Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Kod nas na jednom sajtu/prodavnici prodaju spotify za 500 din.
Valja li taj nalog?
 
Pa, regularna cena je 4.99€ mesečno i imaš svoj nalog bez ikakvog rizika. Ako vas je dvoje, cena za dva naloga je 6.49€.
Pa ti sad vidi...
Pozdrav
 
Kod nas na jednom sajtu/prodavnici prodaju spotify za 500 din.
Valja li taj nalog?
Ako je mesečni, nema računice uzimati ga. Ako je neka fora kao godišnji ili tromesečni, ne isplati se, govorim iz ličnog iskustva, jer će važiti mesec ili tri i posle ga vlasnik neće obnoviti, a ti kao platio unapred :)
 
Najbolje ti je da nađeš još 5 ljudi, kao mi ovde u temi, pa plaćate po ~150din mesečno..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Dobrovoljac +1. Nadi još 3.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
evo i ja se prijavljujem pa mi pisite kad se sakupite

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Sad videh da ni Discover Weekly ne radi na srpskoj verziji. Pretpostavljam da je svima tako?

Vidim da stoji i dalje stara lista od pre 11 dana. Nije bilo ništa novo u ponedeljak.
 
Prodato i ja se prijavljujem
Evo i ja se javljam za family
evo i ja se prijavljujem pa mi pisite kad se sakupite

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
Dobrovoljac +1. Nadi još 3.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Kod nas na jednom sajtu/prodavnici prodaju spotify za 500 din.
Valja li taj nalog?
ajde ko pravi nalog, gde je zastoj? [emoji3]

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
@pajica123 ovo je bilo brzo.

Nisam dobrovoljac ali ako niko neće do ponedeljka pustite PP i ja uplaćujem family.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@pajica123 ovo je bilo brzo.

Nisam dobrovoljac ali ako niko neće do ponedeljka pustite PP i ja uplaćujem family.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
evo otvorio sam ja.. ima jos jedno ili dva mesta ako neko hoce neka pise

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Kod mene imaju još dva mesta. Kreće od 14.08.

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
Pošto moja voljena Google Play Music umire, Spotify će je izgleda naslediti jer mi se YT Music sa sve glupostima ni najmanje ne dopada.
Imao sam nekad američki nalog, imali smo i porodicu, znaju to dobro neki ovde.
Otvorio sam ponovo na Srbiju i trenutno imam besplatan. Nije me mrzelo da na početnoj strani za poboljšanje preporuka odaberem više od sto izvođača koje slušam. Tako dobijam dnevne mikseve sa odličnim preporukama.
Vidim da ste pričali o tome da nemate ništa petkom u novim izdanjima. Nova izdanja se ovde ponašaju malo drugačije. Dobijaju se nova izdanja samo od izvođača koje ste ili zapratili ili sllušali. Nećete dobijati informacije ili predloge o globalnim izdanjima što je potpuno logično. Ja sam oba petka dobio nova izdanja, kao i listu release radar sa tridesetak pesama, na osnovu izvođača koje pratim i slušam.
Sačekaću da se ugase svetla na mojoj voljenoj GPm a onda dolazim na Spotify premium. Probao sam i Deezer i Apple Music, sve je to za moj pojam muzike daleko od ova dva. Spotify ima odličan radio na osnovu pesme ili izvođača, dok je Deezer što neko reče težak krš i njegovu popularnost mogu da razumem samo ako neko sluša kompletne albume.
Spotify Connect radi savršeno i često ga koristim.
Imam i ja jedno pitanjce. da li je neko probao da pusti Spotify na Google Home u Srbiji i radi li?
 
Yup, ja ga koristim sa US nalogom već godinu-dve.

Zapravo, imam JBL Playlist na kojem slušam, a komanda za puštanje ide preko Google Home mini.
 
Jel neka od "porodica" prima jos jednog clana?
 
Moze li neko pojasniti kako funkcionise "porodica" privatnom porukom ili ovde?
I kakvi su troskovi,mesecno?
 
Skupi se šestoro i jedan nosi nalog ostale pozove. On placa i dele se uplate na cirka 160 kinti mesečno. Napravite viber grupu i cepate.
 
To nije losa opcija.
Dobio sam free neko vreme spotify uz nov telefon i bas mi se svideo dok trajao free. :)
Hvala na odg.
 
I ja bih išao preko GOogle home mini. Nadam se da bi radilo i sa RS nalogom.
 
Pošto moja voljena Google Play Music umire, Spotify će je izgleda naslediti jer mi se YT Music sa sve glupostima ni najmanje ne dopada.
Imao sam nekad američki nalog, imali smo i porodicu, znaju to dobro neki ovde.
Otvorio sam ponovo na Srbiju i trenutno imam besplatan. Nije me mrzelo da na početnoj strani za poboljšanje preporuka odaberem više od sto izvođača koje slušam. Tako dobijam dnevne mikseve sa odličnim preporukama.
Vidim da ste pričali o tome da nemate ništa petkom u novim izdanjima. Nova izdanja se ovde ponašaju malo drugačije. Dobijaju se nova izdanja samo od izvođača koje ste ili zapratili ili sllušali. Nećete dobijati informacije ili predloge o globalnim izdanjima što je potpuno logično. Ja sam oba petka dobio nova izdanja, kao i listu release radar sa tridesetak pesama, na osnovu izvođača koje pratim i slušam.
Sačekaću da se ugase svetla na mojoj voljenoj GPm a onda dolazim na Spotify premium. Probao sam i Deezer i Apple Music, sve je to za moj pojam muzike daleko od ova dva. Spotify ima odličan radio na osnovu pesme ili izvođača, dok je Deezer što neko reče težak krš i njegovu popularnost mogu da razumem samo ako neko sluša kompletne albume.
Spotify Connect radi savršeno i često ga koristim.
Imam i ja jedno pitanjce. da li je neko probao da pusti Spotify na Google Home u Srbiji i radi li?

koristim ja sa google home mini. Zapravo ne koristim jer stoji pored boljih zvucnika, ali sam probavao i radi. Nije bas tecno, treba malo vremena dok ucita pesmu, ali nakon toga buffer lepo radi.
Osim toga, nije mi bas najprijatnije da sve radim glasovnim komandama i cesto mi brlja trazene pesme i plus liste moraju da imaju engleske nazive kako se ne bi i tu zbunio.

Telefon i jbl bluetooth zvucnik mi rade bolje i tecnije od gh mini.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Skupi se šestoro i jedan nosi nalog ostale pozove. On placa i dele se uplate na cirka 160 kinti mesečno. Napravite viber grupu i cepate.
Mi napravili na wa grupu, dogovorili se da damo po 950 din odmah i narednih 6 plus jedan mesec gratis što se dobija smo mirni.. Eto može i tako [emoji16]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li se normalizovao stanje što se tiče dostupnosti pesama i New Realises sekcije?

Razmišljam da li da uopšte prebacujem nalog na Srbiju ili da preko onih web alata samo kopiram biblioteku na novi srpski nalog a američki ostavim za rezervu.
 
Kod mene se updateuje normalno već dve-tri sedmice, čak stiže i mejl petkom da obavesti o new releases.
 
Kod mene se updateuje normalno već dve-tri sedmice, čak stiže i mejl petkom da obavesti o new releases.
Meni mejlovi stižu redovno, dok sam bio USA i sad kad sam prebacio na srb

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni nedostaje od kada sam prešao sa usa na srbiju, Discover Weekly.
Tu su bili super predlozi, slično kao Release Radar, izvođači po mom ukusu ali stara izdanja.
 
Ako neko ima mesta za jednog člana u SRB familiji, neka javi. Uplaćujem unapred za koliko god je potrebno.
 
Nazad
Vrh Dno