Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Probao sam dok sam imao mb na VPN. Dosta se dobro pokazala. Nije mj se desilo, kao npr. na iTunes radio da često dolazi do ponavljanja pesama.
 
Onda jb i imas uputstvo na isrbija.
 
Da li je neko uspeo da plati premium za spotify iz Srbije?
Sad ima akcija 0.99$ za 3 mes.
 
Sa tom promocijom me smaraju od maja... ima to uvek,ali nisam uplacivao
 
Nedavno sam na jednom domaćem sajtu pronašao uputstvo za otvaranje naloga sa naših prostora.
Ne zamerite ukoliko svojim postom ponavljam ono što već znate.

Kako napraviti besplatan Spotify nalog?
Ako koristite Chrome browser:
Instalirajte Hola Unblocker plugin za Chrome …
Ako koristite Firefox:
Instalirajte Hola Unblocker plugin za Firefox …
Zatim posetite stranicu https://play.spotify.com/. Klikom na Spotify ikonu otvoriće se meni sa izborom država (koje možete da izaberete). Izaberite USA, tu provereno radi.
Nakon toga će vam se stranica ponovo učitati i moći ćete da se registrujete.
Kada se registrujete, Hola Unblocker možete ukloniti iz Chrome-a i redovno se logovati na Spotify kako iz browser-a, tako i iz Android i Windows aplikacije.
Kada ste ulogovani, ne postoji provera lokacije.
 
Ovo možda i radi ali je problem u tome što ne prihvataju naše kartice za premium.
 
Džabe sve to kada ne može da se plati premium i da se koristi offline mod.Meni je to najvažnije jer nemam toliko megabajta da bih stalno cepao striming.
A i nije baš pristupačno 10$\mesečno.
 
Nedavno sam na jednom domaćem sajtu pronašao uputstvo za otvaranje naloga sa naših prostora.
Ne zamerite ukoliko svojim postom ponavljam ono što već znate.

Kako napraviti besplatan Spotify nalog?
Ako koristite Chrome browser:
Instalirajte Hola Unblocker plugin za Chrome …
Ako koristite Firefox:
Instalirajte Hola Unblocker plugin za Firefox …
Zatim posetite stranicu https://play.spotify.com/. Klikom na Spotify ikonu otvoriće se meni sa izborom država (koje možete da izaberete). Izaberite USA, tu provereno radi.
Nakon toga će vam se stranica ponovo učitati i moći ćete da se registrujete.
Kada se registrujete, Hola Unblocker možete ukloniti iz Chrome-a i redovno se logovati na Spotify kako iz browser-a, tako i iz Android i Windows aplikacije.
Kada ste ulogovani, ne postoji provera lokacije.

sve to moze sa telefona uz bilo koji VPN program, ja koristim tunnelbear, posle radi login i na kompu bez icega... I nije zauvek resen problem,posle par nedelja se izloguje sam i pise da je pogresna zemlja. Samo se ponovo uloguje preko tunnelbear na telefonu i radi opet na svim uredjajima.
 
Nije problem sa se napravi nalog, to je lako preko vpn-a.
Problem je platiti premium, jer ne podržava naše kartice kao ni paypal.

Rešio sam problem tako što mi je drugar koji živi u Budimpešti napravio nalog i uplatio premium.
Radi normalno, čak ni ne treba vpn kod logovanja.

Tri meseci je 0.99$, posle je 4.99$...
Ne znam kako je duplo manja cena, ali tako piše...
 
sve to moze sa telefona uz bilo koji VPN program, ja koristim tunnelbear, posle radi login i na kompu bez icega... I nije zauvek resen problem,posle par nedelja se izloguje sam i pise da je pogresna zemlja. Samo se ponovo uloguje preko tunnelbear na telefonu i radi opet na svim uredjajima.

Upravo tako. A imas i TunnelBear za komp... Jos prostije... Pogasite torrente ako su vam aktivini da ne bi dobili ban, upalite TunnelBear klik na dugme on, sacekate 10tak sekundi, ulogujte se sa nekom od adresa sa kojom ste regovani (USA, UK , Francuska itd itd) na spotify, sacekate da vam ocita i da se osvezi ili ti refresh-uje, nakon toga log of sa spotify-a, ugasite TunnelBear, i ulogujete se sa normalnom adresom na Spotify i mirni ste 10~14 dana :)
 
Poslednja izmena:
Čovek par puta piše da nije problem nalog nego plaćanje srpskom karticom. Ako neko ima odgovor neka se javi.
 
Najbolje rešenje je da otvorite lažnjak Paypal na USA adresu i Entropay virtuelnu karticu sa istim imenom koje će vam koristiti samo za ovu svrhu. Ovu Entropay dopunjujete svojom internet karticom a Spotify plaćate preko Paypal.a tako ja radim godinama.
 
Poslednja izmena:
Yup. Ovako i ja radim bez ikakvih problema.
 
^ Mislim da druge opcije i nema :) ,primali su naše kartice do kraja 2012-te posle jedino ova varijanta odavde iz Srbije...
 
Ja ću se za sada držati drugara iz Mađarske... Jeftinije je dosta kad se plaća odatle... :)
 
Da li ste probali sa Intesinom Amex? Meni prolazi za placanje i gde samo lokalne kartice primaju (prilicno cest problem za nemacke sajtove, jer salju iskljucivo u Nemacku)
 
Da li ste probali sa Intesinom Amex? Meni prolazi za placanje i gde samo lokalne kartice primaju (prilicno cest problem za nemacke sajtove, jer salju iskljucivo u Nemacku)
Ih naravno [emoji6] ne radi... Na ovom čuvenom servisu Spotify sam isprobao više kartica nego što možete da zamislite :D Jednostavno nam ne daju pristup od te jedne godine i to je to.
 
Čovek par puta piše da nije problem nalog nego plaćanje srpskom karticom. Ako neko ima odgovor neka se javi.

Znam sta covek pise, al sam odgovorio na nesto drugo kao prvo.

Kao drugo, ne vidim zasto bi iko placao Spotify premium??? Ako sad kao argumente krenes da mi iznosis slusanje muzike na ipod-u i na telefonu a ne samo na kompu, evo ti odgovor odmah unapred- Sve sto ti se svidi na Spotify-u , lepo skines pa snimis na taj isti fon ili pleyer. A najbolja carolija je sto ne moras da platis nista. Tako da nema zezanja sa platnim karticama i glavoboljama
 
Spotify - muzički servis

Mislio sam na fm radio i bio sam sarkastican. Tvoje poredjenje je apsolutno promasilo temu. Ovde je tema spotify servis. Ako neko hoce da se pretplati verovatno ima svoje razloge za to. Znaci nije tema kako najlakse doci do neke muzike nego upravo spotify servis. Mnogo je lakse imati dostupno u svakom trenutku bilo sta na telefonu nego provoditi sate u skidanju muzike i snimanju na telefon. Zauzima memoriju. Oduzima vreme. Pritom mozda ti nikad ne zatreba. Verovatno imas dobru nameru.
Zato sorry!

Elem, Jel neko primetio razliku u kvalitetu streama izmedju premium naloga i modovane aplikacije? Pitanje je dal modovana aplikacija za bilo koju platformu daje premium kvalitet zvuka?
 
Poslednja izmena:
Razlika je verovatno primetna na skupljoj, citaj kvalitetnijoj opremi.

Modovana ne daje premium kvalitet zvuka. Pogledaj u opcijama sta pise za kvalitet zvuka.
 
Za sve koji hoće da koriste na mobilnom telefonu modovanu verziju imate na ruskom forumu 4pda i za iphone i za android. Što je džabe i bogu je drago.
Ja konkretno koristim mtel karticu u telefonu pičim spotify nonstop. Pemium mi je interesantan jedini iz razloga jer mi pojačalo prima samo premium nalog. :wall:
 
Poslednja izmena:
Ostavljen je link ranije - 4pda samo preuzima od njih tu verziju...
 
boki99;4475987[B je napisao(la):
]Mislio sam na fm radio i bio sam sarkastican[/B]. Tvoje poredjenje je apsolutno promasilo temu. Ovde je tema spotify servis. Ako neko hoce da se pretplati verovatno ima svoje razloge za to. Znaci nije tema kako najlakse doci do neke muzike nego upravo spotify servis. Mnogo je lakse imati dostupno u svakom trenutku bilo sta na telefonu nego provoditi sate u skidanju muzike i snimanju na telefon. Zauzima memoriju. Oduzima vreme. Pritom mozda ti nikad ne zatreba. Verovatno imas dobru nameru.
Zato sorry!

Elem, Jel neko primetio razliku u kvalitetu streama izmedju premium naloga i modovane aplikacije? Pitanje je dal modovana aplikacija za bilo koju platformu daje premium kvalitet zvuka?
:wall::wall::wall::wall::wall:
 
Duco ajde oladi... Ne davi temu bez potrebe. Ako nemaš ništa korisno da odgovoriš ne piši.
 
Nazad
Vrh Dno