browser ima čak i Picture in Picture mod za video.
 
Što ne ostaneš na browseru u tom slučaju? Samsung Internet browser ima čak i Picture in Picture mod za video.
Hteo sam neku app, sad sam probao FireTube, al on otvara bukvalno mob site sa opcijom download videa sto opet nije ono sto mi treba. Za sad je OGY najbolji, a New Pipe cu da pratim razvoj,cim dodaju log in opciju prelazim na njega totalno, em ima picture in picture, em je lightweight.

Nisam znao za Samsung browser, probacu i njega.



Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Da, ja sam uvek bio za Chrome, ali mi je Samsung browser doneti i fingerprint login, tako da sam skroz batalio Chrome :)
 
Inače koji od onih dodataka za blokiranje reklama u samsung je najbolji?

Ovaj što koristim blokira i video na ponekim sajtovima.
 
Poslednja izmena:
Dodaci se skidaju kroz Settings u samom browseru, a koji je najbolji zaista ne znam, koristim AdAway, pa onda ništa od tih dodataka.
 
Nisam ni ja video. Steta, jako retko pretrazujem sadrzaj na YT,uglavnom gledam sto kace ovi na loje sam se vec subscribovo.

Odlicna app,al dok ne ubace logovanje nije mi potpuna. Sledeca stanica Fire Tube.

FireTube update : Ne moze da se uloguje bez GServisa. Kako je cela ova potraga pocela zbog zelje da se resim GServisa, i ova app otpada.
Ja sam predlozio voyageru New Pipe, jer sam probao vecinu YT aplikacija i definitivno mi je najbolja, doduse ja se nikad ne logujem, pa mi ne treba ta opcija.

Skytube ti ima opciju za subscription, ali bez logina, vec fakticki sacuvas kanale, pa ih biras sa levog panela. Radi i playback u pozadini, ali ide video, umesto audio kao na NP.
 
YT tj google nema nameru da koristimo background play i pip na 7.1.1 ili to zavisi od preplate i android 0!?

Sent from my Nokia 5
 
Ja sam predlozio voyageru New Pipe, jer sam probao vecinu YT aplikacija i definitivno mi je najbolja, doduse ja se nikad ne logujem, pa mi ne treba ta opcija.

Skytube ti ima opciju za subscription, ali bez logina, vec fakticki sacuvas kanale, pa ih biras sa levog panela. Radi i playback u pozadini, ali ide video, umesto audio kao na NP.
Koliko sam SpaRSS more da se koristi da New Pipe za pracenje subskripcija, doduse potrebno je rucno importovati listu. Nisam probao ovu soluciju, za sad OGY radi sve što mi treba bez dodatnih app, kad prestane probacu.

Evo upustvo - https://www.reddit.com/r/Android/comments/4ck81r/using_new_pipe_and_sparss_to_browse_youtube_w/
 
Čudi me da niko ne komentariše ovako bitnu novost, ja imam Nexusa, pa ne mogu da isprobam, ali me interesuje na kojim telefonima, i sa kojim Androidima ovo može da se koristi.
Kako niko ne komentarise, ja sam komentarisao.
Odlicna kamera radi na OP3 i na Mi5 to je ono sto imam i sto sam licno probao.
Radi fenomenalno.
OP3 na OOS 4.1.6(7.1.1) i Mi5 na Parandroid 7.1.2
Oba imaju SD 820, fotke vrh u odnosu na fabricke kamere.
Mogu da postavim ali mislim da nema potrebe sve sam rekao kakva je aplikacija i fotke napravljenje njome.
 
Hvala. Ne pratim detaljno teme o tim telefonima, sad mi ponovo deluje primamljivo kupovina Mi5/5s/6, odjednom su se pojavile alternative Nexusu sa dobrom kamerom, a da nije preskupi Pixel.
 
Intesa je konacno omogucila aktiviranje i reaktiviranje mobi aplikacije preko online naloga.
treba otici na tab usluge. Potrebno je neko vreme da bi se stranica ucitala do kraja, odnosno pojavile opcije. Ja imam 4 opcije, jedna od nih je za mobi. Nisam probao, ali opcija je tu.
 
Spasio si me odlaska u banku. Pokusao da odradim sve preko telefona ali i dalje treba da se skenira qr kod. Napokon!
 
Nazad
Vrh Dno