Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Moze li neko da mi pojasni koja je fora sa akauntom koji moze da se kupi na aliexpressu za ~$10? Premium 12 meseci ispadne ispod 1000din. Jel to deljeni akaunt ili..?
 
Moze li neko da mi pojasni koja je fora sa akauntom koji moze da se kupi na aliexpressu za ~$10? Premium 12 meseci ispadne ispod 1000din. Jel to deljeni akaunt ili..?
Uzmu na nekoj promociji ili na vaučer 3 meseca za 5e, a tebi kažu da će po isteku ta 3 produžiti i dalje...i to ne urade.
 
Ma hakovani nalozi, može da traje neko vreme, a može i da traje 2 dana.
 
Ma hakovani nalozi, može da traje neko vreme, a može i da traje 2 dana.
Nagađaš, a ja sam kupio jedan svojevremeno na ebayu i govorim iz iskustva kako rade.
E-mail koji se dobije je bezvezan generički e-mail i nalog je trajao 3 meseca koliko je i pisalo na nalogu da će trajati. Nisu produžili pretplatu dalje kao što su rekli. To je ključni momenat, niko ne počne da se žali odmah na to (nije da bi vredelo), a posle 3 meseca im uveliko bude zatvoren nalog na platformi na kojoj prodaju.
 
Razlicita su iskustva. U aprilu 2019 sam kupio nalog na ebay-u za $1.59 sa ogranicenim rokom od 2 meseca. Nalog prodavca vise nije aktivan ali meni spotify i posle 1.5 godine i dalje svira...
 
Poslednja izmena:
Imaju i oni što te ubace u family nalog, kad istekne pišeš im oni produže. Svega ima.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nagađaš, a ja sam kupio jedan svojevremeno na ebayu i govorim iz iskustva kako rade.
E-mail koji se dobije je bezvezan generički e-mail i nalog je trajao 3 meseca koliko je i pisalo na nalogu da će trajati. Nisu produžili pretplatu dalje kao što su rekli. To je ključni momenat, niko ne počne da se žali odmah na to (nije da bi vredelo), a posle 3 meseca im uveliko bude zatvoren nalog na platformi na kojoj prodaju.

Ne nagađam ja ništa, pričam iz iskustva ;)
To što si uzeo na ebay-u ništa ne znači, a to što je genetički e-mail samo potvrđuje moju priču.

Inače ima ih koliko hoćete za 1$ na hack forumima tako da je 10$ sa ebay-a ili AliExpress-a "porez" za naivne :D



Imaju i oni što te ubace u family nalog, kad istekne pišeš im oni produže. Svega ima.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Baš tako, to je bolja opcija, još ako je vlasnik family naloga tehnološki nepismen može da potraje godinama :D
 
Poslednja izmena:
Ne nagađam ja ništa, pričam iz iskustva ;)
To što si uzeo na ebay-u ništa ne znači, a to što je genetički e-mail samo potvrđuje moju priču.

Pa ne baš, to tvoje iskustvo potvrđuje da ima više modela "poslovanja", a moja priča potvrđuje da je neko pokupio negde kodove neke promocije, kreirao random emailove i aktivirao ih kada si mu platio njegovo ;)
 
Poenta je, da je u velikoj većini slučajeva to što se kupuje jeftino ne traje toliko koliko napišu :)
 
I to nije tačno, kod "heklera" imaš da biraš koliko će da traje nalog, tačnije koliku ćeš "garanciju" imati :D

U prevodu ako pravi vlasnik naloga promeni šifru ili Spotify ugasi nalog iz nekog razloga on ti pošalje drugi nalog :D

Razlicita su iskustva. U aprilu 2019 sam kupio nalog na ebay-u za $1.59 sa ogranicenim rokom od 2 meseca. Nalog prodavca vise nije aktivan ali meni spotify i posle 1.5 godine i dalje svira...

Baš ovaj slučaj :)

Ps. Koristim legalan Spotify
 
Poslednja izmena:
Primer koji je Milja naveo i ovo o čemu ti govoriš nisu isti scenariji. U njegovom primeru je nalog prodavca ugašen, ali spotify nalog je i dalje aktivan.
U ovom scenariju o kome ti govoriš nalog "prodavca" mora biti aktivan, kako bi mogao stupiti u kontakt sa njim, ako ti zatreba neka intervencija :)

Na kraju krajeva, da je sve tako jednostavno, ni ti ni ja ne bismo koristili legalne naloge, već bi se klackali na tim od dolara :D

Doduše, u mom slučaju je problem bila količina uloženog vremena u moderaciju listi, pa opet prebacivanje na drugi nalog ako prvi ugase, što mi se nije radilo posle prvog lošeg iskustva :)
 
Family nalog je bagatela, a imate pri tome svoj nalog sa svim listama, preporukama i ostalo. Naša forumska familija već dve i po godine super funkcioniše.
 
Sve te "promocije" od 1-2$ koje mogu da traju 1 dan ili godinu dana su hakovani nalozi i ništa drugo ;)

Zato je Netflix uveo lokacije, obaveštenja i istorije logovanja tako da njihove "promocije" traju par dana :D
 
Ma od kad su kod nas omogućili Spotify legalno, nema potrebe da se zezam sa bilo čime jer je džabe bukvalno.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pa da, a i ranije uz VPN se samo plati prvi put i posle nema cimanja jer ne proveravaju više.


Spotify surges past 300M users after successful Russia launch
User_Growth.png

https://www.theverge.com/2020/10/29...active-users-155-subscribers-q3-2020-earnings
 
Poslednja izmena:
Super postavi onda ovde linkove, ako su "promocije" to je legalno i svima lepo da koriste za 1$ :)
 
Super postavi onda ovde linkove, ako su "promocije" to je legalno i svima lepo da koriste za 1$ :)
Moje su istekle, a naveo sam legalne kanale kojim sam došao do njih, ne samo ebay. Ja nisam generalizovao, ti si, plus, $1 je tvoja cena. :)
 
Poslednja izmena:
Pa imaš u prethodnoj poruci [emoji3064]
 
Nema nikakvih linkova već " za NOVE korisnike", "koristio pre par godina"..dakle konkretno ništa :)

Mene zanima gde sad da uplatim tu tvoju promociju, a da je LEGALNA i da košta manje nego po članu family naloga?
 
Znam, zekim te ko što ti pokušavaš mene da zekiš [emoji14] A teze menjaš ili namerno ili slučajno.

Ono što sam ja rekao je da se na ebayu mogu kupiti nalozi (koštaju koliko koštaju), koji nisu ničiji uhakovani nalozi (jer ti tvrdiš da su svi oni ukradeni - pretpostavljam da to podrazumevaš pod uhakovani), jer se aktiviraju po kupovini i traju mesec ili 3, uz navodno obećanje da će se produžiti po isteku tih kraćih perioda. Da je nalog uhakovan na njemu bi već tekla neka pretplata.

Spotify je u maju davao novim korisnicima 3 meseca po ceni jednog (upali VPN na neku od EU zemalja i otvori im sajt, sada nude prvi mesec free, drugi naplaćuju).

Neko je to kupio, plati 5 EUR, prodao za 10. Nije moralno, nije po zakonu, ali nije ni nečiji "uhakovan" nalog. Ne kažem da nema i preprodaje ukradenih, ali definitvno nije slučaj "sve je to hakovano", kao što ti napisa.

I sadašnja ponuda, prvi mesec besplatno je i dalje plodno tlo za pravljenje novih naloga i prodaju uz obećanje da će nastaviti plaćati :)

Nisam tvrdio:
- Da sam kupovao naloge za 1 USD
- Da apsolutno svi koriste promocije
- Da su promocije jeftinije of porodične pretplate podeljene na 6 članova

Promocije za koje ja znam i koje sam lično naveo su one koje sam koristio. Ako baš želiš da teraš mak na konac mogu napraviti screenshot emailova u kojima se vidi da sam za 3 meseca zvanične promocije za nove korisnike platio 5e, a pre toga da sam koristio premijum kroz Spotifyevog partnera Teliju.

Pringles je davao Deezer premijum uz svaku Pringles limenku, imam i limenku sačuvanu. (Ispade da nije Spotify, ali poenta stoji, da postoje različiti legalni kanali da se dobije besplatan premijum). Da li zaista želiš sav dokazni materijal, da vidiš da ne pričam u prazno? [emoji849]

E sad, možda nam se definicija hakovanog razlikuje. Možda ti kažeš svi ti nalozi koji se prodaju su uhakovani, a misliš "zeznuo sistem", u tom slučaju, da, svi su uhakovani.

Btw, ako imaš pristupa nekom od tih starih naloga od po dolar, pogledaj šta piše pod Receipts. Na mom kupljenom nema ništa.
A na regularnom se vide mesečne uplate.

Meni se to čini kao dodatni argument u tvrdnji da se na tim nalozima koje prodaju aktiviraju vaučeri ili promocije i da nalozi NE potiču od korisnika kojima je neko pokupio šifru. Na sve to, Spotify ne dozvoljava istovremeno sviranje na dve uređaja na istom nalogu, pa mi je to još jedan razlog zbog čega ne verujem da se prodaju tuđi nalozi (kupiš danas nalog, otkriješ da ne svira u toku dana jer neko drugi pokušava to isto, prijaviš prodavca, ebay my zatvori nalog i PP blokira sredstva pre nego što ih je uspeo i povući. Puno cimanja. A family nalozi su obeleženi kao takvi, a to nije bio slučaj sa mojim nalogom svojevremeno.

TL; DR

Nisu svi nalozi koji se prodaju na ebayu uhakovani.

To je bio moj prvi komentar i ne vidim da si to mogao nekim dokazom da osporiš. Tvoje iskustvo je drugačije, ali nije jedino.

U priču si uveo "neke hakerske forume" i kupovinu za $1, nešto o čemu ni ja ni čovek koji je pitao za savet o kupovini online nismo pričali [emoji2369]
 
Poslednja izmena:
Koliko teksta ni oko čega ...
Linkova promocija nema naravno :)

Po tim hack forumima ima i besplatnih tutorijala za pravljenje Spotify naloga - baš tih što se prodaju za par dolara i nema pravila koliko traju...
Logično ne teče im pretplata jer je nije ni bilo :D

Dakle sve je to nelegalno i smešno je više pričati na tu temu. Ove ostale fore i fazone sa zamenom teza i pravljenjem magle nekim nebitnim informacijama neću ni da komentarišem!

Ukratko nema bolje i jeftinije opcije od Spotify family naloga sa deljenjem pretplate!

ps. I za family nalog ima nekih priča oko adrese, ali to Spotify zna i za sad ne proverava :)
 
Poslednja izmena:
Koliko teksta ni oko čega ...
Linkova promocija nema naravno :)

Po tim hack forumima ima i besplatnih tutorijala za pravljenje Spotify naloga - baš tih što se prodaju za par dolara i nema pravila koliko traju...
Logično ne teče im pretplata jer je nije ni bilo :D

Dakle sve je to nelegalno i smešno je više pričati na tu temu. Ove ostale fore i fazone sa zamenom teza i pravljenjem magle nekim nebitnim informacijama neću ni da komentarišem!

Ukratko nema bolje i jeftinije opcije od Spotify family naloga sa deljenjem pretplate!

ps. I za family nalog ima nekih priča oko adrese, ali to Spotify zna i za sad ne proverava :)

Toliko teksta jer je ne mrzi da odgovorim nekom nekom nadobudnom liku sa foruma koji misli da je popio svu pamet sveta jer se učlanio na forum gde scriptkiddies dele ono što su pokupili po netu.

Linkova nemam, ali linkovi nisu ni bitni, jer ne govorimo o aktuelnim ponudama, već o principu na kome se dolazi do naloga koji imaju premijum mesec ili više dana. Posle 6 poruke dodaš kako ima i tutorijala koji pokazuju kako se prave premijum nalozi besplatno, umesto da ti do bude glavni argument, jer je to jedini bitan momenat za priču koju furaš. Logika 0.

To što nećeš da komentarišeš raspravu koju si počeo govori dosta o tebi. Zamenu teza koje izgleda nisi ni svestan, još više.

Meni više nije zanimljivo da se natežem, pa ću te na block [emoji868]

Ukratko nema bolje i jeftinije opcije od Spotify family naloga sa deljenjem pretplate. Ako je ko mislio o nečem drugom.
 
Linkova nemam, ali linkovi nisu ni bitni
E konačno nešto konkretno, to mi je jedino bitno u celoj ovoj nepotrebnoj priči.

Nema potrebe da se ljutiš bzvz

Normalno da neću da širim priču i govorim o skriptama kada je sve to nelegalno, a i neću dalje da spamujem nepotrebno temu.

8€ family nalog u Srbiji na 6 ljudi to je baš jeftino - oko 157dinara mesečno!
Nema potrebe juriti nelegalna rešenja i neke fantomske promocije
;)
 
Poslednja izmena:
Pročačkajte malo po netu. Nisu oni od juče i vremenom otkrivaju mnoge skripte uljučujući i ad blockere za besplatne naloge, pa trajno banuju.
Opet, ja sam u inat povećao upotrebu Bandcampa za ono što je dostupno free korisnicima.
 
Nazad
Vrh Dno