Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nema Google servise.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Auuu, pretpostavio sam da je nešto sistemski[emoji769] pošto su dva uređaja istog proizvođača.
Ima li neka "zaobilaznica"?
Čekaj, a kako onda mogu da instaliram aplikacije sa Store-a?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako imas store, onda taj model ima gugl servise.
 
Pošto ne vidim temu Tapatalk, da pitam ovde. Skinuo sam pro verziju, i pošto mi je aktivan taman režim, samim tim mi je i tema tamnija, tj potpuno crna što ne odg mojim ocima, a obična verzija je bila tamno siva, jel moguce nekako promeniti to? Ne mislim na rešenje da isključim tamni režim, jer je tada sve svetlo....
 
Pošto ne vidim temu Tapatalk, da pitam ovde. Skinuo sam pro verziju, i pošto mi je aktivan taman režim, samim tim mi je i tema tamnija, tj potpuno crna što ne odg mojim ocima, a obična verzija je bila tamno siva, jel moguce nekako promeniti to? Ne mislim na rešenje da isključim tamni režim, jer je tada sve svetlo....
Nije ti znači ovako? Nažalost, nema tu mnogo opcija, ili tamno ili svetlo.

8f26c498591ffc87a560477adabeabdd.jpg
 
Ma i ova je narodna, samo 'ladno nisam video da je modovana, barem nije pisalo. Tek sad u app info piše B&W. Moram drugu pronaći. Hvala vam
 
Da li vam radi aplikacija Sport klub? Meni danas uopste nece da se pokrene, reinstalirao je i opet nece...

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Od sinoć kako je bio update, ne radi ni kod mene.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Забада апликација убија, константно данас, ја сам је онеспособио малопре, бар док не среде то

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Hvala na odgovorima!


Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Hteo sam da odradim setup za Google Play Family Library , ali kada sam došao do dela za SerUp, izbacio je prozor da RSD valuta i država nisu kompatibilne. Šta treba da uradim, da kupujem u dolarima, evrima, da kreiram američki account?
 
Koji video plejer se pokazao najboljim za pustanje filmova u kojima je prevod u istom folderu,sa istim nazivom kao i film (pozeljno da se prevodi mogu podesiti po boji fonta)??
 
VLC, BS player

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Hvala,do sad sam koristio VLC al se nije najbolje snasao se jednom serijom koju sam prebacio,i probao sam sad BS odlicno odreagovao...
 
Koji video plejer se pokazao najboljim za pustanje filmova u kojima je prevod u istom folderu,sa istim nazivom kao i film (pozeljno da se prevodi mogu podesiti po boji fonta)??

Po meni, za ovo što tebi treba, Mx Player Pro - NEPREVAZIĐEN! Međutim, puca na A11, trenutno imam problem zbog toga.

Za automatsko skidanje titlova BSPlayer - NEPREVAZIĐEN! Radi dobro i na A11.
 
Poslednja izmena:
Meni normalno radi na A11.
Dobar je Vlc, Mx bolje rešen fit to screen, ostalo slično/isto.
 
Jel radi neka aplikacija za snimanje razgovara na Redmi note 9 pro.
*mjau**mjau**mjau**mjau*ni kinezi izbace ekstra opciju, koja je odlicno funkcionisala i sad se *mjau**mjau**mjau**mjau* sa aplikacijama.
 
MX Player uvek zadnja verzija na njihovom sajtu:

https://sites.google.com/site/mxvpen/download

Standard Edition v1.32.5
Pro Edition v1.32.6
Beta v1.33.2 (https://sites.google.com/site/mxvpen/translation/test-build)

Kome treba AC3, DTS, TRUEHD i slično samo instalira kodek:

INSTRUCTIONS
1. Check which version you need by going to Local Player Settings/Decoder/General
in the Custom Codec tab it will tell you which one is needed (x86, x86_64, neon, neon64/ARMv8).

2. Download the one you need (No need to unzip it)
3. Go back to Local Player Settings/Decoder/General and tap the Custom Codec tab then select the version you downloaded. DONE!
https://github.com/USBhost/MX_FFmpeg/releases/tag/1.32.0

Ista procedura i za Android TV :)
 
Poslednja izmena:
Jesam li ja prolupao ili se u dm na Instagramu stvarno više ne vide fotke i snimci razmenjeni u porukama?
 
No nudes for you. Vide se, nesto ti se ubagovalo.
 
Ima li nacina da se instalira weather aplikacije sa widgetom koja koristi google informacije? Ili konkretno, kako dobiti google weather aplikaciju. Ona metoda da se ode preko google aplikacije, ukusa weather i klikne: set to desktop, ne funkcionise.

Ima ona žabica "FrogWeather" koja koristi google informacije, ali nema widget.

A cudi me da se ne moze izguglati google weather apk.
 
Ima zasebna tema za aplikacije za prognozu, Google koristi weather.com kao izvor.
 
Ok, hvala.
 
Da li postoji neka aplikacija za zaključavanje ekrana telefona za vreme telefonskog razgovora?

Naime žena koristi OnePlus Nord N100 i proximity sensor radi ali žena za vreme razgovora uspe da ga "zaobiđe" i da mutira mikrofon, prekine razgovor i slično...

Pokušah da nađem nešto na GP ali nisam uspeo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno