Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Danas sam probao download jednog albuma,skidao je jednu po jednu pesmu,sada ne mogu da pronadjem gde je skinuo.Jel može neko da mi pojasni postupak downloada sa Spotify,verovatno sam ja negde pogrešio.
 
Danas sam probao download jednog albuma,skidao je jednu po jednu pesmu,sada ne mogu da pronadjem gde je skinuo.Jel može neko da mi pojasni postupak downloada sa Spotify,verovatno sam ja negde pogrešio.

imas u podesavanjima da namestis download folder.
ctr+p, advanced, offline storage.
taj download je samo za offline slusanje. Ne moze se slusati kroz druge playere. Nema nikakve razlike u tome i slusanju online, osim za slucajeve kada nema interneta
 
Posle download-a album možeš da slušaš offline, smešten ti je folder koji si izabrao u aplikaciji. Medjutim pesme mogu da se puste samo iz aplikacije, ne može drugi player.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zahvaljujem sa malim zakašnjenjem
 
Inače pre 2 dana je normalno prošla mesečna uplata preko PayPal-a :)

Kartica Telenor Banke + PayPal + Spotify USA nalog evo već 3 mesec lepo radi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobio sam na mail ponudu za tri meseca za 0.99$ a već koristim narodnu verziju, pa ne znam šta da radim [emoji848]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam licencu i softver savrseno radi. Kopi pejst linka plejliste i pokupi sve, naziv, izvodjac, album, art ...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dobio sam na mail ponudu za tri meseca za 0.99$ a već koristim narodnu verziju, pa ne znam šta da radim [emoji848]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
I ja isto vidim da sam dobio taj mail. Ne znam ni za koji mi je nalog to jer sam imao dva. Jedan mi je bio oreko fb a drugi sam napravio neravno preko gmail-a. Mozda bi ovo iskoristio ali ne znam kako, jel se to radi preko VPN? :D
 
Čitao sam malo po temi, tražio, ali ne nađoh konkretano da li moze da se iz Srbistana plati premium? Uspeo sam da instaliram na fon, i na desk aplikaciju, napravio free nalog, ali plaćanje ne prolazi. Kad probam karticu ne dozvoljava, a PayPal mi kao prošao, ali i dalje sam na free accountu. Ništa nije skinuo PayPal a trebalo je 0.9$ za prva 3 meseca..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala puno,
bilo mi je nejasno nekoliko stvari, npr, nisam znao koju usa adresu da unesem prilikom kreiranja novog pp naloga, pa sam stavio onu sa Shipita, a kasnije nisam znao koji mob da unesem pa sam lupio (sreca sto ima opcija da se verify preskoci)..
Povezao sam telenor karticu, odradio upgrade na premium na mobilnom. SKinuto je 0.9 dolara, za prva tri meseca, kasnije bi trebalo po 10 svakog meseca.
Naravno sve sam radio kroz VPN (Hola na Chromeu i TunnelBear na mob)..
E kako smo jadna drzava (hvala Vucku)

pozz
 
Beše može da se otkaže pre nego što počnu da naplaćuju 10$? [emoji51]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
pitanje, da li ima nekog ko koristi aplikaciju za komp preko proksija? Do sada nisam morao da unosim proxy info i radilo je sve, poslednji update je to izmenio i sad ne mogu da se logujem uopste. Pokusao sam da definisem proksi u aplikaciji, ali ne zarezuje me ni dva posto. Any fixes, ideas?
 
Legalan Spotify :)
Snimi web player ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
da li neko koristi ebay premium verziju?
Koliko dugo u cugu bez problema?
 
Legalan Spotify :)
Snimi web player ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

For aje u tome sto jeste legana, preko family sharinga, nije narodna verzija, zato me i buni. Osim web playera znaci mrka kapa?
 
For aje u tome sto jeste legana, preko family sharinga, nije narodna verzija, zato me i buni. Osim web playera znaci mrka kapa?

hajde malo bolje definiši problem.
Zašto bi uopšte koristio proxy ako imaš premium?
 
Možda zato što u firmi ili fakultetu ili gde god mora izlazi preko proxyja?
 
proksi u firmi. Sorry za lose koncipiran post. Fora je u tome sto taj proksi nije pravio problem do pre nedelju dana. Cak i kad ubacim podesavanja za proksi, on ih ne sacuva i ne radi. Na web playeru naravno sve radi, ali mi je poenta bila ta da sam izgubio funckionalnost aplikaicje.
 
Da li je moguce uplatiti 3 meseca za $1 bez americkog Paypal-a ?
 
Nazad
Vrh Dno