Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ko kaze da u "narodnoj" verziji toga nema? Samo odmah da se ogradim, ne podržavam korišćenje iste. Ipak je zvanična aplikacija zvanična. Nema zezanja oko VPN-a svake dve nedelje, a i redovno se ažurira.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja imam Payoneer karticu i njome plaćam, ne vidim šta je tu nelegalno, a i muziku najviše slušam na kompjuteru.
 
Ko kaze da u "narodnoj" verziji toga nema? Samo odmah da se ogradim, ne podržavam korišćenje iste. Ipak je zvanična aplikacija zvanična. Nema zezanja oko VPN-a svake dve nedelje, a i redovno se ažurira.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Nisam siguran da u "narodnoj" verziji ima offline slušanja?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na koji način je bilo ko oštećen ako se koristi virtuelna kartica?
 
Ko kaze da u "narodnoj" verziji toga nema? Samo odmah da se ogradim, ne podržavam korišćenje iste. Ipak je zvanična aplikacija zvanična. Nema zezanja oko VPN-a svake dve nedelje, a i redovno se ažurira.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Tako je bilo kada sam se ja interesovao, ako treba naći ću post. Jel sada sigurno ima beskonačno skip i offline slušanje, kao i 320kbps kvalitet?
 
Ja koristim spotilife tweak sa cydie koji omogucuje sve premium opcije sem offline slusanja koje mi i nije potrebno jer sam stalno online. Update normalno ide, vpn od skoro ni ne treba za ponovno logovanje kroz 15 dana. Tako da nema cimanja uopste. Takodje radi i na kompjuteru sa istim username i pass.
Tako da po meni valjanog razloga osim ako si bas preposten pa ne koristis warez aplikacije i ne gledas pitatske filmove nema za placanjem ovog servisa. Ako je to neciji izbor takodje i to postujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koristim spotilife tweak sa cydie koji omogucuje sve premium opcije sem offline slusanja koje mi i nije potrebno jer sam stalno online. Update normalno ide, vpn od skoro ni ne treba za ponovno logovanje kroz 15 dana. Tako da nema cimanja uopste. Takodje radi i na kompjuteru sa istim username i pass.
Tako da po meni valjanog razloga osim ako si bas preposten pa ne koristis warez aplikacije i ne gledas pitatske filmove nema za placanjem ovog servisa. Ako je to neciji izbor takodje i to postujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

samo za iphone
 
Ako neko ima neko "narodno" resenje bar za skip,nek sibne u pm,HVALA :))

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Jel može neko da stavi postupak registracije Spotify (VPN, ponovno pristupanje na X dana i ostalo), koje modovane aplikacije postoje i šta nude (prednosti i mane)?
 
Kako se logujete na više uredjaja?Narodna verzija je u pitanju,instalirao sam na telefon gde imam najmanje prostora.Hteo bih da instaliram i na tablet,zaboravio sam pass a nisam zapisao kada sam se registrovao.:mad:
 
Kako se logujete na više uredjaja?Narodna verzija je u pitanju,instalirao sam na telefon gde imam najmanje prostora.Hteo bih da instaliram i na tablet,zaboravio sam pass a nisam zapisao kada sam se registrovao.:mad:

pa jedino da resetujes pass kroz forgot password. E sad, ako si koristio temp mail... Realno, otvoris novi nalog
 
Hvala druže,neka ide ovako dok može.Posle ćemo ovo što predlažeš.
 
Uzeo sam Premium na 3 meseca za evro, kad je bila novogodisnja promocija. Danas mi je istekao.
Stigne mi mail od Spotify-ja da nisu uspeli da mi naplate Premium (sva sreca), za naredni mesec kako bi nastavio da budem Premium korisnik.
Kad sam uzimao ovaj premium na tri meseca pisalo je lepo da ce me par dana ranije obavestiti pre isteka premiuma, kako bih mogao da odlucim da li cu da nastavim da budem premium korisnik. Ali nista od toga. Sreca pa nisam imao na entropay nalogu vise od 3 dolara.
Tako da sam prekinuo premium. Posle toga sam pokusao da otvorim plejer na pc-u (kao i web player) i nije mi dozvolio, automatski se diskonektuje, pise da nije odgovarajuca zemlja (a stavio sam UK preko VPN-a). U podesavanjima izmene profila nema mogucnosti da se izmeni zemlja. Tako da sam nekako provalio da mora da se ode na get premium, pa posle toga kad se pojavi unos kartice imate iznad malo settings dugme (ono sa tri tacke) tu kliknete i pojavi se opcija da promenite zemlju. Kliknete na promenu zemlje i izaberete neku na kojoj hocete da budete (sa koje cete kao free korisnik menjati jednom u dve nedelje ip adresu) kako bi nesmetano ostali free korisnik.
Tu sam stavio UK i posle toga otisao u podesavanja pa se pojavi ispod Malte UK i tu izaberete UK i onda sve radi.
Malo vise cimanja, ali to je sto je. Mozda nekom pomogne.
 
Dobro je da si ovo napisao jer meni sutra istice premium i hteli da naaplate 10$ koje bih verovatno imao na racunu.
Prekinuo sada do sledece promocije
 
Kada odem na Daily Mix i kliknem na srce (Favorite) kako kasnije mogu da deštikliram?
 
Ides u Songs, pa kliknes na onaj zupcanik pored pesme koju bi obrisao (konacno sam se setio srpske reci), i tu imas Remove from your...
 
Nisu to omiljene pesme nego si je lajkovao kao na radiju. Izgleda da nema mogucnosti da je sklonis. Ovo sluzi samo da bi se mix bolje prilagodio tvom ukusu. Koliko vidim, nigde nema liste ovih pesama, vec samo na tom mixu pored same pesme.
 
E ne znam onda. Ja uglavnom kliknem samo na ono Add to my Music kao cekirano sto stoji. Followujem izvodjace, kucam u pretrazi konkretno albume i sta vec hocu i to je to.
 
Ma bre tu play listu predlaže Spotify na osnovu tvog muzičkog ukusa... Ima više tih daily play lista, tri valjda...Tu ništa i ne možeš da brišeš.
 
Za sad je odlican Free.
Jos uvek nema reklama. Samo sam krenuo neki album da skinem, pa se setio da nisam vise Premium. :D
 
Ova narodna verzija se nema update?
 
Ljudi jel ima neka fora da se koristi spotify na iphone-u?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam za to,ali sa tom forom radi samo par dana i onda kresuje,jos nisam nasao neku verziju da radi zauvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav prijatelji,

guglao sam malo oko Spotifya i korišćenju istog u našim krajevima, pa naleteo na ovaj forum i raspravu. Ako može samo par pitanja, pošto sam instalirao free Spotify (US nalog preko VPN-a), a prešao bih možda na premium, pa da pitam, da li je neko koristio Spotify gift kartice? Vidim da pričate o virtuelnim kreditnim karticama i slično, pa zar nije lakša opcija gift kartica na recimo 3 meseca, unese se kod i to je u teoriji to, ili nešto propuštam?

Takođe, nisam znao za ovu proveru IP adrese svake dve sedmice. Da li to proverava i ako imaš plaćen premium ili samo dok si free user? Još ne koristim toliko dugo, pa videćemo kada će to da mi traži. Zasad radi super, i oglasi se pojave tek tu i tamo (baneri), još nije uleteo nijedan audio oglas srećom. :)

Pozdrav i hvala.
 
Proverava se IP adresa na svake dve nedelje kod FREE korisnika. Na premiumu toga nema.
 
Proverava se IP adresa na svake dve nedelje kod FREE korisnika. Na premiumu toga nema.

OK, hvala.

A našao sam par tih gift kartica na eBayu, pitam prodavca, sve je ok, platiš, dobiješ kod, ubaciš u nalog, i premium si. Ne znam koja je potreba za ovim virtuelnim kreditnim karticama na Malti, jedino zbog tih akcija i povremenih popusta, nemam pojma... Zasad se samo dvoumim da li platiti to ili ne, jer za početak nemam dovoljno neta da slušam na mobilnom kad hoću kojekuda, a na kompjuteru jeste super, ali nema na Spotify sve što tražim, pa opet ostaje potreba za još nekim servisom ili downloadom, a onda gubi poentu plaćanje ovoga ako se i dalje valja zezati sa downloadom :)
 
Nazad
Vrh Dno