Šta je novo?

Preporucite Cooler...

"7"

Cenjen
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruke
262
Poena
170
Prvo pozdrav svima na forumu a onda i moje prvo pitanje :)
... imam proc Intel C2Duo 6550 na ploci Gigabyte GA-P35-DS3 i na njemu mi je trenutno box cooler. Treba mi neki cooler koji ce biti sto tisi (to mi je najbitnije) a da obavi posao tj hladjenje sto bolje. Ne trebaju mi bas neki besni cooler-i tj. ne bih da placam neske astronomske cene za cooler, znaci interesuju me neki iz srednje klase posto se ionako proc nece overklokovati... interesuje me i varijanta sa vodenim hladjenjem ako ne kosta preterano a ima smisla...

Pozz
 
Dobri a ne preterano skupi procesori su ti Xigmatek dark knight i red schorpion,Ocz vendetta 2 i vendetta-njihove cene neprelaze cifru od 4000 dinara dok najjeftinije vodeno hladjenj za koje sam ja cuo Termaltake 735i kosta nesto manje od 5000 dinara u W*n W*n-u.
 
Poslednja izmena:
Za to TT vodeno kazu da je igracka, bolje se zadrzi na kvalitetnom vazdusnom kuleru.
Od jeftinijih, a dobrih imas ThermalTake TMG i1 (vrlo tih), Xigmatek HDT-D1264 i HDT-S963.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima... ovaj Thermaltake tmg i1 mi se cini kao najbolje resenje, em je najtisi em je najjeftiniji :banana: ... skocicu vec sutra da pazarim to... hvala jos jednom

Pozz
 
Pa nije najtiši sigurno, bolje kupi neki sa 12cm PWM ventilatorom.
 
@Superstarr

Za to TT vodeno kazu da je igracka, bolje se zadrzi na kvalitetnom vazdusnom kuleru.
Od jeftinijih, a dobrih imas ThermalTake TMG i1 (vrlo tih), Xigmatek HDT-D1264 i HDT-S963.

;)

... nekako mi se cini kao najbolje resenje za bas malo para... jedini je problem sto ga niko nema :wall: ... gledao sam i Coolermaster Hyper TX3 koji je ok a tu oko 2.200 din... nije mi to trenutno nesto bitna stavka u zivotu, jer sam svasta nesto pazario skoro pa sam malo i presusio, a kontam i to da ce posle box kulera bilo koji od pomenutih raditi extra ;) ... evo jos nisam nasao ni vremena da odem do radnje... bilo koje...
Hvala svima na odgovorima jos jednom...

Pozz
 
kako to tebi hladi taj kuler Q9550 kad meni OCZ Vindicator jedva hladi Q9450 i to sa drugim ne-OCZ kulerom na 1500rpm?
koja ti je voltaza i koji klok za Q9550?
 
Narucio sam, posto ga nema trenutno, Thermaltake TMG i2... 2.060 din ... s obzirom da ne praktikujem OC a da mi treba nesto tiho i sto jeftinije, ovaj je ispao odlican u odnosu cena/ono sto mi treba...
Hvala svima na sugestijama...

Pozz
 
Nazad
Vrh Dno