Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ja mislim da je potrebno logovanje jednom u dve nedelje...verovatno je sistem predvidjen da neki US citizen ode na odmor, pa racunaju da mu je dve nedelje dosta.
 
Poslednja izmena:
Spotify - muzički servis

Postoji li neki način da se plati Premium? Trenutno je popust 3 meseca za 0,99$. Može li to nekako kod nas da se izvede?
 
Poslednja izmena:
receno na prethodnim stranama. servis kao sto je entropay, virtuelna visa. Minimum uplata je 5eur i njima ide, mislim, 5%.
ostale pare mozes da prebacis na steam, mozda paypal...
 
Entropay ne moze na US account koliko ja znam. Jel nekome uspelo?
 
ja ga samo za to i koristim. u kombinaciji sa drugim paypal nalogom za istu svrhu
 
Poslednja izmena:
Iscitah nekoliko stranica teme jer sam imao goste iz USA i svi ofc imaju pretplatu za ovaj servis.
Pitanje za vas koji ga koristite je da s obzirom da ima raznih zajebancija oko samog placanja, pa onda i konektovanja (mora vpn, a kontam da je procedura drugacija za kacenje s androida, windowsa itd), cene, je zasto Spotify kada kod nas legalno postoji npr. Dizer? Postoje li neki jedinstveni feature-i na Spotify koji su za nekoga must have?
 
Ima jedan dobar feature - džabe je na desktopu i na mobile (sa nekim ograničenjima naravno, 5 puta skip u jednom satu npr. na mobilnim).
 
Iscitah nekoliko stranica teme jer sam imao goste iz USA i svi ofc imaju pretplatu za ovaj servis.
Pitanje za vas koji ga koristite je da s obzirom da ima raznih zajebancija oko samog placanja, pa onda i konektovanja (mora vpn, a kontam da je procedura drugacija za kacenje s androida, windowsa itd), cene, je zasto Spotify kada kod nas legalno postoji npr. Dizer? Postoje li neki jedinstveni feature-i na Spotify koji su za nekoga must have?

Ja npr nikad nisam mogao da smislim dizer,nekako mi je Spotify mnogo jednostavniji i lakši za korišćenje,ne pamtim kad sam zadnji put winamp uključio.
Ne znam da li dizer ima svoju aplikaciju za komp?
Spotify je perfektno odradjen na svakoj platformi,i odlično je odradjeno korišćenje izmedju npr kompa i fona ili tableta,mozes npr da upravljas Spotifyem na PC-u preko fona,što sam izvalio da je odlično za žurke,kad ti bane neko društvo ili slične situacije,ugasis monitor i nema niko osim tebe da pušta sta hoce. Onda radis nesto na kompu,pauziras pesmu,izadjes napolje i na fonu nastavi tacno gde je stala stvar na kompu.
Kad neki drugi servis bude mogao nesto od toga onda moze da pridje,ovako mi je Spotify nezamenljiv.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Mislim da legalni dizer u srbiji ima mnogo manji izbor pesama nego usa spotify.
Dizer globalno treba da ima 35M dok spotify ima 30M pesama, ali to opet zahteva tudji nalog.
Tu su i radio i discovery funkcije koje su generalno malo bolje na spotify.

Probaj pa vidi. 30 dana imas free premium, a posle toga malo ogranicen nalog koji uopste nije nefunkcionalan, sta vise, radi savrseno i bez premium funckija.
 
@manve: Ja koristim Spotify free od kad je izaso i dok vecina ljudi nije znala sta je Spotify. Regovan sam preko Uk adrese, i ranije mi je drugar iz Uk-a se logovo jednom u 10tak dana i posle toga ja cepam... Ranije je na free-u bilo mnogo vise i cesce reklama nego sada, bar preko Uk adrese... Sto se tice logovanja, jednom u deset dana logovanje preko TunnelBear sa Uk adresom, i nakon toga 10 dana milina (sto se tice win-a).

Za android ne znam nisam se ni interesovao previse, jer uglavnom slusam svoju muziku
 
na čemu slušate muziku? ima li razlike između flac-a sa cd-a i muzike sa spotify servisa ako se sluša na hi-fi sistemu (da li je primetno ili su nijanse u pitanju)?
 
hvala ;)

na privatnim trackerima su maksimalno iskomplikovali situaciju sa muzikom (teško se održava ratio) tako da i ovo uzimam u obzir.
 
postoji li bilo kakva mogućnost da se sa iste mreže koriste spotify (vpn) i da me ne banuju na privatnim trackerima? juče ja uključio vpn, pustio spotify u rad, kad pocrveneši svi torrenti. brzo sam isključio vpn preko tunnelbear-a i torrenti su nastavili da rade.
 
a sto ostavljas ukljucen vpn? ako je zbog spotify-ja potrebno je da ga ukljucis samo prilikom logovanja kad zatrazi na svake dve nedelje...
 
nisam znao da ne mora da se drži uključen.

setih se još nečega da pitam: da li se onda pauziraju par minuta torrenti ili mora da se isključi utorrent (dok koristim tunnelbear)?
 
Spotify - muzički servis

kapiram da je bolje da ih ukljucis kad zavrsis logovanje koje svakako traje minut...
ne verujem da se pauziraju ili prekinu, mislim da se samo uspore a da li ce te banovati ili kazniti zbog vpn-a to vec ne znam...
 
Poslednja izmena:
ok, onda ću isključiti.

hvala ;)

:wave:
 
Poceo je Spotify na kompu da mi pusta reklame s vremena na vreme, a do sada nije. Na telefonu (mod apk) i dalje ne, ulogovan sam sa istim nalogom, usa vpn. Jel ima jos neko reklame od skoro?
 
ja ih imam povremeno na meku ali je free nalog. vidi da li ima narodne verzije za win koja je premium i nema reklama. ja planiram da je probam za mac...
 
Poceo je Spotify na kompu da mi pusta reklame s vremena na vreme, a do sada nije. Na telefonu (mod apk) i dalje ne, ulogovan sam sa istim nalogom, usa vpn. Jel ima jos neko reklame od skoro?

click the thing reklama. nije cak ni reklama nego interna promocija.
 
Spotify je uveo neku family funkciju. Paket za 6 ljudi kosta 15$. Moramo da budemo na istoj adresi (ako oni to uopste mogu da provere). Ako ima zainteresovanih da probamo, neka se jave.
 
Ja to imam već dugo, svako drugi samo treba da kreira US nalog i da se učlani u Family paket linkom koji vlasnik naloga šalje ostalim članovima porodice. Prilikom potvrđivanja, tražiće vam adresu od glavnog naloga i to je to, samo unesete sve isto.
 
Koristis u drustvu? da li imas jos mesta? placanje se podrazumeva
 
Jos kad ne bi morao VPN :)
 
Jel mi se cini ili je proradio spotify bez VPN i kod nas? Napravio sam nalog pre ihahaj i koristio ga malo preko americkog VPNa, ali nisam se logovao mesecima, i sad udjem da vidim za ovaj popust (3 meseca za 0.99$, valjda u okviru ovog black fridaya) - i iznenadjenje, sajt i aplikacija rade bez VPNa sa free nalogom!?
 
Neverovatno
 
Od kad iz nekog razloga na Wp10 VPN ne funkcionise, ne koristim ni Spotify. Sada radi Tunein radio
 
Nazad
Vrh Dno