Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

A i ona postojeća ne radi kako treba ako so na Oreu jer možeš samo da vidiš naslove ali puca čim probaš da uđeš na bilo koju vest.
 
Primetio sam da kreshuje. Cim udjem da procitam nesto ona prestane sa radom.

S9+
 
Jel postoji neka alternativna aplikacija za Tumblr? Ova zvanična me nervira sa gomilom reklama.
 
Kako u Yaata aplikaciji da podesim notifikaciju koja nije u listi predefinisanih?
Nema nigde opcije "browse" ili slično, samo spisak tonova koja su difolt za sistem.
 
Ako te dobro razumem sta trazis, Notifications, Ringtone pa klik na to i onda ti se otvaraju dve opcije, putem media storage(defaultne notifikacije) i sa druge strane tvoj explorer, konkretno ja koristim Solid explorer i tu biras koju zelis tvoju notifikaciju tj putanju do iste.
Ako to pitas.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ako te dobro razumem sta trazis, Notifications, Ringtone pa klik na to i onda ti se otvaraju dve opcije, putem media storage(defaultne notifikacije) i sa druge strane tvoj explorer, konkretno ja koristim Solid explorer i tu biras koju zelis tvoju notifikaciju tj putanju do iste.
Ako to pitas.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Meni se ne otvaraju opcije, ima samo ta lista od dvadesetak ugrađenih melodija.
Imam besplatni verziju, da nije do toga?
 
Jel postoji opcija da se iskljuce notifikacije za YouTube aplikaciju? Mislim, hocu da ih dobijam na desktop racunaru, ali mi ne trebaju na telefonu.
 
Glupo pitanje, ali zasto ne koristis onda FF? Skoro svaki drugi browser ima reader mode.
 
Glupo pitanje, ali zasto ne koristis onda FF? Skoro svaki drugi browser ima reader mode.
Koristim FF, ali je on na Androidu jednostavno znatno sporiji od Opere (probao na 2 telefona i 1 tabletu).

U suštini, kad bih našao "reader" način prikaza na Operi, odmah bih prešao na nju.
 
Probaj M$ Edge, on ima reader mode, ne verujem da je Opera brza od njega.
 
Ijuuuu, pa to je baš nekulturan predlog: koristiti M$ov brauzer?!? ;)
 
Prvi put u zivotu otkako je Internet Explorer dobio alternative koristim M$ browser, doduse mobilni.
 
Nema to kod mene. Android 7.1.2 je u pitanju.Imam 3 stavke pod Notifications i nijedna nije ni slicna tome.
 
Kako u Yaata aplikaciji da podesim notifikaciju koja nije u listi predefinisanih?
Nema nigde opcije "browse" ili slično, samo spisak tonova koja su difolt za sistem.
Evo na ovoj slici je sve:

2d2b36ae154f023a46b4837c65e13d90.jpg


Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Da li si kopirao u telefon druga zvona i da li si ih stavio na pravo mesto?
Nije kod svakog telefona u istom folderu pa proveri možda nisi dobro kopirao

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Prvi put u zivotu otkako je Internet Explorer dobio alternative koristim M$ browser, doduse mobilni.
Mene nerviraju obeleživači na edge. Ono je užas na računaru. A treba mi browser gde će se stalno sinhronizovati obeleživači sa moba na komp i obrnuto. Chrome mi je tu najbolji za sad.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Bookmarks? Ne znam, meni trenutno nije bitna sinhronizacija - da jeste verovatno bih koristio Yandex i na telefonu, svakako ne bih Edge na desktopu.
 
Ajde neka preporuka za aplikaciju neku gde ima Arene sport. Imam "Mobdro" ali tu nema nase Arene.

S9+
 
Nazad
Vrh Dno