Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ja sam pokusao sa par tih narodnih verzija, na kraju sam factory reset radio da bih se oslobodio istih. Ako neko ima proverenu nek posalje na pm, unapred zahvalan.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Da li možeš da opišeš koje si imao problememe ?
 
Kada pristupate nekoj grupi tj family premium, da li morate svaki put pri koriscenju da pristupate sa vpn ili samo prvi put pri registraciji?

...A3...
 
Kada pristupate nekoj grupi tj family premium, da li morate svaki put pri koriscenju da pristupate sa vpn ili samo prvi put pri registraciji?

...A3...
Samo prvi put prilikom logovanja. Oprosti što radim quote, vozim pa da ne pišem ceo nick ;)

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Oprastam i hvala na odgovoru :)

...A3...
 
Je l' ima neki koliko toliko proveren prodavac na ebayu? Izbaci me ovaj stari iz familije nakon 7 i kusur meseci što i nije strašno za $4.89. :D

Verujem da su svi isti. Svi ti prodavci traju neko vreme a onda ugase nalog. Ja kupujem za sitne pare od trenutno najbolje ocenjenog prodavca, pa koliko traje. U prvom sluaju za 2 evra kupih neki godisnji nalog koji je trajao pola godine, a u aprilu ove godine (sada vec skoro 6 meseci) sam za $1.59 kupio nalog na dva meseca koji i dalje traje. Prodavac je ugasio svoj nalog na ebay-u a meni spotify i dalje svira…
 
Uzeh neki malopre za $1.99 na 3 meseca pa nek odsvira bar mesec dana.
 
Izvinjavam se zbog uzastopnog posta. Poslao mi lik user i pass nekog postojećeg naloga i bojim se da to neko već koristi. Upravo sam prekinuo pesmu nekome ko je slušao Bijonse preko web playera i pustio nešto sebi. :D
Naravno, već me neka nemačka porodica šutnula iz grupe haha. Ko zna kako ovaj krade naloge.
 
Poslednja izmena:
ludi rusi cr@ck ovali deezer HIFI ....
pustam u android emulatoru na računaru. fercera odlično.
pre sam plaćao a sad se mislim kakve pretplate, kakve pm.
screenshot(otkljucan hifi-vidi se i u protoku interneta koliko MB po pesmi svuče...)
 

Prilozi

  • pukni zoro.jpg
    pukni zoro.jpg
    220.7 KB · Pregleda: 174
Mogu detalji na PM pls? :) Više ontopic, jel imaš mogućnost da vidiš da li kroz emulator podržava strimovanje, tj. upnp/dlna?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Odlican je ovaj krekovan dizer jer radi i download, dok kod modovanog Spotify-a to ne moze. Takodje, zvuk dosta bolji nego na Spotify. Mislim da cu i ja da se preselim, posle 4 godine sa Spotify. Nedostajace mi samo plejer za PC i mogucnost upravljanja sa telefona i obrnuto. Ali offline je offline.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Meni se pojavio problem sa puštanjem Spotify na AVR (harman kardon 1710). Pretpostavljam posle nekog update-a signal je odjednom veoma slab, moram ekstremno da pojačam AVR da bi čuo bilo šta, a onda je šum dominantan. Ranije je radilo sve ok. Da li neko ima ideju šta je problem?
 
Meni se pojavio problem sa puštanjem Spotify na AVR (harman kardon 1710). Pretpostavljam posle nekog update-a signal je odjednom veoma slab, moram ekstremno da pojačam AVR da bi čuo bilo šta, a onda je šum dominantan. Ranije je radilo sve ok. Da li neko ima ideju šta je problem?
Uloguj se na account pa normalize stavi na no, a volume level na loud.
 
Dobili smo i mi na plaćenom, ništa novo [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Bilo je, možda nisi ništa slušao godinu dana (šala). :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel koristi neko Premium Spotify na iOS-u? Kupio veceras na eBay, jedan mesec 2$ i poslali mi potpuno neki levi postupak od onog koji je bio naveden u opisu. Ukratko link ka Spotify ++ koji ne moze da se instalira jer revoked. Sta vi radite?
 
Spotify++ je hackovan Spotify. Traži refund, jer nisi dobio premium nalog.
 
Jesam jos sinoc i dobio pare nazad. Nego kako koristiti Premium bez ovih ++[emoji90]? Ima li neki nacin da se kupi nasom karticom ili neka druga opcija?
 
Jesam jos sinoc i dobio pare nazad. Nego kako koristiti Premium bez ovih ++[emoji90]? Ima li neki nacin da se kupi nasom karticom ili neka druga opcija?

Idealno ono sto vecina nas radi, family paket. Mislim da ovde vec postoji 5-6 grupa.
Kad ce se organizovati nova grupa to je pitanje, mozes da probas da pokrenes i mozda se dosta ljudi i javi
 
Ko hoce da se organizujemo za family paket za Spotify, nek mi se javi.
 
Jutros u kolima slušao radio, pa na rock radiju rekoše Spotify od 15/07 dostupan i u Srbiji. Sad baš malo guglao, našao samo neke vesti sa naših sajtova
recimo
https://balkanrock.com/vesti/vesti-...vis-spotify-od-15-jula-u-srbiji-i-na-balkanu/
https://www.rocksvirke.com/muzicki-servis-spotify-od-15-jula-u-srbiji-i-na-balkanu/
i svi se pozivaju na Music Business Worldwide, a kod njih piše da dolazi u Rusiju https://www.musicbusinessworldwide.com/spotify-will-launch-in-russia-next-week-say-sources/ ne pominju Balkan ili Srbiju.
fake news? :)
 
Nazad
Vrh Dno