Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

U slučaju da još neko bude imao problema, prolazi USA Spoty nalog + USA Paypal, sa domaćom karticom.
 
Šta ste radili za USA PayPal kada vam je tražio broj telefona, mobilnog naravno, a naročito kasnije kada traži potvrdu tog broja preko sms_a? Naravno +381 broj ne prolazi..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Upišeš neki USA fiksni broj, nemoj mobilni.
 
Traži isključivo mobilni.. Ne mogu da se ulogujem dok ne potvrdim broj. Jedina varijanta je forget password, pa novi password, ali svaki put tako, malo puno je smor. Ima onog servisa za virtual mobile number ali se plaćaju..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni ni jednom nije trazio mobilni, a pravio sam i malteski i usa pp nalog. [emoji53]
 
kako potvrditi gps lokaciju za spotify for pc ?
Ma i ako traze, snaci cemo se nekako. Nisu oni navikli na Srbe.
 
Izgleda da će moja Spotify porodica da izdahne.
Plaćali smo 6 meseci. Podesio sam još krajem marta svoju srpsku karticu i Spotify se apsolutno nije bunio. E sad, kartica mi je istekla septembra, stigla nova, i kako će 13 ili 14. oktobra da trebaju novci za novu naplatu, reših ovog popodneva da ažuriram podatke, dodam novu karticu. Odem ja lepo, dočeka me poruka je kartica istekla. Unesem novu, sve podatke, pritisnem da je promenim i nema više. Kaže da se zemlja načina plaćanja i zemlja naloga ne podudaraju. Da promenim ili zemlju naloga, ili značin plaćanja. Jasno, ne mogu da promenim ništa od navedenog.
Zemlju naloga ne mogu da promenim jer mi je porodica u Amerikama. Način plaćanja ne mogu da promenim, jer mi osim kartice ne nudi baš ništa drugo. Nikakav PayPal. Entropay više mi ne možemo da koristimo, a znam da on ne odaje da je sa Malte. Ali od oktobra je zabranjeno korišćenje Entropaya za sve osim one koji su u evropskoj ekonomskoj zajednici.
Ima li neko neku ideju, šta bih mogao da probam? Ili da se jednostavno prepustim uništenju grupe.
 
Mora da je došlo do još nekih promena osim broja kartice. Telenor banka? I ja preuzeh novu karticu sa novim brojem, nije samo promena CVC u pitanju. Ima li neko rešenje? Navikao sam se na premium (u grupi sa agasoft-om). :)
 
@agasoft

Proveri za par dana. Desilo se i meni da je PayPal opcija nestala na par dana, pa kartica nije htela da prođe direktno. Kad se ponovo pojavio PP sve je, sa istom karticom (Intesa MC) , ali preko PP sve je prošlo bez problema.

ubr, juče prošla 6ta uplata preko PP.. Spotify i PP su na USA

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja malopre kupih od nekog lika nalog na eBay-u za 2.98$, kao na 12 meseci hahaha. Za manje od sat vremena salje email i sifru, za sad sve radi kako treba, videcu koliko dugo. [emoji6]
 
Ima li zainteresovanih za family account? Kombinacija preko prijatelja iz Slovačke, 4 slobodna mjesta, koštalo bi svakoga po 1,5€ mjesečno.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja sam isto kupio na eBay-u, platio 6 dolara, radi već 10 mjeseci :)
 
I ja sam isto kupio na eBay-u, platio 6 dolara, radi već 10 mjeseci :)

moze link na pp, ja sam platio prosle god tako nesto, odradilo svih godinu dana, sad vidim da nema vise tog prodavca na ebay. Bio sam skeptik, ali je stvarno proslo i sve je ferceralo bas kkao treba
 
Tip je iz Kanade, user name mu je number-oneservice, ali mislim da nema vise po ovoj ceni, sad je malo skuplje, ali se svakako isplati i to na godinu dana.
f38273c9ca8fa4e2fdd99ef0db341f53.png
 
@DuleDJ - zainteresovan i ja ako jos uvek ima mesta :)

Btw prosle godine furao Spotify prem sa USA Paypalom i nasom Intesa MC karticom, dok mi Paypal nije trazio verifikaciju naloga :smash: Nece da mi uzmu pare pa to ti je :D
 
Tip je iz Kanade, user name mu je number-oneservice, ali mislim da nema vise po ovoj ceni, sad je malo skuplje, ali se svakako isplati i to na godinu dana.
f38273c9ca8fa4e2fdd99ef0db341f53.png

Tnx za info! :)

Ja uzeo, doduse od drugog usera (amzd.inc) nekog svidelo mi se ovo: - This comes with a 1YEAR warranty, if the account stops working i will replace it.

5 dolara, jos mi sam ebay dao neki kod od 3 doalra tako da za 300 dinara dobih full acc :D
Bukvalno za 30 sec mi je stigla poruka sa user/pass ulogovo se sve radi :)
 
Poslednja izmena:
Moze li se tim nalogom instalirati na vise uredjaja i koristiti u isto vreme?

Sent from my GEM-701L using Tapatalk
 
Nikakav nalog ne može da se koristi na više uređaja u isto vreme. Možeš da budeš ulogovan na više uređaja ali playback radi samo na jednom, inače im biznis model i ne bi bio baš uspešan, zar ne.. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Ovde je neko početkom godine objavio da je uzeo, ja sam samo prosledio drugu da mi kupi pošto ja nemam karticu.
Dao sam rodicin nalog na koji joj je istekao premijum pa je on to produžio još godinu dana.
Sve već fer era dobro, kupio sam ga sredinom januara.
 
može brzi info?
jel radi spotify sad bez menjanja IP adrese nedeljno?
uzeo bih i ja sa ebaya
hvala
 
Kad si premium, samo pri prvom loginu ti treba US/ili koji već IP..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko kosta hifi Spotify nalog, ebay ili gde god?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ne postoji nikakav hifi nalog, uz spotify premium/family je moguće izabrati high quality streaming koji je 320kbps. Za cene na eBayu prevrti prethodne stranice, spominje se.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
aufff ja sam mislio da je flac servis
jel postoji uopšte flac stream platforma?
 
Deezer i Tidal, ja bio ubedjen da i Spotify ima tu opciju

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Tako je, deezer i tidal. Spotify je imao neki test lossless streaminga u nekom trenutku, ali za sad ništa od toga globalno.. :(

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno