Šta je novo?

mp4?

GR-44

Slavan
Učlanjen(a)
02.10.2007
Poruke
632
Poena
370
Zanima me dal neko ima preporuku za mp4 do 5000 din
zapao mi je za oko bluebarry exit al citao sam da se dugmici kvare ima jedna moja drugarica kod nje se npr zaglave pa listaju sami itd
za preporuku bi dobrodosla manja cena :D znaci ispod 5000 moze i ispod 4000 ne znam kako to ide voleo bi da zvuk nije neko go*no nije da razlikujem koji je bolji al eto cisto da pomenem :D
pozz valjda sam nabrojao sve sto treba za neku preporuku
 
Slusaj sad svako ce ti preporuciti ono sto se njemu svidja, a spada pod ovo sto si naveo.
Detaljnije nemoze, al opet ima puno MP4-a koji spadaju u tu kategoriju.
A za kvalitetu zvuka, vecina pleyerau tom rangu imaju los zvuk tako da se bas i neces mnogo usreciti.
Mene je i MS industrial Sensation od 3200 din(neznam sad koji je tacno model) usrecio, tako da...
 
Poslednja izmena:
:S pa ne svidja mi se bas izgled MS industrial Sensation al jel mozes da das link ka tom koji imas ove koje sam nasao i nisu nesto :S znaci nema nikakvog normalnog mp4 playera ...za te pare ?
 
Ovako, nigde nemogu naci link ka specifikacijama, ali cu ih ja prepisat sa kutije. (model je MS ind. Sensation MP410)
Specifikacije:
MP4 podrzava sledece formate:
MP3, WMA, WAV, kao i video formate (ovo je laz, objasnicu u textu kasnije)
2.0" 260K TFT Displej
chita E-book text fajlove
FM radio
FM odasiljac
Diktafon
Funkcija USB prenosive memorije
Kapacitet: 1GB

Zvuk mu i nije nesto, ali sam cuo mnooogo losije od ovoga.
E da, objasnjenje za ono gore:
On ne moze da pusta ni MP4 i ostale fajlove, nego dobijes CD na kome je program za pretvaranje videa, koji pretvara bilo koju vrstu videa u prigodan format za player.

Ostatak cu pisati kasnije (mane i sl.).
Edit:
Naso sam link (idi dole i pronaci ces MP410) imas i slika.
LINK: http://www.itsvet.com/tekst/ms-industrial-multimedijalni-plejeri/417/
 
Poslednja izmena:
Jedina prava preporuka sa moje strane bi bila da sakupish josh malo para,i kupish provereni i "krshteni" MP4 player,u vidu Sandisk Sansa Fuze.Sve ispod toga je chisto bacanje para za nekvalitetan "uredjaj".
 
hmmm

ja sam pre nekoliko godina kupio Blueberry Tomcat 2Gb, tad je bio nesto ispod 100evra i dalje me sluzi iako sam ga prilicno ostetio, zilav mali...
valjda je do sada upao u tu cenu koji to mozes da podneses. ima zamerki, nije savrsen ali ja sam prezadovoljan, probavao sam i neke druge od prijatelja ali nekako mi se ipak vise svidja tomcat, a i drugi su ga cene...
moje tople preporuke
P.S.
inace slusalice koje dobijes uz njega preporucujem da promenis ili odmah ili posle nekog vremena, one su lose...
 
Philips GoGear SA5125 2 GB
Sasvim solidan mp4 player,jedina mana su slusalice,suvise je tanka zica i posle par meseci morash pazariti nove,bar je kod mene bio takav slucaj.Ako njega uzmes,neces se pokajati;)
 
Nazad
Vrh Dno