Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Hajde malo i ja da elaboriram na temu tih jeftinih naloga.
Kao što neko reče, svega ima.
Moj prijatelj iz Hr, počeo je da koristi neku vrstu haka još početkom ove godine. ta hak prodavnica radi nešto sasvim drugačije. Imaju automatizovani sistem i nikom ne kradu naloge. Prijaviš se sopstvenim nalogom tamo. Naravno, malo je rizično jer moraš da im daš Spotify šifru. Pretpplatiš se na neki određeni period, a svaki period je daleko jeftiniji. Tvoj nalog postaje deo neke Spotify porodice. Nikad ne znaš koje i u kojoj zemlji. Možda je to nekom bitno, uglavnom zemlja naloga se skoro svaki put menja. Može se uključiti automatsko praćenje statusa pretplate. AKo porodica padne, Spotify otkrije hak, sistem pravi novu i ako je praćenje aktivirano, automatski vas ubacuje u neku drugu za vreme trajanja dogovorene garancije.
Postoji Discord bot preko koga se može pratiti lager zemalja, pa se tako može znati da li u vašoj omiljenoj zemlji ima neka raspoloživa porodica. AKo ima, sistem neće dirati vašu zemlju nego će vas staviti u takvu porodicu. Ako nema, promeniće nasumično.
Kada sam ja gledao pre nekoliko nedelja, na legaru je bila čak jedna srpska porodica u koju se moglo ući.
Ja se jesam igrao sa ovim, sa nekim drugim Spotify nalogom i to je radilo. Međutim, ne bih nešto tako radio na duge staze. Prilično dugo izgrađujem svoj muzički ukus, učim algoritme šta da mi puštaju pa mi se ne bi isplatilo da zatvore moj glavni Spotify nalog.
Koliko sam čuo, Spotify je čak uveo sad i neko ograničenje u smislu promena familije na godinu dana, pa tako ako jedna takva porodica padne, to vam je to.
Trenutno koristim besplatni Spotify, još uvek je to sa računara podnošljivo, nema previše reklama. Kada za dan-dva umre moja voljena Google Play muzika, onda ću verovatno preći na Spotify premium porodični, ali još ću razmišljati.
Moj prijatelj iz Hr i dalje kotrlja taj hak na svom nalogu i konstantno potpada pod britanske porodice jer mu se tako palo prvi put.
Ako baš nekog ovo zanima, mogu mu poslati link. Ovde javno verovatno nije u redu.
Nego, ne bi ništa od partnerstva Spotify MTS? A ja se baš nadao...
 
@agasoft, ne rece koliko para.
Evo da dodam i ja svoje "cemu to".
 
900 din mesecno za 6 osoba, sve legalno. Stvarno ne vidim razlog da se nešto drugačije radi. Ako je to mnogo, ima besplatni nalog, malo reklama i to je to
 
To je nešto bilo za 6 evra godina, ali koliko sad vidim, izgleda pukla radnja. Zaista, nema razloga da se ovako nešto radi i ja se potpuno slažem.
 
Evo da se ubacim u temu ja sam kupio legit Spotify,dobio 3 meseca preko Huawei app Galery Deezer,kupio na eBay Tidal i Qobuz,koristio YT Music preko YT Vanced
Tidal sam kupio od nekog lika koji ima nalog od 250+ ocena i nalog mu postoji od 2014 valjda bi ga neko banovao do sad da je hakovano ili kradeno itd.Uglavnom dobio sam za 4eur 6 meseci Tidal za 5 osoba HiFi.
Ako nekom znaci pri odabiru :
Spotify: odlican,kvalitet muzike sasvim ok,najvise mi se svidja sto mi tacno nalazi muziku koju volim.
Deezer : mi uopste nije legao,ne znam prosto da objasnim sto.A i paket posto kupujem za devojku i mene mi se ne isplati.Dobijem losiji kvalitet zvuka kad kupujem za oboje naspram Spotify
YT Music : mi se uopste nesvidja pogotovu zato sto mi zbog regiona izbacuje dosta domace muzike npr Jala i Buba bend :d,cak i kad sam prebacio na USA opet mi u trendingu izbacuje domace gluposti
Qobuz : kvalitet muzike savrsen,sve ostalo mi kida zivce.Izabrao sam omiljene pevace,omiljeni zanr muzike ali on mi i dalje izbacuje plej liste filharmonija itd itd prosto nikako da mi izbaci predlozi muziku koju ja volim,npr napravio mi daily mix operskih pevaca itd
Tidal : mi je super,izbacuje/predlaze mi muziku koju volim,daje mi daily mix,kvalitet muzike je savrsen.Ovo ce mi biti glavna aplikacija za muziku.

Qobuz i Deezer mi otpadaju.Za sad koristim Tidal dok imam ovih 6 meseci,posle ako ne bude na eBay vracam se nazad na Spotify

Screenshot_1.png
 
Poslednja izmena:
Deezer lošiji kvalitet zvuka? [emoji15] Moje iskustvo je da Deezer ima bolji kvalitet zvuka od spotify. Tek od YouTube...

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Evo da se ubacim u temu ja sam kupio legit Spotify,dobio 3 meseca preko Huawei app Galery Deezer,kupio na eBay Tidal i Qobuz,koristio YT Music preko YT Vanced
Tidal sam kupio od nekog lika koji ima nalog od 250+ ocena i nalog mu postoji od 2014 valjda bi ga neko banovao do sad da je hakovano ili kradeno itd.Uglavnom dobio sam za 4eur 6 meseci Tidal za 5 osoba HiFi.
Ako nekom znaci pri odabiru :
Spotify: odlican,kvalitet muzike sasvim ok,najvise mi se svidja sto mi tacno nalazi muziku koju volim.
Deezer : mi uopste nije legao,ne znam prosto da objasnim sto.A i paket posto kupujem za devojku i mene mi se ne isplati.Dobijem losiji kvalitet zvuka kad kupujem za oboje naspram Spotify
YT Music : mi se uopste nesvidja pogotovu zato sto mi zbog regiona izbacuje dosta domace muzike npr Jala i Buba bend :d,cak i kad sam prebacio na USA opet mi u trendingu izbacuje domace gluposti
Qobuz : kvalitet muzike savrsen,sve ostalo mi kida zivce.Izabrao sam omiljene pevace,omiljeni zanr muzike ali on mi i dalje izbacuje plej liste filharmonija itd itd prosto nikako da mi izbaci predlozi muziku koju ja volim,npr napravio mi daily mix operskih pevaca itd
Tidal : mi je super,izbacuje/predlaze mi muziku koju volim,daje mi daily mix,kvalitet muzike je savrsen.Ovo ce mi biti glavna aplikacija za muziku.

Qobuz i Deezer mi otpadaju.Za sad koristim Tidal dok imam ovih 6 meseci,posle ako ne bude na eBay vracam se nazad na Spotify

Pogledajte prilog 291914
Svaka čast na opisu.

Ja sam probao Dizeer trial i meni je bio loš njihov AI algoritam.

Spotify koristim već 3-4 godine i baš mi odgovara. Plus integracija u Android Auto.

YT Music imam kao deo YT Premiuma i probao par puta (u kolima) i nije me privukao.

Sve u svemu, Spotify mi je sweetspot.

ubr, merim UI/UX/AI.
Moje uši ne čuju razlike u kvalitetu zvuka, pa to i ne ocenjujem.
 
Evo da se ubacim u temu ja sam kupio legit Spotify,dobio 3 meseca preko Huawei app Galery Deezer,kupio na eBay Tidal i Qobuz,koristio YT Music preko YT Vanced
Tidal sam kupio od nekog lika koji ima nalog od 250+ ocena i nalog mu postoji od 2014 valjda bi ga neko banovao do sad da je hakovano ili kradeno itd.Uglavnom dobio sam za 4eur 6 meseci Tidal za 5 osoba HiFi.
Ako nekom znaci pri odabiru :
Spotify: odlican,kvalitet muzike sasvim ok,najvise mi se svidja sto mi tacno nalazi muziku koju volim.
Deezer : mi uopste nije legao,ne znam prosto da objasnim sto.A i paket posto kupujem za devojku i mene mi se ne isplati.Dobijem losiji kvalitet zvuka kad kupujem za oboje naspram Spotify
YT Music : mi se uopste nesvidja pogotovu zato sto mi zbog regiona izbacuje dosta domace muzike npr Jala i Buba bend :d,cak i kad sam prebacio na USA opet mi u trendingu izbacuje domace gluposti
Qobuz : kvalitet muzike savrsen,sve ostalo mi kida zivce.Izabrao sam omiljene pevace,omiljeni zanr muzike ali on mi i dalje izbacuje plej liste filharmonija itd itd prosto nikako da mi izbaci predlozi muziku koju ja volim,npr napravio mi daily mix operskih pevaca itd
Tidal : mi je super,izbacuje/predlaze mi muziku koju volim,daje mi daily mix,kvalitet muzike je savrsen.Ovo ce mi biti glavna aplikacija za muziku.

Qobuz i Deezer mi otpadaju.Za sad koristim Tidal dok imam ovih 6 meseci,posle ako ne bude na eBay vracam se nazad na Spotify

Pogledajte prilog 291914

Mozes li u pm poslati link za tog sto si uzimao Tidal
 
Nalupetah se :p pisao sam brzo posto sam ih sve uporedjivao danima.Hteo sam reci za ono sto meni treba i za pare mi Spotify bolji.Meni treba za mene i devojku.
Npr Deezer daje family za 6 clanova porodice za 7.5 eur ,a Spotify mi daje za 6.5 ono nije razlika 1 eur ali eto jedan Netflix za godinu dana jedan mesec:) npr(naravno ako ce vise clanova da koristi onda je Deezer bolja ponuda,ali meni ne treba).Pritom mi se stvarno svidja kako mi Spotify pronalazi muziku koju volim.
Jedan po meni veliki plus za Deezer sto mi ubedljivo najmanje trosi bateriju na telefonu,dok Tidal mi bas srce bateriju.
Jos sve testtiram jedino sto mi je sigurno otplao je YT Music i Qobuz
Za sad koristim Tidal posto mi lepo ovo za 4eur 6 naloga 6 meseci,pa greota se baci:D

@bbK1ng hvala :) resio malo da se igram da testiram,pa reko da podelim utiske

@rida poslao sam :)
 
Poslednja izmena:
Spotify vs Tidal ko ima veći izbor muzike, pogotovo domaće?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Meni je spotify hit, pustim ramba amadeusa i odem na song radio kad tamo u miksu i saban saulic
 
I meni nekad ubaci neku random pesmu od Lukasa ili Pejovića iako nisam to tražio. Ali zato mi je iskopao neke stare ex-yu rok hitove na koje sam davno zaboravio.

s10e on Tapatalk pro
 
Ako neko bude formirao grupu, može da računa na mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Spotify mi od danas nudi 3 meseca premiuma besplatno. Verovatno je to ponuda za sve koji nisu još bili premium. Piše da ponuda traje do 31. decembra. Pa eto, ko može neka uzme.
 
Hvala!
Bio je ovde jedan kog sam blokirao, a koji me je prozivao za te tromesečne ponude, kao da sam izmislio da postoje. Navalio daj linkove, pa daj linkove [emoji1]
 
Kakav si ti cirkuzant, i dalje pokušavaš na silu da dokažeš nešto.
Još se hvališ blokiranjem i cmizdriš kao tetka neka :D Koga briga za tvoje blokiranje, tema je Spotify ;)

Opet to je za nove korisnike i opet nije jeftinije nego family nalog (160 dinara mesečno).
A i sigurno nemaju svi tu ponudu, što nećemo saznati jer opet nema linkova :)
 
Poslednja izmena:
Pa nije bilo linka do sada - samo prazne priče!
A nije moglo ni da bude jer je ta promocija od juče krenula :)

Kliknem na tvoj link i ovo izađe što je i logično jer je za NOVE KORISNIKE:
It looks like you’re not eligible for that offer, but we found more for you.

Što bi pravio Spotify porodicu kad možeš da juriš promocije? :)

Da je skupo pa da razumem, ali pošto je cena jedna kafa mesečno, stvarno ne mogu da razumem.

Spotify’s annual Premium holiday offer is back, offering ad-free music to enhance your holiday season. Starting today and running through December 31st, the company is offering three months of free Spotify Premium service to eligible Spotify Free and first-time users who are new to Premium across the Individual Premium plan. If you had canceled your Individual Premium plan, Spotify is offering three months at a discount for 10$
https://theslanted.com/2020/11/44536/spotify-annual-premium-holiday-offer/
 
Poslednja izmena:
imam i ja ponudu za 3 meseca besplatno...nakon toga 5 dolara mesečno...

sad mi objasnite koja to promocija košta kao mesečna kafa? nešto ste se nadmudrivali pa nisam sve pohvatao...ili se misli na cenu kafe u švedskoj :)
 
Poslednja izmena:
Poenta priče je da tih promocija do juče nije bilo, a i da ne može jeftinije i bolje od family naloga.
A i to gore je za NOVE korisnike, tako da samo njima može biti interesantno. Posle tog perioda i oni će juriti da bude deo neke spotify "familije".

Spotify Family nalog u Srbiji izađe 160 dinara mesečno po članu, što je smešno, čak je i kafa skuplja :)
 
Poslednja izmena:
@Stock

ok, jasno...ali zbunio me tvoj deo posta u kome kažeš "što bi pravio Spotify porodicu kad možeš da juriš promocije"...to mi je zvučalo kao da postoji nešto bolje od familije po članu...
 
Nema link, pa nema link.
Evo link!
https://www.spotify.com/rs/purchase/offer/holiday-2020-trial-3m/

Inače, nije jeftinije. Moj plan je da prvo iskoristim ovu ponudu do marta, jer ću je aktivirati 1. decembra, pa onda da od marta pravim porodicu. zašto ne iskoristiti sve što može. Tako će biti još jeftinije.

Hahaha, i dalje lik insistira na linkovima [emoji23]

Btw, tako sam i ja, iskoristio 3 meseca promo, pa uzeo onda ceo porodični paket [emoji106]
3b13ff85747500da78f32b6616deccd5.jpg
 
Pa ovo su fore 5. razred prvo polugodište!
Još kači slike da pokaže drugima kako se ne vide komentari :D
 
Nema stvarno potrebe ni za kakvom ironijom, sarkazmom.
Niti sam ovuda pričao da jurim promocije, samo dao ono što sam dobio. Obzirom da na ovom nalogu nikada nisam imao premium i da moj umirući GPM još uvek radi, taman ću da uzmem ovu promociju i posle ću da pravim porodicu. Nemam opet potrebe nikog da jurim jer tačno znam koga ću zvati u porodicu. Iste one koji su sa mnom delili GPm. :)
 
Nazad
Vrh Dno