Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ja sam platio karticom. Nisam siguran da li je bila virtuelna ili prava domaća.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Zdravo društvo,
u mojoj porodici koja se vrti evo tri meseca, postoji jedno slobodno mesto. Plaćamo mesečno, za sada oko 250 dinara. Ako neko želi, neka viče. Sledeća naplata bi bila tek 14. jula, pa ima vremena neko da se uhoda.
 
Ja sam u grupi sa Agasoftom. Čisto da potvrdim da sve funkcioniše kako treba iz meseca u mesec. :)
 
Našoj grupi ostalo još 2 meseca od 6 pa po najavama idemo dalje :)
Posle cimanja sa registracijom i prvim plaćanjem sve do sada radi perfektno ...
 
Po ovom plaćanju za spotify najbolje vidim koliko brzo matorim!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Gde smo mi proday, na još 3m tako?
 
^^^ kad nam pre prođe 4 meseca [emoji52]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da li mi treba VPN kako bih se ulogovao van USA ako kupim 3 meseca za 0.99$?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Upravo tako. U slučaju da nekome zatreba - pošto mi je PayPal nalog registrovan na Srbiju, napravio sam novi nalog na SAD, povezao sa karticom, uplatio Spotify preko novog naloga, i sad imam premium do 1.10. za ukupno 0.99$ [emoji41]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Upravo tako. U slučaju da nekome zatreba - pošto mi je PayPal nalog registrovan na Srbiju, napravio sam novi nalog na SAD, povezao sa karticom, uplatio Spotify preko novog naloga, i sad imam premium do 1.10. za ukupno 0.99$ [emoji41]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Radi. Hvala. Piše još 60 min akcija.
 
Spotify Lite is a 15MB app that's missing a lot of major functionality [APK Download]
https://www.androidpolice.com/2018/...missing-lot-major-functionality-apk-download/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

koja je vise fora sa lite aplikacijama?
svi se loze na nove telefone, furaju samsunge i ajfone, a ovamo nikad dovoljno lite aplikacija za krseve. Kazem krs zato sto spotify radi savrseno na mom redmi note 4 koji je vec "star", a i nov je bio mid range od 150eur. Kakve bre to telefone ljudi koriste kada im spotify ne radi?
 
koja je vise fora sa lite aplikacijama?
svi se loze na nove telefone, furaju samsunge i ajfone, a ovamo nikad dovoljno lite aplikacija za krseve. Kazem krs zato sto spotify radi savrseno na mom redmi note 4 koji je vec "star", a i nov je bio mid range od 150eur. Kakve bre to telefone ljudi koriste kada im spotify ne radi?
Da, ali ti koristis RN4 od 150e koji je masina, a ljudi koriste Samsung od 250e koji je njesra za Xiaomi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imaju Lite aplikacije svoju svrhu i na boljim telefonima.

Da ne idemo u offtopic ... :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Više ne mogu da se ulogujem ni preko telefona niti preko kompjutera a radim sve kao pre uključim tunnelbear ali neće.Na kompjuteru mi iskoči ovo, a na telefonu mi samo traži da ukucam ponovo šifru bez ikakvog obaveštenja da je šifra pogrešna ili neka druga greška Pogledajte prilog 253241
Ima li neko resenje za ovaj error posto i kod mene od nedavno izlazi ista poruka ?
 
ste pokusali sa reinstalacijom ?
 
Neko upao na tvoj nalog i promenio ti šifru moguće...bar ja sam taj problem imao početkom godine.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
smorilo me menjanje ip-a na kompu
i koristim android verziju sa mobilism foruma...radi kao sat...pu pu pu :D
 
Ima li još neko problema u poslednje vreme da mu na telefonu baguje aplikacija.
Primera samo od sebe zaustavi plejlistu ili ne mogu da premotam pesmu dok ne promenim pesmu pa vratim na prošlu...
Android 7.0
Interesantno da se ovo nije dešavalo u prethodnim verzijama. Ovo ažuriranje aplikacija je danas rizik.
 
Poslednja izmena:
Ne, meni radi normalno, a apdejtujem aplikaciju na svakih 7-8 dana.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
istekao mi je premium nalog nakon godinu dana, a prodavac sa ebay ne posotji vise...
Da li imate nekkog proverenog ili da se vijam preko nekog da mi plati?
 
Ljudi koji vode porodice, ili ostali koji plaćate spoty iz Srbije, kojim putem to radite?

Nas nekoliko sa foruma je u jednoj porodici, imamo Spoty registrovan na Maltu i plaćali smo preko Entropaya, međutim, sada je Entropay blokiran za države van EEA(European Economic Area).
 
USA PayPal nalog sa srpskom (Intesa MC) karticom
Spotify otvoreno pod VPN na istu adresu

Sada.automatski skida jednom mesečno i ništa se ne buni.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I ja sam napravio Paypal registrovan na Maltu, sa adresom koju koristimo za Spotify, ali mi izbacuje grešku "Your payment method and country don't match", kada pokušam da ga vežem za spoty nalog.
 
Nazad
Vrh Dno