Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Samo jedan čovek otvara Premium Family nalog i dodaje ostale free naloge u porodicu, koji time postaju premium.

Pa to je onda odlično. Znači ja sada ovaj moj postojeći email/nalog što imam free, jel on njega dodaje u family ili on otvara novi pa mi daje credentials?
 
To i ja razmišljam... Narodna verzija funkcioniše savršeno, ne bih ništa menjao, ali me s vremena na vreme grize savest [emoji51]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa to je onda odlično. Znači ja sada ovaj moj postojeći email/nalog što imam free, jel on njega dodaje u family ili on otvara novi pa mi daje credentials?

za tebe se ne menja bas nista. Nastavljas da koristis svoj nalog normalno. Samo "admin" family naloga treba da te pozove i da prihvatis pozivnicu. Posle toga si premium i cela prica je za tebe gotova. Svima ostaje sve sto su koristili bez izmena.

@Pittsburgh, da li si na kraju zavrsio ili te i dalje zeza? Mozda je samo baksuz da te izlogovao bas tog dana i da je trazio vpn.
 
Uspeo sam. Greška je bila moja, jer sam išao na sajt, a ne preko aplikacije. Jutros imao više vremena i pozabavio se time. Hvala. Jos jednom

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
To i ja razmišljam... Narodna verzija funkcioniše savršeno, ne bih ništa menjao, ali me s vremena na vreme grize savest [emoji51]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Nisi me razumeo,velika je razlika u korist premium naloga.:)
 
Vrlo verovatno. Koliko primetih, na premium nalogu je prednost ta što mogu da se slušaju pesme na najvećem bitrate-u, dok je u narodnoj verziji to ograničeno. Kapiram da ima i još nekih prednosti, samo što nisam dovoljno istraživao.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ja bih samo zamolio kolege da prestanu da mi se javlaju u inbox za family nalog. 6 ljudi se već ubacilo i više jednostavno nema mesta.

Javilo se dosta ljudi pa sam siguran da ima barem 5 za novu grupu.
Rado ću pomoći u organizaciji i tehnikoj pomoći, ali moja grupa je puna trenutno.
 
Trenutno na spotify US ima akcija za nove korisnike 3 meseca premium za 0.99 USD.
Napravite paypal nalog sa nekom americkom adresom (hint: tripadvisor hotel u us) i platite preko paypal-a. Pa mozete da vidite 3 meseca kako radi.

Ja upravo odradio i do 14.09. mi traje za 0.99 USD.

Ako vec nije bilo ovde, rekoh da prenesem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pitam ozbiljno da neko ne pomisli da je provokacija...zašto da plaćam pretplatu za spotify pored toliko free načina sa slušanje muzike preko neta? ne mislim pri tome na pirateriju i direktno skidanje muzike nego na strimovanje...

pošto slušam jazz i klasiku 99% jel spotify ima nekih prednosti u odnosu na druge servise? ili za tu vrstu muzike ima boljih rešenja?
 
Poslednja izmena:
pitam ozbiljno da neko ne pomisli da je provokacija...zašto da plaćam pretplatu za spotify pored toliko free načina sa slušanje muzike preko neta? ne mislim pri tome na pirateriju i direktno skidanje muzike nego na strimovanje...

pošto slušam jazz i klasiku 99% jel spotify ima nekih prednosti u odnosu na druge servise? ili za tu vrstu muzike ima boljih rešenja?

Zato sto podrsku za spotify imaju hardwerski mnogi uređaji i često ni za jedan drugi servis, kao recimo ps4, razni denon, yamaha audio receiveri i sl...
 
Meni se nije dopao izbor muzike na spotify, inace je kul servis. Posto slusam dosta underground metal "glazbe" :d nije mi se isplatilo da ga koristim uopste a ne da ga placam, kazem dobra je platforma ali nema muzike koja mene zanima u vecoj kolicini.
 
Meni se nije dopao izbor muzike na spotify, inace je kul servis. Posto slusam dosta underground metal "glazbe" :d nije mi se isplatilo da ga koristim uopste a ne da ga placam, kazem dobra je platforma ali nema muzike koja mene zanima u vecoj kolicini.

izbor muzike je glavni problem na svakom servisu jer niko neće moći da pokrije sve. Zato su najzastupljeniji mainstreem žanrovi i jako malo namenskih za ljude kao što si ti.
Za normalne ljude (šala mala, opušteno bre) izbor muzike je i preveliki.
 
Ma nema ljutis ;) :p
Ja bih bas voleo da se servis razvije maksimalno, da i konkurencija napadne zestoko, to bi nam svima znacilo.
Ne znam zasto svi muzicki umetnici ne pohrle da svoja izdanja oficijalno ponude na streaming servisima ...
 
Da li još neko ima problem sa web playerom? Često neće da pusti novu pesmu dok ide neka stara. Znači ide pesma i u međuvremenu nađem neki drugi album ili izvođača i kad hoću da prebacim na to drugo ne reaguje. Ovo je totalni krš. Standalone player ne koristim jer jede prostor na disku kao nenormalan a sad i ovo čudo zeza. Da, imam premium.
 
Super radi player deb za linux. To jest dok mi je radilo, još čekam ostatak za novi family da se oformi [emoji1]
 
Sad provalio, mora da se refreshuje stranica da bi uopšte mogao da promenim pesmu. Nebuloza.
 
Jel ima jos neka mogucnost da uzmem 3 meseca za 1 dolar kao trial? Jeste li skupili ekipu za Premium? :)
 
Pokušao sam upravo da se ulogujem preko telefona, probao sam 2 VPN aplikacije za koje smatram da su pouzdane, Opera VPN i TunnelBear i ne mogu nikako da se ulogujem, piše mi ona standardna poruka "Enjoying your trip?..". Da li se dešavalo nekome ovo, da li ima rešenja? Pokušao sam i restart telefona, brisanje podataka u Spotify i ostalo ali mi ne pomaže.
 
Ulogujes preko weba ili aplikacije ... Ukljucis VPN pa odes na spotify.com ulogujes se ali sa istom zemljom podesenom na vpnu kao kada si reg nalog ...ako je tada bila usa onda opet mora biti usa,kad si se ulogovao na webu onda najlaganije login na appu,vpn mozes vec da gasis.Bar tako meni sljaka,ako si vec znao ovo...mozda nekom zatreba :) Ako preskocis ovaj web deo na app zaboravi i pored ukljucenog VPNa ;)

sent from tapa for android :)
 
Jel može da se uradi pretraga pesama/albuma/grupa bez naloga?

Imam Deezer, ali bih hteo da vidim šta ima Spotify, da li ima nekih izvođača kojih Deezer nema a slušam, pa rekoh da ne pravim nalog samo zbog toga.
 
Dok si ovo gore napisao vec si mogao da napravis nalog [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno