Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Probao sa TunelBear - ništa.
 
Kada uključiš TunelBear, otvori Photos app i u settings će ti se pojaviti opcija Group similar faces (tu uključi opcije koje se nalaze). Onda će ti se u albumima pojaviti "People". Nakon toga sačekaj neko vreme dok app sama ne ubaci ljude u taj album i onda ih taguj.
864f81b478426deaa4d64106ae3998fc.jpg
 
Poslednja izmena:
Nakon kacenja na tunnel bear, brisi data/cache za google photos.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada uključiš TunelBear, otvori Photos app i u settings će ti se pojaviti opcija Group similar faces (tu uključi opcije koje se nalaze). Onda će ti se u albumima pojaviti "People". Nakon toga sačekaj neko vreme dok app sama ne ubaci ljude u taj album i onda ih taguj.

Uradim tako i pojavi se u albume "people" ali je prazan a u "place", "things" idr. ima slike...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Tako je i meni sinoć kada sam uključilo tu opciju, bio prazan. Jutros vidim pun [emoji3]
 
Pa zato su i napravili Photos i neogranicen upload pride. Da mogu da vezbaju plus podaci u steku ;)
 
Šta raditi sa Chrome browserom, brdo linkova prosto neće da otvori, šta da mu radim? Android 7.0, S6

Tapatalk
 
Kada uključiš TunelBear, otvori Photos app i u settings će ti se pojaviti opcija Group similar faces (tu uključi opcije koje se nalaze). Onda će ti se u albumima pojaviti "People". Nakon toga sačekaj neko vreme dok app sama ne ubaci ljude u taj album i onda ih taguj.
864f81b478426deaa4d64106ae3998fc.jpg
Hvala puno.
 
J5 2016 android 7-ica kad pokušam da instaliram speed test by okla šlogira mi play prodavnica i restartuje se. Jednom mi se to desilo ranije ali program je bio instaliran na sd kartici pa kad sam ubacio veću ostala je onako providna ikonica sa natpisom i stalno se restartovala prodavnica dok nisam skontao da mora da se i tak ostatak od programa deinstalira prvo.... e sad nsma ničeg gledao sam, ubacivao neki uninstaler, probao s bloatware takođe..... sve drugi mogu da skinem osim ovog programa. Nije da mi treba baš taj program nego me zanima zašto se to dešava samo kad njega hoću da instaliram?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Imam problem da povratim kontakte bekapovane aplikacijom backupall, jer u više aplikacija koje sam probao mogu da biram samo google nalog, viber i sl. Za prikaz kontakata.
Jedino je Drupe prepoznao.
I kako podesiti ovaj google backup, jer mi samo mejlove izbacuje, a ne brojeve.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sam stavio link u must have temi, ali je samo za Nexuse.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
J5 2016 android 7-ica kad pokušam da instaliram speed test by okla šlogira mi play prodavnica i restartuje se. Jednom mi se to desilo ranije ali program je bio instaliran na sd kartici pa kad sam ubacio veću ostala je onako providna ikonica sa natpisom i stalno se restartovala prodavnica dok nisam skontao da mora da se i tak ostatak od programa deinstalira prvo.... e sad nsma ničeg gledao sam, ubacivao neki uninstaler, probao s bloatware takođe..... sve drugi mogu da skinem osim ovog programa. Nije da mi treba baš taj program nego me zanima zašto se to dešava samo kad njega hoću da instaliram?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Skini app sa apk mirror i ne lupaj glavu [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne. On samo pokazuje struju punjenja.
Bila je aplikacija koja kaže da je kabl dobar ili nije.
 
Ne znam da li sam pogodio temu, jel neko uspeo da instalira neki drugi font na lecco telefonima?
 
Nazad
Vrh Dno