Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

mr008 konektovao si se bas na spotify preko proxya ? ili na njihov web ?
Ako si se konektovao na spotify preko proxy-a , pls objasni kako :) A ako si se logovao na web, onda ok :D to vec znam :)

ne nego u programu, ulogujes se preko acc koji radi,pa onda ides edit u gornjem levom uglu pa izaberes Preferences, ili jednostavno stisnes ctrl+p, i gde je proxy mislim da izaberes https ukucas proxy koji radi a username i password od tvoga acc koji je istekao, izlogujes se u probas da se ulogujes sa tim acc, kod mene je to proslo i radi.
ja se ne skidam sa ovog spotify zato sto ima extra muzike, sve sam naso sto mi treba, ako nesto nadjes da ti se svidja a hteo bi da ga imas na kompu, znas sta da trazis ;)
 
Poslednja izmena:
ne nego u programu, ulogujes se preko acc koji radi,pa onda ides edit u gornjem levom uglu pa izaberes Preferences, ili jednostavno stisnes ctrl+p, i gde je proxy mislim da izaberes https ukucas proxy koji radi a username i password od tvoga acc koji je istekao, izlogujes se u probas da se ulogujes sa tim acc, kod mene je to proslo i radi.
ja se ne skidam sa ovog spotify zato sto ima extra muzike, sve sam naso sto mi treba, ako nesto nadjes da ti se svidja a hteo bi da ga imas na kompu, znas sta da trazis ;)

Hvala, sljaka :)

Edit: Bruka koliko reklama kad se ulogujes preko UK proxy-a, bar kod mene :D
 
Poslednja izmena:
i kod mene tako bilo , od toga žive :D
 
Napravio nalog sa uk proxy-em. logujem se normalno sve bez problema radi extra, jedino me nervira sto ne mogu da nadjem par pesimca, ali zato ima tona pesama koje na youtubu nisam uspeo da nadjem.. Sve u svemu extra program, playlista je vezana na nalog, kada sam se logovao od druga danas, imao sam moje playliste..
 
Ako nisi napravio account jos ... evo ti ovde how to. A ako samo zelis da se ulogujes preko proxy-a na spotify imas gore objasnjenje od mr-a kako i sta. A sam proxy mozes naci svuda po netu.
 
Imam spotify account vec jako dugo i znam kako sve to funkcionise. Pitam za proxy, jer pre su stalno zabranjivali proxyje, pa sam stalno morao da trazim onaj koji ce raditi. Zanima me samo koji trenutno radi bez problema (proxy koji se unosi direktno u program, ne za logovanje ili signup)
 
Spotify dostupan i na iPhonu i na Android platformi
vise imformacija ovde
 
Kod mene danas krenule reklame (ove audio od po 30 sek i ove klasicne "slikovite" ). Jel i kod vas tako ?
 
A valjda ce neko uskoro naci neki "hack" , probao sam onaj mutify, ali to i ne sljaka nesto dobro.
 
evo ja ga sad probam inace link je mutify
mozda ovo i proradi nekad
 
Jel zna možda neko uk proxy koji radi, poslednji kojeg sam koristio više ne daje znake života :D

Fala unapred :wave:
 
Spotify se jos uvek drzi i primetno je dosta nase muzike, cela grand i city records produkcija.
 
Ne treba ti user i pass... Mozes sad da registrujes spotify bez pozivnice, samo idi preko UK proxy-a na sajt spotify-a i idi signup i to je sve ;)
 
Probao sam preko nekog sajta da lazira proxy i da odem na link spotify..medjutim pogubi mi se google chrome i nece...
jel problem nekome da me registruje.. ili da mi malo detaljnije objasni kako?
Hvala
 
Snasao sam se preko nekih hide ip programa,uspeoda se registrujem ,ali sada koristim free verziju Spotify-a.
Jel postoji neka fora za premium spotify?

Hvala

P.s. Kako da proverim koji je kvalitet pesme u programu?
 
Poslednja izmena:
Premium mi od danas ne radi, ne prihvata ni Paypal ni Visu. Još neko ima ovaj problem?
 
Prosli mesec sam uspeo da platim Premium na US preko Visa internet. Ovaj mesec nema sanse da prodje. Jel uspeo neko da plati premium sa nasim karticama u poslednje vreme?
 
Izgleda da ne radi više, ja sam pokušavao par dana pa sam odustao i prešao na Google Play Music koji radi bez problema, uz malo gimnastike.
 
Meni iTunes radio obavlja posao ali sam nekako bio zadovoljniji sa Spotify zbog njihovog algoritma. Na iTunes radio mi se desi da se pesme dosta ponavljaju bez obzira koja podesavanja stavio. Spotify se maksimalno zatvorio sto se tice naseg podrucja.
 
Ako koristis fon mozes da probas i pandoru, uz vpn ili ako imas jb na iphonu mozes da instaliras svasta za nju.
 
Nazad
Vrh Dno