Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

:D Pa u pitanju je veci broj kolega, ima tu svega, veruj :) Odlucili smo ipak pa im mi to odradimo kada stignu u firmu. :D
 
Sta ima trenutno da radi normalno slicno Terrarium TV i MorpehusTVu..?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Клинац ми је дирао телефон и овако сад изгледа тастатура, како да је смањим?
d5cdf6b2c34fa74688d2bfd07d801c79.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Keyboard settings pa negde imas hight.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
StoryZ

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Dodje mu da isprobas.
 
Meni najbolje od svih nabrojanih radi Dream TV(zato sam ga i predložio).
 
Hvala. Objasnili su mi u međuvremenu na toj temi [emoji4]

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
Kopiraj kod sa početka teme u storu u odeljku iskoristi promotivni kod i to je to.

Vidim da si i ti skinuo app, da li imas neke razlike u zvuku kad ukljucis app ili ne?
Ja imam poweramp player i xtrememusic app, nema nikakve razlike kad je ukljucena ova app i kad je iskljucena
 
Vidim da si i ti skinuo app, da li imas neke razlike u zvuku kad ukljucis app ili ne?
Ja imam poweramp player i xtrememusic app, nema nikakve razlike kad je ukljucena ova app i kad je iskljucena
Ima razlike, samo što program učita podešavanje eq app pre nego što počne pesma, neće u toku pesme da primeni podešavanja. Doduše ja ga koristim za TuneIn Radio, dok za MP3 Poweramp radi posao.
 
Da li postoji neka aplikacija kamere gde su mogu raditi recimo portreti zivotinja ili recimo predmeta gde se moze zamutiti pozadina kao recimo sto radi gcam na portret modu?
 
Postoji ih koliko hoćeš za taj post-edit, ali generalno sve rade očajno. Kad na društvenim mrežama vidim tako neki pokušaj portret moda, koji je vidno obična slika provučena kroz takvu app, us*rem se.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, potrebna mi je neka aplikacija za file transfer, streaming..android to android, da mogu prebacivati fajlove sa telefona na drugi android uredjaj ili da strimujem sa telefona muziku ili video...neki predlog?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Imam problem vec sigurno mjesec dana, dosta aplikacija nece da se apdejtuje nego gresku izbacuje. Guglao sam malo, jedino sta sam nasao je da se obrise data i cashe ali uzalud.
Ne bih da radim reset telefona jer nemam root i titanium.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
@nikolaf7 koja poruka iskace?

Pitanje: Da li postoji neka aplikacija kojom mogu da odlazem notifikacije od drugih aplikacija po izboru? Recimo zelim da primam notifikacije od neke aplikacije ali mi nisu toliko bitne da me smaraju tokom dana, nego hocu da mi iskoce uvece u odredjeno vreme?
 
Treba mi neko rešenje kojim mogu da ogranicim sve share opcije. Recimo nikad ne sharujem ništa preko twitera pa nema potrebe da mi se pojavljuje to u listi. Rom los 15.1
 
Brisao sam data od play store, services I framework, i na kraju obrisao sve updejtove play storea i opet isto.

Downloaduje po 2-3x od 0-100% i onda izbaci ovo.
83834a11db2383736f85e092039285fd.jpg


Provalio sam sta je - nece da updejtuje aplikacije koje su na mem.kartici. Kad sam neke od njih prebacio na internu radi

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad se odradi framework clear data hoće da pobrljavi telefon i Google zajedno.

Sačuvaj podatke i odradi factory reset.
 
Neki Twitter klijent a da je ok,da prikazuje i fejv i mention?
Zvanicna tw aplikacija je totalno ******.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav drugari, potrebna mi je neka aplikacija za file transfer, streaming..android to android, da mogu prebacivati fajlove sa telefona na drugi android uredjaj ili da strimujem sa telefona muziku ili video...neki predlog?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
AirDroid na play store.
 
Nazad
Vrh Dno