Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

I šta ja sad treba da se prepucavam ovde sa tobom? :D
 
Mislim da nije ni razumeo sta si napisao.
Koliko sam ja skapirao, te modovane app samo zaobilaze skip limit i obavezan shuffle. Ne znam da li sam probao bas tu app koju ste pominjali, ali modovana koju sam ja koristio nije imala ni offline ni bolji kvalitet zvuka (prema opcijama), tako da to definitivno nema veze sa premiumom.
Osim toga, gurala je reklame prilikom svakog paljenja.
Sto se kvaliteta tice, to se lako da utvrditi ako probas high quality i normal quality u oficijalnoj app. Ja licno nisam nista primetio na telefonu pa drzim normal kako bih sacuvao malo MB.
 
Ја користим неку модовану и немам појма која је разлика у односу на free. Нема реклама али ми ни free није имала...
 
Mislim da nije ni razumeo sta si napisao.
Koliko sam ja skapirao, te modovane app samo zaobilaze skip limit i obavezan shuffle. Ne znam da li sam probao bas tu app koju ste pominjali, ali modovana koju sam ja koristio nije imala ni offline ni bolji kvalitet zvuka (prema opcijama), tako da to definitivno nema veze sa premiumom.
Osim toga, gurala je reklame prilikom svakog paljenja.
Sto se kvaliteta tice, to se lako da utvrditi ako probas high quality i normal quality u oficijalnoj app. Ja licno nisam nista primetio na telefonu pa drzim normal kako bih sacuvao malo MB.

Da tako je, mislio sam na kvalitet streama. Offline me ne interesuje uopste. Pronasao sam ovo poredjenje:


Spotify uses 3 quality ratings for streaming, all in the Ogg Vorbis format.

~96 kbps
Normal quality on mobile.
~160 kbps
Desktop and web player standard quality.
High quality on mobile.
~320 kbps (only available to Premium subscribers)
Desktop high quality.
Extreme quality on mobile.


Ali bih se zakleo da u ovoj modovanoj 320kbs. Jer sam slusao neke flac snimke i iste na spotify i vrlo je mala razlika.
 
Koju tačno modovanu app koristite?
Google mi nudi nekoliko...
 
Zar nije jednostavnije da se uzme gift card i ubaci na racun? Ja tako uzimam za iTunes preko mygiftcardsupply
 
koliko kosta gift card?
entropay uzima samo 5% sto je 1$ na 20.
 
Dakle ne moze da se plati ovaj dolar za 3 meseca koriscenja, srpskom karticom?
I drugo, na free sam nalogu vec dva dana, kako je moguce da jos uvek nije naisla nijedna reklama?
 
nesto je cudno sa reklamama. jedno vreme su mi iskakale reklame non stop pa su odjednom stale. posle su se na kratko vratile i opet ih nema. Bukvalno nisam cuo reklamu nekoliko meseci, a ni baneri se ne pojavljuju.
 
Ljudi, mozel nekako da se koristi sa premiumom bez VPNa? Imam neki nalog, trejdao se i ima godinu dana pretplate(na nekom delu uzeto kaze mi lik), jel mogu sa njim bez VPNa?
 
Ljudi, mozel nekako da se koristi sa premiumom bez VPNa? Imam neki nalog, trejdao se i ima godinu dana pretplate(na nekom delu uzeto kaze mi lik), jel mogu sa njim bez VPNa?

Moze, premium nalozi nisu ograniceni sa mestom logovanja, tako da ti VPN ne treba.
 
Do pre neki dan mi se nijednom nije desilo na kompu da mi izmedju pesama pusti reklamu... I evo sada pocelo... Vratio sam neku matoru matoru verziju, cak i na njoj idu reklame... Nemam pojma kako mi do sada nisu isle,a koristim aplikaciju na kompu 8-9 meseci, cak se i apdejtovala automatski....

Cini mi se,ali mozda mi se samo cini, da su reklame krenule kada sam podigao sistem nov, nemam pojma kako ima veze sa tim...
 
Kod mene nema reklama na lap-u i tabletu, ali zato na telefonu pice samo tako...free verzija, najnovija.
 
Kod mene nema reklama na lap-u i tabletu, ali zato na telefonu pice samo tako...free verzija, najnovija.

na laptopu mi se ne javljaju....mada nisam ni koristio u poslednjih par dana...
na telefonu imam modovanu,nema reklama ni tu.
bas me zacudilo ovo na kompu,nemam pojma zasto su krenule...
 
Kod mene ako slušam preko VPNa iz SAD ima reklama, jedna na pola sata, a ako VPN koristim samo da se ulogujem nema ih.
 
Potvrdjujem da su i kod mene pocele reklame na PC... Pre ih nije bilo.
 
Cini mi se da su nestale reklame. Samo sam se izlogovao sa svih uredjaja, ponovo ulogovao preko VPN-a na telefonu, pa bez vpn-a na kompu (samo se normalno ulogovao u aplikaciju)... i evo nema reklama od sinoc :)
 
Meni su isto krenule na PC-u reklame od pre 2 dana, pre ih nije bilo. Ali mi generalno i ne smetaju, istripujem se da slusam radio :)
 
Spotify Gift card prepaid, imas na mygiftcardsupply, maximus cards...
 
To je za android. Mislio sam na windows platformu.
 
Kako stvari stoje sa update-om kod te aplikacije? Jel treba klasicno da se skine za mesec dana otprilike, nova verzija "hakovana" s nekog sajta ili?
Trenutno koristim originalnu.
 
Ljudi zna li neko kako mogu da platim premium najlakse? Posto mi je na mail stigla ponuda za 3 meseca za 0,99£.
Paypal ne moze, srpskim karticama takodje, cak ni skrill master karticom, sa kojom sam prosli put platio premium na drugom nalogu, sada nece jer kaze da sam vec jednom iskoristio promociju.
Mora da ima jos neki nacin.
 
Ja koristim entropay virtuelne kartice, a neko je pominjao gift kartice, ali mislim da su one veceg iznosa od toga.
Cudi me da ti je uopste stigla ponuda ako si vec iskoristio takvu promociju. Sta su uopste slali ako nisi u mogucnosti da aktiviras.
I zasto ti je ponuda za funte? aktivirao si na englesku?
 
@subtractor ne videh ranije poruku, da pročitao sam temu, nekoliko stranica unazad neko je pomenuo entropay i to je resenje, radi odlicno.
Sto se tice te ponude na mail to je za drugi nalog koji sam otvorio isto na UK, da bi slusao free spotify sa modovanom aplikacijom za android, pa je stigla promocija na mail vezana za taj drugi nalog.
A na UK sam otvorio zato sto jedina strana kartica koju posedujem je Skrill Master Card, koju spotify prepoznaje da je izdata tamo.
Isto kao sto ovu virtualnu entropay Visa prepoznaje da je izdata na Malti, pa kad sam je dodao trazilo mi je da promenim lokaciju iz UK na Maltu,
i sto je dobra stvar mesecna pretplata je znacajno jeftinija kad istekne promocija, umesto 10 funti je 6,99 eura.
 
Imam problem, prebacio sam se na CM13 rom na kojem ne funkcioniše VPN, pa ne uspevam da se ulogujem na Spotify. Postoji li još neki način?
 
Imam problem, prebacio sam se na CM13 rom na kojem ne funkcioniše VPN, pa ne uspevam da se ulogujem na Spotify. Postoji li još neki način?

tunnelbear preko kompa i https://play.spotify.com iz browsera. Ako koristis i pc verziju app, onda mozes i tu da se ulogujes umesto preko weba.
Jedno logovanje sa us adrese ce te drzati dugo. U najgorem sluacaju, jednom mesecno mora da se loguje.
 
Nazad
Vrh Dno