Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

ok, kupio sam nalog, stigao mi je konfirmacioni mail od ebaya....ali podaci za login trebaju da stignu : od prodavca na mail ili na kućnu adresu koju sam naveo?
edit: stigao na mail
 
Poslednja izmena:
ups promenio sam i mail
da li da kontaktiram prodavca ili?
sada se loguje normalno sa mojim mailom? ako nije hakovan nalog onda je sve ok. inače, uzeo sam od onog tipa iz "kanade" a piše u profilu da je iz Danske
 
znači oduševljen sam spotifajom
za sića novce striming platforma OK kvaliteta, super dizajna
nadam se da će ovaj godišnji nalog potrajati. :D mislim da me ne banuju :p
 
Moja grupa izgleda nema šanse. Još nas drže na aparatima, ali ne mogu da se izborim. Uspeo sam da otvorim i US Paypal danas popodne, prošlo je i to. Ali jednu karticu koju sam imao, paypal nije prihvatio. Ne mogu da dam moju TB kad je već na srpskom nalogu. Tražio sam po netu da otvorim negde virtuelnu karticu, ali ni to više ne mogu da nađem od kad nema Entropay. Ako neko ima neku virtuelnu ideju, neka viče.
 
Moja grupa izgleda nema šanse. Još nas drže na aparatima, ali ne mogu da se izborim. Uspeo sam da otvorim i US Paypal danas popodne, prošlo je i to. Ali jednu karticu koju sam imao, paypal nije prihvatio. Ne mogu da dam moju TB kad je već na srpskom nalogu. Tražio sam po netu da otvorim negde virtuelnu karticu, ali ni to više ne mogu da nađem od kad nema Entropay. Ako neko ima neku virtuelnu ideju, neka viče.

meni prolazi ista kartica na dva pp naloga. da li si probao da dodas pa ti nije uspelo ili ti kaze da je vec vezana negde?
 
Da. Probao sam da dodam na dva naloga, ali kaže da to nije moguće. I još, sad mi traži verifikaciju američkog mobilnog telefona. Ne znam kako ste vi sve prošli. Ovo je definitivan kraj za nas pošto sam iskoristio sve mogućnosti koje imam. Džaba mi sad i druge kartice kad jednostavno ne mogu da potvrdim US mobilni. to trenutno nije obavezno, ali se navodi pod kritične informacije i sigurno će mi oboriti taj PP nalog.
Bar mogu da se kupuju ovi nalozi na ebay, ako ništa drugo...
 
Još jedno slobodno mjesto u family grupi, nalog je iz Slovačke, košta nas svakog po 1.5€ mjesečno, plaćanje preko PayPala ili Skrilla. Ovih 7 dana sve funkcioniše odlično, svi ostali su saglasni da se nakon isteka ovih mjesec dana uzme pretplata na duži period. Potrebna vam je SK IP adresa jedino pri pravljenju naloga.
 
Epilog.
Verifikovao USA broj, dodao srpsku karticu na US PP i popio blok. Ne znam stvarno kako ste vi prošli sa srpskim karticama neprimećeno.
Sad bi to bilo to. Nema više.
 
Pročitah negde da treba da se doda fiksni broj telefona, onda ide verifikacija samo na mejl. Tu je verovatno bila greška.
Šta je tu je.
 
Epilog.
Verifikovao USA broj, dodao srpsku karticu na US PP i popio blok. Ne znam stvarno kako ste vi prošli sa srpskim karticama neprimećeno.
Sad bi to bilo to. Nema više.

Bilo bi cudno da ti je to proslo kod paypala (ako o pp pricamo). Ako neces da ides opcijom da kupis nalog na ebayu kao clanovi ovde, probaj spotify gift card.
 
Ne bi bilo čudno, gomila nas je u grupama gde je family nalog plaćen preko US PPa, ali recimo @TwistedMind može da napiše detaljnije..

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Pa ne mogu mnogo detaljnije.
Ja sam pre x godina napravio pp nalog na usa i dodao našu karticu. Posle sam samo produžavao. od dolaska pp u srbiju, napravio sam i srpski nalog i dodao karticu tu bez problema.
I spotify isto koristim već duže vreme na us i pošto plaćam preko pp, nikakve provere mi nisu bile potrebne. Naša kartica naravno ne prolazi, ali preko pp sve normalno.
 
Ne bi bilo čudno, gomila nas je u grupama gde je family nalog plaćen preko US PPa, ali recimo @TwistedMind može da napiše detaljnije..

Sent from my OnePlus One using Tapatalk

Ovo sto twisted kaze je ok i radilo je pre x godina, dok paypal nije postojao kod nas, jer sam i ja tako napravio jedan nalog. Tesko da ce sad proci srpska kartica linkovana na americki paypal.
 
Obnovili smo pretplatu u julu otprilike. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Da, karticom koja je dodata na paypal pre x godina kao sto sam kaze.
 
Ja sam USA nalog napravio negde u decembru prošle godine da uplatim onu 1usd za 3 meseca promociju.

Sa srpskom karticom.

I dalje preko tog PPa plaćam Spotify Family (evo punih 6 meseci).

ubr, imam jedno prazno mesto od Novembra.
Plaća se 6 meseci. Ostalo na PP.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne mogu edit.

Mesto je popunjeno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pre nekoliko strana sam pisao o sličnim problemima.

Na kraju sam uspeo da napravim USA Paypal, sa nasom mastercard karticom, upisao sam fiksni broj s neta (neko iznad pomenu da je mozda u tome caka).

Sve najnormalnije radi, vec 2. mesec.
 
Ne znam..

Bio sam platio 0.99$ tri meseca, uplata je bila prošla, dopalo mi se. Hteo sam da nastavim sa grupnom varijantom, ali sam popio block od paypal-a. Ako već Spotify ne vidi nas kao tržište na kojem treba da pruži usluge, onda ni ja neću da se smaram i dovijam na sve načine da im dam pare koje očigledno ne žele. Sad idem preko crack-ovane verzije, jednom mesečno zahteva VPN i američku IP adresu, ali šta je tu je. Ne promovišem pirateriju, štaviše spreman sam da dam pare, ali ako ih ne žele, ne ostaje mi previše opcija, nisam ja birao...

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Ne znam..

Bio sam platio 0.99$ tri meseca, uplata je bila prošla, dopalo mi se. Hteo sam da nastavim sa grupnom varijantom, ali sam popio block od paypal-a. Ako već Spotify ne vidi nas kao tržište na kojem treba da pruži usluge, onda ni ja neću da se smaram i dovijam na sve načine da im dam pare koje očigledno ne žele. Sad idem preko crack-ovane verzije, jednom mesečno zahteva VPN i američku IP adresu, ali šta je tu je. Ne promovišem pirateriju, štaviše spreman sam da dam pare, ali ako ih ne žele, ne ostaje mi previše opcija, nisam ja birao...

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk

Slažem se
 
Ko ima problema, sada je na akciji Deezer

3 meseca 1€, a za posle videćemo. i oni nude

Deezer Family
10,49 €

/month
No ads
Unlimited music
Offline mode
6 profiles

https://www.deezer.com/en/offers/
 
Група у којој сам ја био је попила блок на америчком налогу.
Размишљамо да направимо породицу у Италији, пошто ту имам адресу и све остало. Цена је 14.99.
За сада нас је тројица, ако је неко заинтересован, нек се јави.
 
Група у којој сам ја био је попила блок на америчком налогу.
Размишљамо да направимо породицу у Италији, пошто ту имам адресу и све остало. Цена је 14.99.
За сада нас је тројица, ако је неко заинтересован, нек се јави.

Da te ispravim

"(Влада, Гизмо, Ivan I i Ivan I)"

treba nam samo dva člana
 
Група у којој сам ја био је попила блок на америчком налогу.
Размишљамо да направимо породицу у Италији, пошто ту имам адресу и све остало. Цена је 14.99.
За сада нас је тројица, ако је неко заинтересован, нек се јави.
Javljam se ako ima još mesta.
 
Група у којој сам ја био је попила блок на америчком налогу.
Размишљамо да направимо породицу у Италији, пошто ту имам адресу и све остало. Цена је 14.99.
За сада нас је тројица, ако је неко заинтересован, нек се јави.

Kako/zašto ste popili blok?
 
nije nalog, samo kartica za plaćanje
 
dobio u mailu od njih ovo pa reko da okačim
 

Prilozi

  • Skrinsot-0000.jpg
    Skrinsot-0000.jpg
    107.9 KB · Pregleda: 136
Nazad
Vrh Dno